gm. Michałowo, Obwód nr 8, Okręg wyborczy nr 5 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Podlaskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Obwód głosowania | Obwód nr 8 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Remiza OSP w Szymkach |
Liczba wyborców | 693 |
Liczba kart wydanych | 338 |
Liczba kart oddanych | 338 |
Liczba głosów ważnych | 262 |
Liczba głosów nieważnych | 76 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 4 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:15 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Syczewski Jan | 44 | 16,79% | 74,58% | |
2 | Ochryciuk Anatol | 5 | 1,91% | 8,47% | |
3 | Demianowicz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Sadowski Jakub | 1 | 0,38% | 1,69% | |
5 | Chomański Wojciech | 2 | 0,76% | 3,39% | |
6 | Wakuluk Paweł Krzysztof | 2 | 0,76% | 3,39% | |
7 | Grabowska Krystyna Barbara | 1 | 0,38% | 1,69% | |
8 | Demianko Justyna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Krokos Agnieszka | 1 | 0,38% | 1,69% | |
10 | Lisowski Michał | 2 | 0,76% | 3,39% | |
11 | Januszewski Mieczysław Kazimierz | 1 | 0,38% | 1,69% | |
12 | Wajsiel Piotr Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 59 | 22,52% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Baszko Mieczysław Kazimierz | 4 | 1,53% | 4,00% | |
2 | Janowski Mikołaj | 4 | 1,53% | 4,00% | |
3 | Żyliński Robert Paweł | 53 | 20,23% | 53,00% | |
4 | Rutkowski Lech | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Puczyński Jan | 10 | 3,82% | 10,00% | |
6 | Danilewicz Zofia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Kulbacka Anna | 1 | 0,38% | 1,00% | |
8 | Skrobczyński Artur | 1 | 0,38% | 1,00% | |
9 | Czarniecki Jan | 3 | 1,15% | 3,00% | |
10 | Żochowski Henryk | 1 | 0,38% | 1,00% | |
11 | Czurak Mikołaj | 19 | 7,25% | 19,00% | |
12 | Filipowicz Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
13 | Purta-Wróbel Janina | 1 | 0,38% | 1,00% | |
14 | Stankiewicz Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
15 | Daniszewski Andrzej Franciszek | 1 | 0,38% | 1,00% | |
16 | Magnuszewski Marian | 2 | 0,76% | 2,00% | |
Ogółem | 100 | 38,17% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Polska Urszula | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Połuszejko Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Szymonowicz Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Kozłowski Daniel | 1 | 0,38% | 100,00% | |
5 | Kozłowski Łukasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Parzonko Łukasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Angielczyk Adrian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 1 | 0,38% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Dworzański Jarosław Zygmunt | 14 | 5,34% | 29,17% | |
2 | Jabłoński Zdzisław | 3 | 1,15% | 6,25% | |
3 | Wasyluk Aleksander | 14 | 5,34% | 29,17% | |
4 | Lech Mirosław | 1 | 0,38% | 2,08% | |
5 | Szutko Daniel | 1 | 0,38% | 2,08% | |
6 | Wysocki Cezary Antoni | 1 | 0,38% | 2,08% | |
7 | Raś Andrzej | 1 | 0,38% | 2,08% | |
8 | Zaborski Andrzej | 1 | 0,38% | 2,08% | |
9 | Borowik Mirosław | 2 | 0,76% | 4,17% | |
10 | Bogdanowicz Dżenneta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Grygiencz Wiktor | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Kaczanowska Joanna | 8 | 3,05% | 16,67% | |
13 | Giba Eugeniusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
14 | Rutkowski Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
15 | Rojecki Jerzy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
16 | Kamiński Adam | 2 | 0,76% | 4,17% | |
Ogółem | 48 | 18,32% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Łukaszewicz Henryk | 18 | 6,87% | 42,86% | |
2 | Jabłońska Urszula | 5 | 1,91% | 11,90% | |
3 | Berner Irena-Krystyna | 1 | 0,38% | 2,38% | |
4 | Zalewski Jan | 11 | 4,20% | 26,19% | |
5 | Ołdakowski Cezary | 3 | 1,15% | 7,14% | |
6 | Skrypko Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Perkowski Jan Bolesław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Kondraciuk Krzysztof | 4 | 1,53% | 9,52% | |
9 | Horodeński Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Sutkowski Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Kunowski Grzegorz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Stasiulewicz Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
13 | Łukaszewicz Sebastian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
14 | Supiński Rafał | 0 | 0,00% | 0,00% | |
15 | Penza Jerzy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 42 | 16,03% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Gan Tomasz Edward | 2 | 0,76% | 33,33% | |
2 | Laudańska Elżbieta | 2 | 0,76% | 33,33% | |
3 | Siebiesiuk Tomasz | 1 | 0,38% | 16,67% | |
4 | Czykier Dariusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Bogusławski Wojciech | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Buszko Tomasz | 1 | 0,38% | 16,67% | |
7 | Szeremeta Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Rytwiński Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 6 | 2,29% |
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stepaniuk Łukasz | 3 | 1,15% | 50,00% | |
2 | Obuchowski Władysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Motoszko Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Karecki Marian Sylwester | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Wróbel Beata | 1 | 0,38% | 16,67% | |
6 | Klimowicz-Sobolewska Honorata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Gieleżyńska Zyta | 1 | 0,38% | 16,67% | |
8 | Kłagisz Ewa Izabela | 1 | 0,38% | 16,67% | |
Ogółem | 6 | 2,29% |