Miasto | Liczba mieszkańców | Liczba wyborców | Obwodów |
m. Sandomierz | 25 204 | 20 633 | 15 |
-
Geografia
-
Wybory do rady miasta
-
Wyniki głosowania do rady
-
Wyniki wyborów do rady
-
Wybory Burmistrza
-
Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
-
Do pobrania
Zbiorcze informacje o obwodach | ||||
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Przystosowany dla niepełnosprawnych | Granice obwodu |
1 | Kino "Millenium", ul. Portowa 24 | Powszechny | Tak | Ulice: Baczyńskiego, Bosmańska, Hutnicza, Koćmierzów, Kryształowa, Piaski, Portowa: 16, 18, 20, 22, 26, Retmańska, Strażacka, Zarzekowice. |
2 | Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Flisaków 26 | Powszechny | Nie | Ulice: Cicha, Flisaków, Holownicza, Kotwiczna, Lwowska, Marynarska, Mokra, Mostowa, Nadbrzeżna, Ostrówek, Piętaka, Portowa: 1, 2, 3a, 6, 8, 9, 9a, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23a, 25, 27, 29, Por. Michała Brzeskiego, Powiśle, Prosta, Sielecka, Stoczniowa, Torowa, Trześniowska, Wałowa, Wielowiejska, Zaleśna, Żaglowa. |
3 | Urząd Miejski, Pl. Poniatowskiego 1 | Powszechny | Tak | Ulice: Browarna, Długosza, Forteczna, Generała Sokolnickiego, Katedralna, Krakowska, Krępianki, Kręta, Krótka, Krzyżowa, Mariacka, Mickiewicza : 1, 3, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Opatowska, Piszczele, Plac Księcia Poniatowskiego, Plac Św. Wojciecha, Podole, Podwale Dolne, Podwale Górne, Reformacka, Rynek, Salve Regina, Staromiejska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15, Świętej Jadwigi Królowej, Tatarska, Tkacka, Za Bramką, Zamkowa, Żydowska. |
4 | Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Mickiewicza 9 | Powszechny | Nie | Ulice: Kazimierza Wielkiego, Koseły: 1, 3, 5, 7, 11, Księcia Henryka Sandomierskiego, Leszka Czarnego, Mickiewicza: 6, 11, 13, 17, 19, 21, 22, 28, 36, Miła, Ogrodowa, Partyzantów, Podgórze, II Pułku Piechoty Legionów, Rokitek, Słoneczna, Słowackiego: 1, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Staromiejska: 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45. |
5 | Miejski Stadion Sportowy, ul. Koseły 3a | Powszechny | Nie | Ulice: Armii Krajowej 2, Czachowskiego, Koseły: 14, 16, 18, 20, por. T. Króla: 4, 6, 8. |
6 | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Słowackiego 37 | Powszechny | Nie | Ulice: Armii Krajowej: 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, Cieśli, por. T. Króla: 1, 10, Słowackiego: 33, 35, 37, 39. |
7 | Gimnazjum nr 1, ul. Cieśli 2 | Powszechny | Nie | Ulice: Kubeszewskiego, Maciejowskiego, Mickiewicza : 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63a, 65, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 78a, 82, 84a, 86, 88, 92a, 94, 96, 102, Polna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Zielna. |
8 | Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej, ul. Armii Krajowej 1 | Powszechny | Nie | Ulice: Generała Żółkiewskiego "Lina" |
9 | Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 39 | Powszechny | Nie | Ulice: Koseły: 2, 4, 8, 10, Mickiewicza: 23, 23a, 25, 27, 29, 31, 31a, 31b, 31c, 35, 37, 38a, 39, 40, 43, 44, Słowackiego: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28. |
10 | Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Żeromskiego 8 | Powszechny | Nie | Ulice: Błonie, Kościuszki, Krucza, Łąkowa, Łukawska, Patkowskiego, Podmiejska, Przedmieście Zawichojskie, Struga, Świerkowa, Zacisze, Zawichojska, Żeromskiego, Żwirki i Wigury. |
11 | Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, ul. Mickiewicza 61 | Powszechny | Tak | Ulice: Adama Asnyka, Frankowskiego, Grodzisko, Kochanowskiego, Kwiatkowskiego: 1, 1a, 3, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 57, 59, 60, 63a, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 86, 88, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, Kwiatowa, Mickiewicza: 48, 50, 52, 54, 56, 58, Modrzewskiego, Morelowa, Obrońców Westerplatte, Orzechowa, Orzeszkowej, Ożarowska, Przytulna, Reja, Reymonta, Rolnicza, Sadownicza, Stara Prochownia, Warzywna, Wiejska, Wiśniowa, 15 Sierpnia. |
12 | Bursa Szkolna, ul. Wojska Polskiego 22 | Powszechny | Nie | Ulice: Batalionów Chłopskich, Burka, Cegielniana, Curie-Skłodowskiej, Czyżewskiego: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Dąbrowskiego, Energetyczna, Gołębicka, Harcerska, Jakubowskiego, Młodożeńca, Okrzei, Puławiaków, Różana, Sienkiewicza, Sucha, Szczęśliwa, Topolowa, Wąska, Wiosenna, Wojska Polskiego, 11 Listopada. |
13 | Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Schinzla 13 | Powszechny | Nie | Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Chwałecka, Czereśniowa, Długa, Dobkiewicza, Dobra, Głęboka, Górna, Jaśminowa, Klonowa, Krukowska, Kwiatkowskiego: 61, 67, 69, 77, 82, 85, 87, 87a, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105, 109, 111, 113, 115, 118, 120, 121, 123, 125, 132, 134, 136, 138, 148, 154, 156, 160, 162, 164, 168, 170, Lipowa, Lubelska, Milberta, Miodowa, Młyńska, Mokoszyńska, Mściowska, Nowa, Ogrodnicza, Pallotyńska, Panoramiczna, Pogodna, Schinzla, Spokojna, Sucharzowska, Tulipanowa, Wierzbowa, Zamiejska. |
14 | SPZZOZ, ul. Schinzla 13 | Szpital | Nie | |
15 | Dom Pomocy Społecznej, ul. Czyżewskiego 1 | Zakład pomocy społecznej | Tak |
Zbiorcze informacje o okręgach | |||||
Okręg | Granice | Liczba | |||
mandatów | wyborców | zarejestrowanych list | kandydatów ze wszystkich list | ||
Nr 1 | ulice: Baczyńskiego, Bosmańska, Browarna, Cicha, Długosza, Flisaków, Forteczna, Generała Sokolnickiego, Holownicza, Hutnicza, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Koćmierzów, Koseły: 1, 3, 5, 7, 11, Kotwiczna, Krakowska, Krępianki, Kręta, Krótka, Kryształowa, Krzyżowa, Księcia Henryka Sandomierskiego, Leszka Czarnego, Lwowska, Mariacka, Marynarska, Mickiewicza: 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 32, 36, Miła, Mokra, Mostowa, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Opatowska, Ostrówek, Partyzantów, Piaski, Piętaka, Piszczele, Plac Księcia Poniatowskiego, Plac Św. Wojciecha, Podgórze, Podole, Podwale Dolne, Podwale Górne, Portowa, Por. Michała Brzeskiego, Powiśle, Prosta, II Pułku Piechoty Legionów, Reformacka, Retmańska, Rokitek, Rynek, Salve Regina, Sielecka, Słoneczna, Słowackiego:1, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Staromiejska, Stoczniowa, Strażacka, Św. Jadwigi Królowej, Tatarska, Tkacka, Torowa, Trześniowska, Wałowa, Wielowiejska, Za Bramką, Zaleśna, Zamkowa, Zarzekowice, Żaglowa, Żydowska. | 7 | 7 273 | 7 | 82 |
Nr 2 | ulice: Armii Krajowej, Cieśli, Czachowskiego, Koseły: 14, 16, 18, 20, Kubeszewskiego, Maciejowskiego, Mickiewicza: 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63a, 65, 66, 68, 70, 76, 78, 78a, 82, 84a, 86, 88, 92a, 94, 96, 102, Polna, Polskiej Organizacji Wojskowej, por. T. Króla, Słowackiego: 33, 35, 37, 39, Zielna, Żółkiewskiego | 7 | 6 899 | 7 | 84 |
Nr 3 | ulice: Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Błonie, Brzozowa, Burka, Cegielniana, Chwałecka, Czereśniowa, Czyżewskiego, Dąbrowskiego, Długa, Dobkiewicza, Dobra, Energetyczna, Frankowskiego, Głęboka, Gołębicka, Górna, Grodzisko, Harcerska, Jakubowskiego, Jaśminowa, Klonowa, Kochanowskiego, Koseły: 2, 4, 8, 10, Kościuszki, Krucza, Krukowska, Kwiatkowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Lubelska, Łąkowa, Łukawska, Mickiewicza: 23, 23a, 25, 27, 29, 31, 31a, 31b, 31c, 35, 37, 38a, 39, 40, 43, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, Milberta, Miodowa, Młodożeńca, Młyńska, Modrzewskiego, Mokoszyńska, Morelowa, Mściowska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Ogrodnicza, Okrzei, Orzechowa, Orzeszkowej, Ożarowska, Pallotyńska, Panoramiczna, Patkowskiego, Podmiejska, Pogodna, Przedmieście Zawichojskie, Przytulna, Puławiaków, Reja, Reymonta, Rolnicza, Różana, Sadownicza, Schinzla, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowackiego: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Spokojna, Struga, Sucha, Sucharzowska, Szczęśliwa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wąska, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zacisze, Zamiejska, Zawichojska, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, 15 Sierpnia. | 7 | 6 461 | 7 | 83 |
Podsumowanie | 21 | 20 633 | 21 | 249 | |
Zbiorcze informacje o listach kandydatów |
Nr listy | Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) | Skrócona nazwa komitetu | Liczba kandydatów w okręgu nr. | Ogółem kandydatów | ||
1 | 2 | 3 | ||||
1 | KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | KOMITET WYBORCZY SLD | 10 | 11 | 14 | 35 |
4 | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP | 13 | 14 | 12 | 39 |
5 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 14 | 14 | 14 | 42 |
15 | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MIASTA "KOCHAM SANDOMIERZ" | KW KOCHAM SANDOMIERZ | 12 | 12 | 11 | 35 |
16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY | KWW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY | 8 | 8 | 8 | 24 |
17 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERZ RAZEM | KWW SANDOMIERZ RAZEM | 14 | 14 | 14 | 42 |
18 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO SANDOMIERZ | KWW NASZE MIASTO SANDOMIERZ | 11 | 11 | 10 | 32 |
Wyniki głosowania w okręgach | |||||||||
Okręg | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów ważnych | % głosów ważnych | Fakt głosowania | ||||
uprawnionych | kart wydanych | głosów oddanych | |||||||
Nr 1 | 7 284 | 3 806 | 3 805 | 52.24% | 3 642 | 95.72% | Tak | ||
Nr 2 | 6 906 | 3 563 | 3 563 | 51.59% | 3 386 | 95.03% | Tak | ||
Nr 3 | 6 466 | 3 162 | 3 155 | 48.79% | 3 012 | 95.47% | Tak | ||
Podsumowanie | 20 656 | 10 531 | 10 523 | 50.94% | 10 040 | 95.41% | |||
Wyniki głosowania dla komitetów | |||||
Nr listy | Komitet wyborczy | Liczba | % głosów ważnych | ||
Głosów ważnych oddanych na listę | Kandydatów | ||||
1 | KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | 1189 | 35 | 11,84% | |
4 | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | 1360 | 39 | 13,55% | |
5 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 1599 | 42 | 15,93% | |
15 | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MIASTA "KOCHAM SANDOMIERZ" | 1462 | 35 | 14,56% | |
16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY | 730 | 24 | 7,27% | |
17 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERZ RAZEM | 2401 | 42 | 23,91% | |
18 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO SANDOMIERZ | 1299 | 32 | 12,94% | |
Podsumowanie | 10 040 | 249 | 100,00% |
Rada Miasta Sandomierza - wyniki wyborów | |||||||
Okręg wyborczy nr | Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | |||
Nazwisko i imiona | Wiek | Liczba | % (w skali okręgu wyborczego) | ||||
1 | 1 | 1 | Kuśmierz Maciej | 50 | 112 | 3.08% | |
1 | 4 | 1 | Niżyński Krzysztof Andrzej | 46 | 232 | 6.37% | |
1 | 5 | 1 | Jarema Marek Janusz | 57 | 109 | 2.99% | |
1 | 15 | 1 | Saracen Michał | 39 | 156 | 4.28% | |
1 | 17 | 1 | Gleń Andrzej Ignacy | 62 | 237 | 6.51% | |
1 | 17 | 14 | Bronkowski Marek | 53 | 218 | 5.99% | |
1 | 18 | 1 | Bolewski Andrzej Aleksander | 58 | 344 | 9.45% | |
2 | 1 | 2 | Majewski Andrzej Czesław | 53 | 131 | 3.87% | |
2 | 4 | 1 | Marzec Marcin Stanisław | 36 | 177 | 5.23% | |
2 | 5 | 1 | Czaja Mirosław Tomasz | 39 | 191 | 5.64% | |
2 | 15 | 1 | Skorupa Maciej Adam | 43 | 208 | 6.14% | |
2 | 17 | 1 | Sochacki Janusz Stanisław | 54 | 155 | 4.58% | |
2 | 17 | 2 | Czerwiński Marceli Antoni | 72 | 126 | 3.72% | |
2 | 18 | 7 | Majewski Piotr | 44 | 91 | 2.69% | |
3 | 1 | 1 | Lewandowski Ryszard | 63 | 159 | 5.28% | |
3 | 4 | 1 | Masternak Tomasz | 44 | 97 | 3.22% | |
3 | 5 | 14 | Stępień Maciej Jerzy | 42 | 95 | 3.15% | |
3 | 15 | 1 | Czerwiec Wojciech Janusz | 51 | 119 | 3.95% | |
3 | 17 | 1 | Stępień Mariola | 49 | 120 | 3.98% | |
3 | 17 | 14 | Rusak Zbigniew | 47 | 109 | 3.62% | |
3 | 18 | 1 | Dybus Jacek Stefan | 62 | 118 | 3.92% |
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych | ||||||||
Nr listy | Komitet wyborczy | Liczba | % głosów ważnych | Udział w podziale mandatów | ||||
Głosów ważnych oddanych na listę | Kandydatów | Mandatów | ||||||
1 | KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | 1189 | 35 | 3 | 11,84% | Tak | ||
4 | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | 1360 | 39 | 3 | 13,55% | Tak | ||
5 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 1599 | 42 | 3 | 15,93% | Tak | ||
15 | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MIASTA "KOCHAM SANDOMIERZ" | 1462 | 35 | 3 | 14,56% | Tak | ||
16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY | 730 | 24 | 7,27% | Tak | |||
17 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERZ RAZEM | 2401 | 42 | 6 | 23,91% | Tak | ||
18 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO SANDOMIERZ | 1299 | 32 | 3 | 12,94% | Tak | ||
Podsumowanie | 10 040 | 249 | 21 | 100,00% |
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd | |||||||
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Wykształcenie | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie | Treść oświadczenia lustracyjnego*) | |
1 | Borowski Jerzy | 60 | wyższe | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERZ RAZEM | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | ||
2 | Frańczak Tadeusz Zygmunt | 44 | wyższe | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | ||
3 | Kwitek Marek | 49 | wyższe | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Sandomierz, członek Prawa i Sprawiedliwości , popierany przez NSZZ "Solidarność" | ||
4 | Niżyński Krzysztof Andrzej | 46 | wyższe | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | Sandomierz, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej | ||
5 | Skorupa Maciej Adam | 43 | wyższe | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MIASTA "KOCHAM SANDOMIERZ" | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | ||
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej |
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd | |||||||
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Wykształcenie | Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie | Liczba głosów oddanych na kandydata | % głosów | Wybrany |
1 | Borowski Jerzy | 60 | wyższe | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | 5828 | 56.11% | Tak |
2 | Frańczak Tadeusz Zygmunt | 44 | wyższe | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | 753 | 7.25% | Nie |
3 | Kwitek Marek | 49 | wyższe | Sandomierz, członek Prawa i Sprawiedliwości | 1469 | 14.14% | Nie |
4 | Niżyński Krzysztof Andrzej | 46 | wyższe | Sandomierz, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej | 1006 | 9.69% | Nie |
5 | Skorupa Maciej Adam | 43 | wyższe | Sandomierz, nie należy do partii politycznej | 1331 | 12.81% | Nie |
Zbiorcze informacje o obwodach | |||||||||
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Liczba | Frekwencja | głosów ważnych | % głosów ważnych | |||
uprawnionych | kart wydanych | głosów oddanych | |||||||
1 | Kino "Millenium", ul. Portowa 24 | Powszechny | 2196 | 1168 | 1168 | 53,19% | 1151 | 98,54% | |
2 | Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Flisaków 26 | Powszechny | 1494 | 792 | 792 | 53,01% | 784 | 98,99% | |
3 | Urząd Miejski, Pl. Poniatowskiego 1 | Powszechny | 1644 | 854 | 854 | 51,95% | 837 | 98,01% | |
4 | Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Mickiewicza 9 | Powszechny | 1950 | 992 | 992 | 50,87% | 976 | 98,39% | |
5 | Miejski Stadion Sportowy, ul. Koseły 3a | Powszechny | 1690 | 826 | 826 | 48,88% | 813 | 98,43% | |
6 | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Słowackiego 37 | Powszechny | 1228 | 638 | 638 | 51,95% | 631 | 98,90% | |
7 | Gimnazjum nr 1, ul. Cieśli 2 | Powszechny | 2207 | 1121 | 1121 | 50,79% | 1110 | 99,02% | |
8 | Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej, ul. Armii Krajowej 1 | Powszechny | 1781 | 979 | 979 | 54,97% | 968 | 98,88% | |
9 | Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 39 | Powszechny | 1055 | 488 | 488 | 46,26% | 481 | 98,57% | |
10 | Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Żeromskiego 8 | Powszechny | 815 | 363 | 363 | 44,54% | 356 | 98,07% | |
11 | Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, ul. Mickiewicza 61 | Powszechny | 1187 | 639 | 638 | 53,75% | 630 | 98,75% | |
12 | Bursa Szkolna, ul. Wojska Polskiego 22 | Powszechny | 1203 | 662 | 662 | 55,03% | 658 | 99,40% | |
13 | Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Schinzla 13 | Powszechny | 2073 | 939 | 939 | 45,30% | 925 | 98,51% | |
14 | SPZZOZ, ul. Schinzla 13 | Szpital | 51 | 8 | 8 | 15,69% | 8 | 100,00% | |
15 | Dom Pomocy Społecznej, ul. Czyżewskiego 1 | Zakład pomocy społecznej | 82 | 63 | 63 | 76,83% | 59 | 93,65% | |
Ogółem | 20656 | 10532 | 10531 | 50,98% | 10387 | 98,63% |
Brak plików