Miasto Liczba mieszkańcówLiczba wyborcówObwodów
m. Puławy50 12641 21224
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduPrzystosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, ul. Kołłątaja 64, PuławyPowszechnyNieBudowlanych, Dęblińska, Długa, Gołębska, Kołłątaja nieparzyste od nr 41 do końca i parzyste od nr 54 do końca, Kombatantów, Komunalna, Kwiatkowskiego, Majdan, Młyńska, Mościckiego, Piaskowa nieparzyste od nr 63 do końca, 6 Sierpnia nieparzyste od nr 45 do końca i parzyste od nr 52 do końca, Wczasowa, Wiślana, Wólka Profecka, Zarzecze.
2Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. 6 Sierpnia 30, PuławyPowszechnyNieKołłątaja nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 26, 3 Maja, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 do nr 27, Portowa, Pusta, 6 Sierpnia nieparzyste od nr 1 do nr 43 i parzyste od nr 2 do nr 50, Staszica, Wąska, Wiejska.
3Zespół Szkół Katolickich, ul. Eustachiewicza 1, PuławyPowszechnyNieEustachiewicza, Gdańska, Karpińskiego, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od nr 29 do nr 47, Polna 1, 1a.
4Szkoła Podstawowa Nr 2, Al. Mała 10, PuławyPowszechnyNieAignera, Aleja Mała, Browarna, Czartoryskich, Głęboka, Księżnej Izabelli, Marszałka Piłsudskiego parzyste wszystkie i nieparzyste od nr 49 do końca, Moniuszki, PCK , 4 Pułku Piechoty WP, Rybacka, Waryńskiego, Żulinki.
5Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, PuławyPowszechnyNieGenerała Grota-Roweckiego nieparzyste, Legionu Puławskiego, Lessla, Lubelska 18, Na Stoku, 15 Pułku Piechoty "Wilków".
6Starostwo Powiatowe, Al. Królewska 19, PuławyPowszechnyTakAleja Królewska, Baca, Baczyńskiego, Bielskiego, Broniewskiego, Brzozowa, Dębowa, Filtrowa nieparzyste do nr 3 i parzyste do nr 56a, Gałczyńskiego, Gościńczyk parzyste od nr 12 do końca i nieparzyste od nr 35 do końca , Kazimierska nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 6a, Klonowa, Ppłk "Konrada", Kopecia, Kossakowskiego, Kotarasińskiego, Krańcowa, Kruczkowskiego, Lewickiego, Lipowa, Malarskiego, Mieczyńskiego, Minkiewicza, Modrzewiowa, Okulickiego, Parkowa, Sempołowskiej, Skowieszyńska, Szczypy, Szenwalda, Świerkowa, Zagrodzkiego, Zielona nieparzyste od nr 5 do końca i parzyste od nr 16 do końca, Ziemięckiej, Żebrowskiego.
7Zespół Szkół Nr 3, ul. Marszałka Piłsudskiego 74, PuławyPowszechnyNieCichockiego, Generała Fieldorfa "Nila", Grabskiego, Płk.Kujawskiego, Lubelska 10, Zielona nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 14A.
8Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, PuławyPowszechnyNieFiltrowa nieparzyste od nr 5 do końca i parzyste od nr 58 do końca, Generała Grota-Roweckiego parzyste, Gościńczyk nieparzyste od nr 1 do nr 33 i parzyste od nr 2 do nr 10a, Ogrodowa, Piramowicza.
9Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Zabłockiego 8, PuławyPowszechnyTakBlacharska, Generała Głowackiego, Generała Jasińskiego, Generała Madalińskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Kazimierska parzyste od nr 8 do końca i nieparzyste od nr 23 do końca, Kilińskiego, Kowalska, Krzywa, Malarska, Malinowa, Miła, Mokra, Murarska, Piasecznica, Piękna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Połaniecka, Powiśle, Racławicka, Słoneczna, Stolarska, Strzemskiego, Sybiraków, Sypniewskiego, Ślusarska, Tokarska, Wiśniowa, Włostowicka, Zbożowa, Złotnicza.
10Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Zabłockiego 8, PuławyPowszechnyTakCeglana, Czachowskiego, Emilii Plater, Frankowskiego, Generała Dwernickiego, Kaznowskiego, Koźmiana, Krahelskiej, Krasickiego, Krasińskiego, Langiewicza, Mierosławskiego, Naruszewicza, Norblina, Padlewskiego, Powstańców Listopadowych, Romów, Sierakowskiego, Spokojna, Traugutta, Trembeckiego, Trześniaka, Woronicza, Wysockiego, Zabłockiego.
11Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, PuławyPowszechnyNieArmii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bernaciaka "Orlika", Botaniczna, Cicha, Cyprysowa, Generała Sikorskiego, Irysowa, Kołodzieja, Kopernika, Kraussa, Księdza Adamczewskiego, Kwiatowa, Meresty, Miodowa, Opani, Pogodna, Pszczela, Romantyczna, Różana, Sadowa, Saperów Kaniowskich, Sosnowa, Spacerowa, Tęczowa, Tyczyńskiego, Urocza, Wodna, Wrzosowa, Zdebika.
12Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Kaniowczyków 9, PuławyPowszechnyTakAmborskiego, Boskiej, Chmielowskiego, Dryi, Górna, Grzebalskiego, Hollakowej, Jakubickiego, Kaniowczyków nr 25, 27 i nr 42, Kędzierskiej, Kolejowa, Kosmali, Kotera, Krótka, Lubelska nieparzyste od nr 19 do końca i parzyste od nr 90 do końca, Norwida nieparzyste od nr 27 do końca i parzyste od nr 34 do końca, Okrzei, Ostrowskiego, Pałki, Pasiaka, Południowa, Poprzeczna, Północna, Renet-Jursz, Składowa, Słowackiego nieparzyste od nr 47 do końca, Szalkiewiczowej, Szubartowskiego, Środkowa, Świgosta, Towarowa, Wolińskiej, Zinkiewicza.
13Zespół Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, PuławyPowszechnyTakAleja Partyzantów parzyste od nr 2 do nr 16, Lubelska nieparzyste od nr 1 do nr 17, Norwida nieparzyste od nr 13 do nr 25 i parzyste od nr 20 do nr 32, Wojska Polskiego.
14Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kaniowczyków 1, PuławyPowszechnyTakAleja Partyzantów parzyste od nr 18 do nr 28, Kaniowczyków nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 40, Norwida nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 18, Reymonta nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Sieroszewskiego nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 18.
15Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia, Al. Partyzantów 32, PuławyPowszechnyNieAleja Partyzantów nieparzyste od nr 23 do końca i parzyste od nr 30 do końca, Arciucha, Dąbrowskiego, Grzegorzewskiej, Hauke-Bosaka, Heindenreicha Kruka, Jaroszyńskiego, Kościuszki, Reja, Sowińskiego, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Żeromskiego nieparzyste od nr 21 do końca i parzyste od nr 22 do końca, Żyrzyńska.
16Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Mickiewicza 2a, PuławyPowszechnyTakDąbrowskiej, Kniaźnina, Konopnickiej, Kraszewskiego, Księdza Skargi, Księdza Ściegiennego, Mickiewicza, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Reymonta nieparzyste od nr 7 do końca i parzyste od nr 8 do końca, Sienkiewicza nieparzyste od nr 21 do końca i parzyste od nr 20 do końca, Sieroszewskiego nieparzyste od nr 11 do końca i parzyste od nr 20 do końca, Słowackiego parzyste od nr 14 do końca i nieparzyste od nr 13 do nr 45, Tuwima.
17Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Mickiewicza 2a, PuławyPowszechnyTakKochanowskiego, Sienkiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 19 i parzyste od nr 2 do nr 18, Słowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 12, Żeromskiego nieparzyste od nr 1 do nr 19 i parzyste od nr 2 do nr 20.
18POK "Dom Chemika", ul. Wojska Polskiego 4, PuławyPowszechnyTakAleja Partyzantów nieparzyste od nr 3 do nr 11, Olszewskiego, Polna nieparzyste od nr 19 do końca.
19Zespół Szkół Nr 1, ul. Polna 18, PuławyPowszechnyNieCentralna, Polna nr 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 14 do nr 18.
20Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wróblewskiego 11, PuławyPowszechnyNieAleja Partyzantów nieparzyste od nr 15 do nr 21, Czecha, Generała Bema, Kusocińskiego, Lokajskiego, Prusa, Wróblewskiego.
21Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Niemcewicza 4, PuławyPowszechnyTakKowalskiego, Niemcewicza, Skłodowskiej-Curie.
22Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jaworowa 5, PuławyPowszechnyNieLeśna nieparzyste od nr 15 do nr 33.
23Zespół Szkół Nr 2 ul. Jaworowa 1, PuławyPowszechnyNieJaworowa, Kołłątaja parzyste od nr 28 do nr 52, Leśna nieparzyste od nr 1 do nr 13 i parzyste od nr 8 do końca, Piaskowa parzyste i nieparzyste od nr 1 do nr 61.
24Szpital Specjalistyczny, ul. Bema 1, PuławySzpitalTakSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach.
Zbiorcze informacje o okręgach
Okręg Granice Liczba
mandatówwyborcówzarejestrowanych listkandydatów ze wszystkich list
Nr 1Puławy, ulice: Lubelska 18, Generała Grota Roweckiego, 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Lessla, Legionu Puławskiego, Na Stoku, Aleja Królewska, Krańcowa, Zielona nieparzyste od nr 5 do końca i parzyste od nr 16 do końca, Kazimierska, Parkowa, Lipowa, Klonowa, Świerkowa, Brzozowa, Modrzewiowa, Dębowa, Filtrowa, Ppłk „Konrada”, Gałczyńskiego, Baczyńskiego, Sempołowskiej, Kruczkowskiego, Szenwalda, Broniewskiego, Skowieszyńska, Gościńczyk, Malarskiego, Mieczyńskiego, Kopecia, Minkiewicza, Zagrodzkiego, Lewickiego, Ziemięckiej, Baca, Żebrowskiego, Bielskiego, Kotarasińskiego, Szczypy, Kossakowskiego, Okulickiego, Piramowicza, Ogrodowa, Mokra, Kilińskiego, Włostowicka, Powiśle, Polskiej Organizacji Wojskowej, Połaniecka, Generała Głowackiego, Generała Jasińskiego, Racławicka, Generała Madalińskiego, Murarska, Stolarska, Blacharska, Malarska, Złotnicza, Tokarska, Ślusarska, Kowalska, Miła, Krzywa, Słoneczna, Zbożowa, Strzemskiego, Jabłoniowa, Wiśniowa, Malinowa, Jaśminowa, Piękna, Piasecznica, Sybiraków, Kaznowskiego, Wysockiego, Generała Dwernickiego, Emilii Plater, Norblina, Czachowskiego, Trześniaka, Frankowskiego, Sierakowskiego, Langiewicza, Padlewskiego, Traugutta, Mierosławskiego, Trembeckiego, Koźmiana, Naruszewicza, Krasickiego, Woronicza, Zabłockiego, Ceglana, Powstańców Listopadowych, Romów, Krahelskiej, Krasińskiego, Spokojna, Saperów Kaniowskich, Armii Ludowej, Armii Krajowej, Generała Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Pszczela, Sadowa, Wodna, Kwiatowa, Urocza, Miodowa, Zdebika, Kołodzieja, Księdza Adamczewskiego, Sypniewskiego, Bernaciaka „Orlika”, Botaniczna, Cicha, Cyprysowa, Irysowa, Krausa, Meresty, Opani, Pogodna, Romantyczna, Różana, Wrzosowa, Kopernika, Sosnowa, Spacerowa, Tęczowa, Tyczyńskiego.611 430550
Nr 2Puławy, ulice: Kwiatkowskiego, Zarzecze, Wiślana, Długa, Dęblińska, Gołębska, Budowlanych, Komunalna, Majdan, Młyńska, Wólka Profecka, 6 Sierpnia, Kołłątaja, Wczasowa, Kombatantów, Piaskowa, Mościckiego, Portowa, Pusta, Wiejska, Staszica, 3 Maja, Marszałka Piłsudskiego, Wąska, Eustachiewicza, Gdańska, Karpińskiego, Polna 1, 1A, Rybacka, Browarna, 4 Pułku Piechoty WP, Aignera, Moniuszki, Księżnej Izabelli, Waryńskiego, Czartoryskich, Aleja Mała, PCK, Głęboka, Żulinki, Leśna, Jaworowa610 546550
Nr 3Puławy, ulice: Aleja Partyzantów nieparzyste i parzyste od nr 30 do końca, Żeromskiego nieparzyste od nr 21 do końca i parzyste od nr 22 do końca, Hauke-Bosaka, Kościuszki, Dąbrowskiego, Sowińskiego, Heindenreicha Kruka, Żyrzyńska, Arciucha, Jaroszyńskiego, Grzegorzewskiej, Reja, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Polna od nr 2 do końca, Olszewskiego, Centralna, Wróblewskiego, Prusa, Kusocińskiego, Czecha, Lokajskiego, Generała Bema, Skłodowskiej-Curie, Niemcewicza, Kowalskiego58 737544
Nr 4Puławy, ulice: Cichockiego, Zielona nieparzyste od nr 1 do nr 3A i parzyste od nr 2 do nr 14A, Generała Fieldorfa „Nila”, Grabskiego, Płk. Kujawskiego, Lubelska nieparzyste, nr 10 i parzyste od nr 90 do końca, Norwida, Kaniowczyków, Słowackiego, Składowa, Północna, Towarowa, Kolejowa, Górna, Południowa, Poprzeczna, Środkowa, Krótka, Okrzei, Chmielowskiego, Amborskiego, Hollakowej, Ostrowskiego, Szalkiewiczowej, Zinkiewicza, Jakubickiego, Świgosta, Kosmali, Renet-Jursz, Kędzierskiej, Boskiej, Grzebalskiego, Wolińskiej, Dryi, Szubartowskiego, Pasiaka, Kotera, Pałki, Aleja Partyzantów parzyste do nr 28, Wojska Polskiego, Sieroszewskiego, Reymonta, Mickiewicza, Nałkowskiej, Konopnickiej, Sienkiewicza, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Kniaźnina, Tuwima, Księdza Skargi, Księdza Ściegiennego, Kraszewskiego, Żeromskiego nieparzyste od nr 1 do nr 19 i parzyste od nr 2 do nr 20, Kochanowskiego610 499552
Podsumowanie 2341 21220196
 
Zbiorcze informacje o listach kandydatów
Nr listyNazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr.Ogółem kandydatów
1 2 3 4
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ KOMITET WYBORCZY SLD 9 12 8 11 40
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 12 12 10 12 46
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 12 10 12 46
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW NASZE PUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ 5 5 6 5 21
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ" KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP 12 9 10 12 43
Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
uprawnionychkart wydanychgłosów oddanych
Nr 1 11 430 5 201 5 192 45.42%
5 051 97.28%
Tak
Nr 2 10 551 4 776 4 773 45.24%
4 585 96.06%
Tak
Nr 3 8 739 3 795 3 791 43.38%
3 603 95.04%
Tak
Nr 4 10 499 4 766 4 761 45.35%
4 566 95.90%
Tak
Podsumowanie41 21918 53818 51744.92%17 80596.15%
 
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 22134012,43%
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 49884628,01%
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 47564626,71%
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ 491212,76%
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ" 53574330,09%
Podsumowanie17 805196100,00%
Rada Miasta Puławy - wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
141 Cichoń Krzysztof Jerzy52260 5.15%
151 Czeżyk Ignacy Tadeusz66403 7.98%
1511 Ścibior Ryszard Józef58201 3.98%
1201 Grobel Janusz Marian61648 12.83%
1202 Kędziora Anna Stanisława62177 3.50%
1203 Śliwiński Zbigniew Marek40739 14.63%
211 Kowalczyk Waldemar Adam43200 4.36%
242 Seredyn Sławomir Jan33435 9.49%
244 Gutowska Teresa Iwona44329 7.18%
251 Jarząbek Halina Anna59475 10.36%
252 Kraszewski Tomasz46269 5.87%
2201 Dzierżawska Anna Maria64345 7.52%
341 Bińczak Barbara50202 5.61%
351 Powszedniak Teodor Tadeusz62206 5.72%
352 Śliwczyński Stefan Eugeniusz66252 6.99%
3201 Szymańska Elżbieta Anna52667 18.51%
3202 Smolak Ryszard57208 5.77%
441 Jadczyszyn Tamara Irena50242 5.30%
442 Jędrzejczyk Cezary Anatol49468 10.25%
451 Panek Tomasz Piotr44345 7.56%
452 Śliwa Andrzej49192 4.20%
4201 Wójcik Ewa54601 13.16%
4203 Zamojski Grzegorz Henryk45228 4.99%


Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnychUdział w podziale mandatów
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 221340112,43%
Tak
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 498846628,01%
Tak
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 475646826,71%
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ 491212,76%
-
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ" 535743830,09%
Tak
Podsumowanie17 80519623100,00%
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieNazwa komitetuMiejsce zamieszkania, przynależność i poparcieTreść oświadczenia lustracyjnego*)
1Grobel Janusz Marian 61wyższe techniczneKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ"Puławy, nie należy do partii politycznej
2Kamiński Sławomir Adam 39wyższeKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPuławy, członek Prawa i Sprawiedliwości
3Kowalczyk Waldemar Adam 43wyższeKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJPuławy, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej
4Trzcińska-Staszczyk Beata Lilianna 44wyższeKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPPuławy, nie należy do partii politycznej
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Grobel Janusz Marian 61wyższe technicznePuławy, nie należy do partii politycznej 1246968.30% Tak
2Kamiński Sławomir Adam 39wyższePuławy, członek Prawa i Sprawiedliwości 353419.36% Nie
3Kowalczyk Waldemar Adam 43wyższePuławy, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej 7414.06% Nie
4Trzcińska-Staszczyk Beata Lilianna 44wyższePuławy, nie należy do partii politycznej 15138.29% Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja głosów ważnych % głosów ważnych
uprawnionych kart wydanych głosów oddanych
1Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, ul. Kołłątaja 64, Puławy Powszechny1954778775 39,66%
764 98,58%
2Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. 6 Sierpnia 30, Puławy Powszechny190610081004 52,68%
993 98,90%
3Zespół Szkół Katolickich, ul. Eustachiewicza 1, Puławy Powszechny2080852852 40,96%
834 97,89%
4Szkoła Podstawowa Nr 2, Al. Mała 10, Puławy Powszechny1829878873 47,73%
858 98,28%
5Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, Puławy Powszechny1910904904 47,33%
898 99,34%
6Starostwo Powiatowe, Al. Królewska 19, Puławy Powszechny1689804802 47,48%
791 98,63%
7Zespół Szkół Nr 3, ul. Marszałka Piłsudskiego 74, Puławy Powszechny797397397 49,81%
393 98,99%
8Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, Puławy Powszechny216410221022 47,23%
1009 98,73%
9Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Zabłockiego 8, Puławy Powszechny1950838838 42,97%
828 98,81%
10Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Zabłockiego 8, Puławy Powszechny1613698695 43,09%
681 97,99%
11Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Legionu Puławskiego 8, Puławy Powszechny2104935933 44,34%
918 98,39%
12Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Kaniowczyków 9, Puławy Powszechny2114984983 46,50%
970 98,68%
13Zespół Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, Puławy Powszechny1564763763 48,79%
756 99,08%
14Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kaniowczyków 1, Puławy Powszechny2172997997 45,90%
976 97,89%
15Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia, Al. Partyzantów 32, Puławy Powszechny1408637637 45,24%
633 99,37%
16Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Mickiewicza 2a, Puławy Powszechny1992934934 46,89%
927 99,25%
17Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Mickiewicza 2a, Puławy Powszechny1860692677 36,40%
670 98,97%
18POK "Dom Chemika", ul. Wojska Polskiego 4, Puławy Powszechny1797798798 44,41%
788 98,75%
19Zespół Szkół Nr 1, ul. Polna 18, Puławy Powszechny1541673673 43,67%
660 98,07%
20Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wróblewskiego 11, Puławy Powszechny2111915911 43,15%
900 98,79%
21Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Niemcewicza 4, Puławy Powszechny1836758757 41,23%
752 99,34%
22Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jaworowa 5, Puławy Powszechny1383621621 44,90%
613 98,71%
23Zespół Szkół Nr 2 ul. Jaworowa 1, Puławy Powszechny1399640640 45,75%
631 98,59%
24Szpital Specjalistyczny, ul. Bema 1, Puławy Szpital461414 30,43%
14 100,00%
Ogółem 41219 18540 18500 44,88%
18257 98,69%

Brak plików