gm. Skwierzyna, Obwód nr 6, Okręg wyborczy nr 2 | |
Nazwa rady | Rada Miejska w Skwierzynie |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Obwód głosowania | Obwód nr 6 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Skwierzynie, ul. Batorego 14, Skwierzyna |
Liczba wyborców | 569 |
Liczba kart wydanych | 312 |
Liczba kart oddanych | 312 |
Liczba głosów ważnych | 290 |
Liczba głosów nieważnych | 22 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:08 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Waśko Wiesława | 56 | 19,31% | |
2 | Cisowska-Środecka Dorota Agata | 8 | 2,76% | |
3 | Łagoda Przemysław Michał | 28 | 9,66% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Mamij Danuta Barbara | 18 | 6,21% | |
2 | Dubiec Jarosław | 56 | 19,31% | |
3 | Jach Waldemar Mieczysław | 58 | 20,00% | |
4 | Miasojed Zygmunt | 5 | 1,72% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SKWIERZYNA-NOWA PERSPEKTYWA" | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Brama Danuta | 34 | 11,72% | |
2 | Sobkowiak Zbigniew | 13 | 4,48% | |
3 | Janiszewska Elwira Łucja | 40 | 13,79% | |
4 | Jonczew Konrad | 13 | 4,48% |
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA WSPÓLNOTA" | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Mężyk Tadeusz Andrzej | 10 | 3,45% | |
2 | Piechoński Krzysztof | 5 | 1,72% | |
3 | Karmiński Marek Stanisław | 14 | 4,83% | |
4 | Bubnowski Sławomir | 17 | 5,86% |
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KULESZA"MIASTO Z WIZJĄ" | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Werkowska Elżbieta Ewa | 60 | 20,69% | |
2 | Kieżuń Wojciech | 34 | 11,72% | |
3 | Michta-Kulesz Marta | 20 | 6,90% | |
4 | Płuciennik Piotr Henryk | 12 | 4,14% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORŁA BIAŁEGO | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Nowosadzki Bolesław Jan | 3 | 1,03% | |
2 | Głazaczow Leonid | 1 | 0,34% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKWIERZYNA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Riedel Artur Leon | 17 | 5,86% | |
2 | Krasicki Tadeusz | 1 | 0,34% |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO" | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Rucki Stanisław | 56 | 19,31% | |
2 | Stefańska Dorota Ewa | 87 | 30,00% | |
3 | Guzek Małgorzata Maria | 12 | 4,14% | |
4 | Jankowska Monika Maria | 22 | 7,59% |
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Wieczorek Paweł Krzysztof | 28 | 9,66% |
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKWIERZYNA 2010 | ||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | |
1 | Bębas Beata | 29 | 10,00% | |
2 | Janiak Wiesław Dariusz | 6 | 2,07% |