gm. Medyka, Obwód nr 2, Okręg wyborczy nr 5 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Przemyskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Obwód głosowania | Obwód nr 2 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa w Siedliskach, 37-705 Przemyśl 7 |
Liczba wyborców | 538 |
Liczba kart wydanych | 270 |
Liczba kart oddanych | 270 |
Liczba głosów ważnych | 243 |
Liczba głosów nieważnych | 27 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 05:15 |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Adamski Ryszard Marian | 52 | 21,40% | 65,00% | |
2 | Muszak Renata | 4 | 1,65% | 5,00% | |
3 | Sadowy Monika | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Łapa Janina Aniela | 24 | 9,88% | 30,00% | |
5 | Olbrycht Elżbieta Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Popik Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 80 | 32,92% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kapłon Kazimierz | 23 | 9,47% | 63,89% | |
2 | Beńko Bronisław Janusz | 12 | 4,94% | 33,33% | |
3 | Zwierkowski Andrzej Witold | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Świst Jerzy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Sumka Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Tomaszewski Andrzej Józef | 1 | 0,41% | 2,78% | |
Ogółem | 36 | 14,81% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA ZIEMIA PRZEMYSKA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Małachowska Magdalena Anna | 60 | 24,69% | 98,36% | |
2 | Sydorów Renata Zofia | 1 | 0,41% | 1,64% | |
3 | Noga Marzena | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Harapiński Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Pietruszczak Szczepan Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Pempuś Bogusław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 61 | 25,10% |
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM PRAWICY POWIATU PRZEMYSKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pukas Artur Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Pilecki Adam | 1 | 0,41% | 3,03% | |
3 | Grodecka Barbara | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Nehrybecki Adam | 31 | 12,76% | 93,94% | |
5 | Kułynycz Bogdan Aleksander | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Kowalska Leokadia | 1 | 0,41% | 3,03% | |
Ogółem | 33 | 13,58% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kopacz Janusz Stanisław | 2 | 0,82% | 12,50% | |
2 | Grzech Franciszek Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Dunik Mieczysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Chytra Ryszard Marek | 1 | 0,41% | 6,25% | |
5 | Kalawski Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Kaczanowski Jan | 13 | 5,35% | 81,25% | |
Ogółem | 16 | 6,58% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cwynar Iwona Maria | 2 | 0,82% | 11,76% | |
2 | Pochodaj Wiesław Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Kaczor Waldemar Jan | 12 | 4,94% | 70,59% | |
4 | Kazieczko Beata | 1 | 0,41% | 5,88% | |
5 | Mikus Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Dziadek Andrzej | 2 | 0,82% | 11,76% | |
Ogółem | 17 | 7,00% |