gm. Medyka, Obwód nr 4, Okręg wyborczy nr 5 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Przemyskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Obwód głosowania | Obwód nr 4 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa w Torkach, 37-732 Medyka |
Liczba wyborców | 646 |
Liczba kart wydanych | 420 |
Liczba kart oddanych | 420 |
Liczba głosów ważnych | 371 |
Liczba głosów nieważnych | 49 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 01:52 |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Adamski Ryszard Marian | 80 | 21,56% | 36,20% | |
2 | Muszak Renata | 133 | 35,85% | 60,18% | |
3 | Sadowy Monika | 3 | 0,81% | 1,36% | |
4 | Łapa Janina Aniela | 3 | 0,81% | 1,36% | |
5 | Olbrycht Elżbieta Maria | 1 | 0,27% | 0,45% | |
6 | Popik Adam | 1 | 0,27% | 0,45% | |
Ogółem | 221 | 59,57% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kapłon Kazimierz | 30 | 8,09% | 31,58% | |
2 | Beńko Bronisław Janusz | 8 | 2,16% | 8,42% | |
3 | Zwierkowski Andrzej Witold | 1 | 0,27% | 1,05% | |
4 | Świst Jerzy | 3 | 0,81% | 3,16% | |
5 | Sumka Piotr | 1 | 0,27% | 1,05% | |
6 | Tomaszewski Andrzej Józef | 52 | 14,02% | 54,74% | |
Ogółem | 95 | 25,61% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA ZIEMIA PRZEMYSKA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Małachowska Magdalena Anna | 3 | 0,81% | 20,00% | |
2 | Sydorów Renata Zofia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Noga Marzena | 8 | 2,16% | 53,33% | |
4 | Harapiński Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Pietruszczak Szczepan Krzysztof | 4 | 1,08% | 26,67% | |
6 | Pempuś Bogusław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 15 | 4,04% |
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM PRAWICY POWIATU PRZEMYSKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pukas Artur Ryszard | 4 | 1,08% | 18,18% | |
2 | Pilecki Adam | 11 | 2,96% | 50,00% | |
3 | Grodecka Barbara | 7 | 1,89% | 31,82% | |
4 | Nehrybecki Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Kułynycz Bogdan Aleksander | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Kowalska Leokadia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 22 | 5,93% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kopacz Janusz Stanisław | 2 | 0,54% | 50,00% | |
2 | Grzech Franciszek Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Dunik Mieczysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Chytra Ryszard Marek | 1 | 0,27% | 25,00% | |
5 | Kalawski Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Kaczanowski Jan | 1 | 0,27% | 25,00% | |
Ogółem | 4 | 1,08% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cwynar Iwona Maria | 2 | 0,54% | 14,29% | |
2 | Pochodaj Wiesław Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Kaczor Waldemar Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Kazieczko Beata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Mikus Zbigniew | 1 | 0,27% | 7,14% | |
6 | Dziadek Andrzej | 11 | 2,96% | 78,57% | |
Ogółem | 14 | 3,77% |