gm. Szczekociny, Obwód nr 7, Okręg wyborczy nr 6 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Zawierciańskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 6 |
Obwód głosowania | Obwód nr 7 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Siedliskach, Siedliska 19 |
Liczba wyborców | 526 |
Liczba kart wydanych | 346 |
Liczba kart oddanych | 346 |
Liczba głosów ważnych | 334 |
Liczba głosów nieważnych | 12 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 2 |
Data protokołu | 22-11-2010 00:29 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bartosz Leszek | 17 | 5,09% | 77,27% | |
2 | Kot Jan Marian | 2 | 0,60% | 9,09% | |
3 | Pustułka Tomasz Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Otczyk Ryszard Tadeusz | 1 | 0,30% | 4,55% | |
5 | Malus Krystyna Barbara | 2 | 0,60% | 9,09% | |
6 | Wróbel Benedykt Wojciech | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 22 | 6,59% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Herman Andrzej Włodzimierz | 38 | 11,38% | 92,68% | |
2 | Wrona Krzysztof Jan | 1 | 0,30% | 2,44% | |
3 | Ciszewski Leszek Jan | 2 | 0,60% | 4,88% | |
4 | Grabowski Czesław Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Kozłowski Tomasz Mariusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Muszyński Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 41 | 12,28% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Piaszczyk Jerzy Marceli | 5 | 1,50% | 15,15% | |
2 | Nowakowska Bogusława Małgorzata | 1 | 0,30% | 3,03% | |
3 | Zatońska Małgorzata Katarzyna | 21 | 6,29% | 63,64% | |
4 | Kmiecik Krzysztof Stefan | 1 | 0,30% | 3,03% | |
5 | Seweryn Konrad | 5 | 1,50% | 15,15% | |
Ogółem | 33 | 9,88% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Sokół Paweł Jan | 3 | 0,90% | 50,00% | |
2 | Gradoń Marek Aleksander | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Mazanek Stanisław Szczepan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Wicik Marta Magdalena | 2 | 0,60% | 33,33% | |
5 | Czech Władysław Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Jałowicz Ryszard Józef | 1 | 0,30% | 16,67% | |
Ogółem | 6 | 1,80% |
Lista nr 24 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCZA WSPÓLNIE DLA ZAWIERCIA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Krupa Rafał | 14 | 4,19% | 23,73% | |
2 | Ludynia Ewa Zuzanna | 10 | 2,99% | 16,95% | |
3 | Pasierbiński Zbigniew Piotr | 34 | 10,18% | 57,63% | |
4 | Krysztofiak Zbigniew Zygmunt | 1 | 0,30% | 1,69% | |
5 | Sobieraj Piotr Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 59 | 17,66% |
Lista nr 25 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA I SAMORZĄDNOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Grela Jan Wojciech | 38 | 11,38% | 21,97% | |
2 | Juszczyk Małgorzata Grażyna | 2 | 0,60% | 1,16% | |
3 | Włodarski Sławomir | 3 | 0,90% | 1,73% | |
4 | Otczyk Jakub Grzegorz | 7 | 2,10% | 4,05% | |
5 | Nemś Ryszard Zbigniew | 52 | 15,57% | 30,06% | |
6 | Dziambor Mariusz Łukasz | 71 | 21,26% | 41,04% | |
Ogółem | 173 | 51,80% |