gm. Wydminy, Obwód nr 2, Okręg wyborczy nr 3 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Giżycku |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Obwód głosowania | Obwód nr 2 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa Orłowo, Orłowo |
Liczba wyborców | 334 |
Liczba kart wydanych | 195 |
Liczba kart oddanych | 195 |
Liczba głosów ważnych | 165 |
Liczba głosów nieważnych | 30 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:36 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cimoch Mieczysław | 2 | 1,21% | 50,00% | |
2 | Gładkowski Władysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Sienkiewicz Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Korytko Grażyna Barbara | 1 | 0,61% | 25,00% | |
5 | Kowakowska Katarzyna | 1 | 0,61% | 25,00% | |
Ogółem | 4 | 2,42% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Skrypoczka Anna | 10 | 6,06% | 10,53% | |
2 | Bączek Zdzisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Buć Zenon | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Herbich Stanisław Zbigniew | 60 | 36,36% | 63,16% | |
5 | Król Władysław | 18 | 10,91% | 18,95% | |
6 | Pawłowski Franciszek Zenon | 1 | 0,61% | 1,05% | |
7 | Ramotowski Ignacy Ludwik | 1 | 0,61% | 1,05% | |
8 | Żoch Krzysztof | 5 | 3,03% | 5,26% | |
Ogółem | 95 | 57,58% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Szot Jacek Stanisław | 1 | 0,61% | 11,11% | |
2 | Osinka Józef | 2 | 1,21% | 22,22% | |
3 | Przyłucki Tomasz Cezary | 5 | 3,03% | 55,56% | |
4 | Dusyn Piotr Krzysztof | 1 | 0,61% | 11,11% | |
Ogółem | 9 | 5,45% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Hamanowicz Marek Antoni | 9 | 5,45% | 50,00% | |
2 | Kropielnicki Marek | 5 | 3,03% | 27,78% | |
3 | Chudzik Marcin | 3 | 1,82% | 16,67% | |
4 | Samsel Mariusz Tomasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Chęćka Marek Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Lewierowski Bogdan Wincenty | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Warchoł Zbigniew | 1 | 0,61% | 5,56% | |
Ogółem | 18 | 10,91% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PONAD PODZIAŁAMI" W GIŻYCKU | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Startek Cezary Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Bartczak Izabela | 3 | 1,82% | 50,00% | |
3 | Dunowski Krzysztof Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Harms Małgorzata Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Kurpiel Adam | 2 | 1,21% | 33,33% | |
6 | Biernath-Moszczyńska Regina | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Puczyński Zbigniew Jerzy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Sawicka Sylwia | 1 | 0,61% | 16,67% | |
Ogółem | 6 | 3,64% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GIŻYCKO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Gładkowski Zbigniew | 1 | 0,61% | 6,67% | |
2 | Grzelak Artur Lech | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Łępicka-Gij Monika | 10 | 6,06% | 66,67% | |
4 | Makowski Zenon | 4 | 2,42% | 26,67% | |
Ogółem | 15 | 9,09% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GIŻYCKA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cedrowska Małgorzata Zofia | 11 | 6,67% | 61,11% | |
2 | Dąbrowski Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Tytła Monika Sylwia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Szpak Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Świderska Regina | 7 | 4,24% | 38,89% | |
Ogółem | 18 | 10,91% |