Wybory samorządowe |
---|
Wyszukiwarka |
Geografia i Wyniki |
Organy Wyborcze |
Komitety |
Komunikaty |
Transmisje wideo |
Dane w arkuszach |
Frekwencja |
Dokumenty wyborcze |
Informacje ogólne | |||||
Nazwa | KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI | ||||
Skrót | KW NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI | ||||
Sygnatura | ZPOW-7500-7/10 | ||||
Adres | ul. Kredytowa 6 lok. 22, 00-062 Warszawa | ||||
Status | Zarejestrowany | ||||
Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI | ||||
Kandydatów ogółem | 25 | ||||
Najmłodszy kandydat | 18 | ||||
Najstarszy kandydat | 55 | ||||
Średni wiek kandydatów | 29 | ||||
Liczba kobiet / mężczyzn | 8 / 17 | ||||
Procent kobiet / mężczyzn | 32% / 68% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Medyński Piotr Cezary | 29 | Łęczna | 142 | 0.13% | Nie | |
2 | Lewandowski Michał | 30 | Chełm | 68 | 0.06% | Nie | |
3 | Lipiec Justyna Anna | 28 | Łęczna | 71 | 0.07% | Nie | |
4 | Bronisz Michał | 21 | Chełm | 53 | 0.05% | Nie | |
5 | Kasperska Sylwia Magdalena | 35 | Ciechanki | 76 | 0.07% | Nie | |
Podsumowanie | 410 | 0.39% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Bednarska Anna | 32 | Łęczna | 705 | 0.30% | Nie | |
2 | Kłoda Adam | 22 | Łęczna | 199 | 0.09% | Nie | |
3 | Ciechomski Paweł | 21 | Łęczna | 78 | 0.03% | Nie | |
4 | Adamiak Kamil Adrian | 18 | Łęczna | 86 | 0.04% | Nie | |
5 | Bronisz Justyna Helena | 26 | Chełm | 176 | 0.08% | Nie | |
Podsumowanie | 1 244 | 0.54% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Dobner Marzena Małgorzata | 29 | Lublin | 191 | 0.13% | Nie | |
2 | Lisowski Grzegorz Tomasz | 18 | Witaniów | 159 | 0.11% | Nie | |
3 | Stadnik Wanda Danuta | 55 | Karolin | 107 | 0.07% | Nie | |
4 | Kowalska Teresa | 50 | Karolin | 164 | 0.11% | Nie | |
5 | Buzek Jakub | 19 | Nowogród | 126 | 0.09% | Nie | |
Podsumowanie | 747 | 0.51% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 4] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Medyński Michał Piotr | 32 | Łęczna | 412 | 0.30% | Nie | |
2 | Segit Łukasz Paweł | 27 | Lublin | 77 | 0.06% | Nie | |
3 | Jawiarczyk Michał | 25 | Łęczna | 101 | 0.07% | Nie | |
4 | Wronowski Sylwester | 23 | Lubartów | 74 | 0.05% | Nie | |
5 | Patyk Tomasz Krzysztof | 30 | Lublin | 145 | 0.11% | Nie | |
Podsumowanie | 809 | 0.59% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 5] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Cytawa Przemysław Marcin | 30 | Łęczna | 138 | 0.09% | Nie | |
2 | Skwarek Mateusz | 24 | Elizówka | 116 | 0.07% | Nie | |
3 | Mulsson Rafał Andrzej | 25 | Łęczna | 64 | 0.04% | Nie | |
4 | Oleszek Jolanta Magdalena | 29 | Łęczna | 175 | 0.11% | Nie | |
5 | Zakaszewski Sebastian Piotr | 35 | Łęczna | 118 | 0.08% | Nie | |
Podsumowanie | 611 | 0.39% |
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej |
Copyright © 2010 PKW | helpdesk@poczta.kbw.gov.pl | Wykonawca: Dituel Sp. z o.o. | Data ostatniej modyfikacji serwisu: 19-12-2010 08:00:00 |