Miasto Liczba mieszkańcówLiczba wyborcówObwodów
m. Inowrocław74 87462 04244
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduPrzystosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O., ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33PowszechnyNieulice: al. Okrężna nr. 1 - 62, Dubienka, Kruśliwiecka, ks. Piotra Wawrzyniaka, Łucjana Grabskiego, Magazynowa.
2ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3, IM. FRANCISZKA ZUBRZYCKIEGO, UL. DWORCOWA 25PowszechnyNieulice: Dworcowa, Metalowców, Osiedle Bydgoskie, Składowa, Szklarska, Szosa Bydgoska.
3ŚWIETLICA KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, AL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 7PowszechnyTakulice: al. Mikołaja Kopernika, gen. Władysława Sikorskiego, Skwer Prymasa Stefana Wyszyńskiego.
4GIMNAZJUM NR 4 IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEO, UL. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29PowszechnyNieulice: al. Okrężna od nr. 63 do końca, Armii Krajowej, Harcerstwa Polskiego, Władysława Broniewskiego.
5II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII KONOPNICKIEJ, UL. MARII KONOPNICKIEJ 15PowszechnyNieulice: Ignacego Daszyńskiego, Marii Konopnickiej.
6FILIA NR 1 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, UL. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 32PowszechnyTakulice: al. Powstańców, Boczna, Pakoska, Przy Stawku, Skwer ks. Adama Fabianowskiego, Zygmunta Wilkońskiego.
7III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI, UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 53PowszechnyNieulice: al. Henryka Sienkiewicza, Grodzka, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Skwer Jana Pawła II, Skwer Obrońców Inowrocławia, Ustronie.
8ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARKA KOTAŃSKIEGO, UL. SOLANKOWA 21PowszechnyTakulice: Prezydenta Franklina Roosevelta, Solankowa.
9FILIA NR 4 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, UL. POPRZECZNA 29PowszechnyNieulice: Biskupa Antoniego Laubitza, Cmentarana, Jana Kasprowicza, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, ks. Romana Zientarskiego, Orłowska, plac Jana Kasprowicza, Plebanka, Poprzeczna, Przypadek, Skwer Sybiraków, Toruńska nr. 28 - 44 (parzyste i nieparzyste).
10GIMNAZJUM NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, UL. TORUŃSKA 46 - 48PowszechnyNieulice: Bartka Nowaka, Dojazdowa, Henryka Czamana, hm. Marcina Strachanowskiego, Izydora Sobeckiego, Jacewska nr. 1-22 i nr. 24-42 Kazimierza Burzyńskiego, Lotnicza, Młyńska, Obwodowa, Piotra Bartoszcze, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Przy Stadionie, Rodu Czaplów, Rzemieślnicza, Stanisława Łuczaka, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Szybowcowa, Toruńska od nr. 83 do końca (nieparzyste), Zamknięta.
11GIMNAZJUM NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, UL. TORUŃSKA 46 - 48PowszechnyNieulice: Jacewska 23, Józefa Chociszewskiego , Toruńska nr. 45-81 (nieparzyste), Toruńska od nr. 46 do końca (parzyste).
12PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", UL. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41PowszechnyNieulice: Andrzeja Rakoczego, Błonie, Droga do Lotniska, Działowa, Ikara, Józefa Dankowskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Okrężek, Osiedle Okrężek, Śniadeckich, Zielona.
13SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANA PAWŁA II, UL. JACEWSKA 93bPowszechnyNieulice: Bursztynowa, Dąbrówki, Długa nr. 1 - 15, Glinki, Jacewska od nr. 43 do końca, Kruszańska, Rogowa, Św. Ducha od nr. 85 do końca, Władysława Hermana.
14I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, UL. 3 MAJA 11/13PowszechnyNieulice: Jana Kilińskiego, Kościelna, Królowej Jadwigi, Łączna, Najświętszej Marii Panny, 3 Maja, plac Klasztorny, Rynek, Skwer Andrzeja Szwajkerta ps. "Jędruś", Szkolna, Średnia, Tadeusza Kościuszki, Toruńska nr. 1 - 26.
15Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza, ul. Jana Kilińskiego 16PowszechnyNieulice: Farna, Henryka Fryderyka Hoyera, Ignacego Paderewskiego, Kasztelańska nr. 1 - 28, Kręta, ks. Bogdana Gordona, Przesmyk, Stanisława Staszica, Studzienna, 6 Stycznia, Św. Mikołaja, Wodna, Zofiówka.
16DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, UL. MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 49PowszechnyNieINOWROCŁAW - DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
17NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE "MODRZEW", UL. MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 50aPowszechnyNieulice: Adama Poszwińskiego, Batkowska, Franciszka Becińskiego, Bluszczowa, Chmielna, Grochowa, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Ulatowskiego, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Niemojewskich , Pszeniczna, Rąbińska, Rzepakowa, Słonecznikowa, Stanisława Waszaka, Szparagowa, Warsztatowa, Zielna, Żytnia.
18INOWROCŁAWSKIE KOPALNIE SOLI "SOLINO" S.A., UL. ŚW. DUCHA 26aPowszechnyNieulice: Andrzeja, Kasztelańska od nr. 29 do końca, Krótka, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Rybnicka, Rzeźnicka, Szeroka, Św. Ducha nr. 1 - 84, Wałowa.
19TERENOWY KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA, UL.BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 15PowszechnyNieulica: Bolesława Krzywoustego.
20ADMINISTRACJA OSIEDLA PIASTOWSKIEGO KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, UL. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 23PowszechnyNieulice: Długa od nr. 16 do końca, Lipowa od nr. 43 do końca (nieparzyste).
21PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "POD TĘCZĄ", UL. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 2PowszechnyNieulica: Władysława Łokietka nr. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
22KLUB KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "PRZYDOMEK", UL. MARULEWSKA 7PowszechnyNieulice: Cegielna, Marulewska nr. 1 - 33 (nieparzyste), Władysława Jagiełły nr. 1 - 17 (nieparzyste).
23GIMNAZJUM NR 3 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, UL. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3PowszechnyNieulice: Mieszka I nr. 1-9, Władysława Łokietka nr. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
24PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", UL. ŚW. DUCHA 86PowszechnyNieulice: Mieszka I nr. 10 do końca, Władysława Łokietka nr. 29 - 49.
25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, UL. JANA III SOBIESKIEGO 5/7PowszechnyNieulice: Brzozowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jaśminowa, Juliusza Trzcińskiego, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kątna, Konwaliowa, ks. Dobromira Ziarniaka, Lipowa nr. 1 - 41 (nieparzyste), Lipowa od nr. 2 do końca (parzyste), Marulewska od nr. 2 do końca (parzyste), Marulewska od nr. 35 do końca (nieparzyste), Milenijna, Niezapominajki, Papuszy, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Tulipanowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły od nr. 2 do końca (parzyste), Wrzosowa.
26SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, UL. JANA III SOBIESKIEGO 5/7PowszechnyNieulice: Adama Znanieckiego, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Bukowa, Czesława Janczarskiego, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Górnicza, Gronowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Jesionowa, Józefa Kościelskiego, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kornela Makuszyńskiego, Leona Czarlińskiego, Malinowa, Marii Kownackiej, Miechowicka, Morelowa, Orzechowa, Skwer Kombatantów, Różana, Solna, Stanisława Sroczyńskiego, Sylwestra Ranusa, Szymborska nr. 11 - 104 , Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Wiśniowa.
27PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O., UL. KS. BOLESŁAWA JAŚKOWSKIEGO 14PowszechnyNieulice: Czarna Droga, ks. Bolesława Jaśkowskiego, Kurowa, Podgórna, Poznańska nr. 1 - 54, Szymborska nr. 1 - 10, 10a, 10b, Świętokrzyska, Zapadłe.
28SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANA KASPROWICZA, UL. STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO 119PowszechnyNieulice: Andrzeja Dybalskiego, Kolejowa, Kujawska, Ogrodowa, Stanisława Przybyszewskiego, Szymborska od nr. 105 do końca, Wiejska, Wielkopolska, Wiktora Spornego, Władysława Reymonta.
29ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II, UL. POZNAŃSKA 345PowszechnyNieulice: Chabrowa, Dyngusowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Kwiatowa, Makowa, Mątewska, Modrakowa, Mostowa, Piękna, Pokojowa, Polna, Poznańska od nr. 245 do końca (nieparzyste), Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Słoneczna, Spokojna.
30SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, UL. CHEMICZNA 9PowszechnyNieulice: Bagienna, Chemiczna, Daniela Rakowicza, Deszczowa, Fabryczna, Jana Karola Maćkowskiego, Kamienna, Mikorzyńska, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Popowicka, Poznańska od nr. 244 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rolna, Skryta, Sodowa, Staropoznańska, Torowa, Wapienna.
31ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4, UL. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 8PowszechnyNieulica: Józefa Krzymińskiego, plac Bad Oeynhausen.
32ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, UL. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4PowszechnyTakulice: al. Niepodległości nr. 1-21, gen. Franciszka Kleeberga, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Wojska Polskiego nr. 4 - 8.
33PRZEDSZKOLE NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI "SŁONECZKO", UL. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 11PowszechnyTakulice: al. Niepodległości nr. 22 - 25, Janusza Kusocińskiego, Wojska Polskiego nr. 9 - 14.
34SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, UL. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24PowszechnyNieulice: Al. Niepodległości nr. 26 - 42 (parzyste), Niepodległości nr. 27-33 (nieparzyste), Stanisława Wachowiaka, Wojska Polskiego nr. 1- 3.
35PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", UL. WOJSKA POLSKIEGO 13aPowszechnyNieulice: Szarych Szeregów nr. 2 - 22 (parzyste), Wojska Polskiego nr. 15 - 36.
36SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, UL. SZARYCH SZEREGÓW 1PowszechnyNieulice: Justyny Wichlińskiej, ks. Władysława Demskiego, płk. Witolda Roszkowskiego, ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Szarych Szeregów nr. 1 - 23 (nieparzyste).
37GIMNAZJUM NR 2 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, UL. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7PowszechnyNieulice: Henryka Arctowskiego, Ludwika Błażka, Wojska Polskiego od nr. 37 do końca.
38GIMNAZJUM NR 2 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, UL. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7PowszechnyNieulica: Stanisława Kiełbasiewicza.
39WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, UL. EMILII PLATER 3PowszechnyTakulice: al. 800-lecia Inowrocławia nr. 1 - 13, Emilii Plater, Genowefy Jaworskiej, Jana Molla, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Pawła Cymsa.
40PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", UL. IWANA ALEJNIKA 13PowszechnyNieulice: al. 800-lecia Inowrocławia od nr. 14 do końca, Iwana Alejnika, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego.
41Cuiavia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Inowrocławiu, ul. Nowa 32PowszechnyNieulice: al. Niepodległości od nr. 35 do końca (nieparzyste), Adama Mickiewicza, Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Jana Kochanowskiego, Jana z Ludziska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Leona Czaplickiego, Leona Kruczkowskiego, Mikołaja Reja, Nowa, Pogodna, Poznańska nr. 55 - 243, Skwer PCK, Spółdzielców, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Transportowca, Wspólna, Zenona Kosidowskiego.
42Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości w Inowrocławiu, ul. Poznańska 185PowszechnyNieulica: al. Niepodległości od nr. 44 do końca (parzyste).
43Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Poznańska 97SzpitalNiePubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu.
44Areszt Śledczy, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 46Areszt śledczyNieAreszt Śledczy w Inowrocławiu.
Zbiorcze informacje o okręgach
Okręg Granice Liczba
mandatówwyborcówzarejestrowanych listkandydatów ze wszystkich list
Nr 1Miasto Inowrocław - ulice: Adama Poszwińskiego, al. Henryka Sienkiewicza, Al. Mikołaja Kopernika, al. Okrężna, al. Powstańców, Andrzeja Rakoczego, Armii Krajowej, Bartka Nowaka, Batkowska, Biskupa Antoniego Laubitza, Bluszczowa, Błonie, Boczna, Bursztynowa, Chmielna, Cmentarna, Dąbrówki, Długa nr. 1 - 15, Dojazdowa, Droga do Lotniska, Dubienka, Dworcowa, Działowa, Farna, Franciszka Becińskiego, gen.Władysława Sikorskiego, Glinki, Grochowa, Grodzka, Harcerstwa Polskiego, Henryka Czamana, Henryka Fryderyka Hoyera, hm. Marcina Strachanowskiego, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Paderewskiego, Ikara, Izydora Sobeckiego, Jacewska, Jakuba Jasińskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jęczmienna, Józefa Chociszewskiego, Józefa Dankowskiego, Józefa Ulatowskiego, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Kasztelańska nr. 1 - 28, Kazimierza Burzyńskiego, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Kruszańska, Kruśliwiecka, ks. Bogdana Gordona, ks. Piotra Wawrzyniaka, ks. Romana Zientarskiego, Lniana, Lotnicza, Łączna, Łubinowa, Łucjana Grabskiego, Macieja Wierzbińskiego, Magazynowa, 3 Maja, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Młyńska, Najświętszej Marii Panny, Niemojewskich, Obwodowa, Okrężek, Orłowska, Osiedle Bydgoskie, Osiedle Okrężek, Pakoska, Piotra Bartoszcze, plac Jana Kasprowicza, plac Klasztorny, Plebanka, Poprzeczna, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Prezydenta Franklina Roosevelta, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Przesmyk, Przypadek, Przy Stadionie, Przy Stawku, Pszeniczna, Rąbińska, Rodu Czaplów, Rogowa, Rynek, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Składowa, Skwer Andrzeja Szwajkerta ps. „Jędruś”, Skwer Jana Pawła II, Skwer ks. Adama Fabianowskiego, Skwer Obrońców Inowrocławia, Skwer Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Skwer Sybiraków, Słonecznikowa, Solankowa, Stanisława Łuczaka, Stanisława Staszica, Stanisława Szenica, Stanisława Waszaka, Stare Miasto, Stolarska, Studzienna, 6 Stycznia, Szklarska, Szkolna, Szosa Bydgoska, Szparagowa, Szybowcowa, Śniadeckich, Średnia, Św. Ducha od nr. 85 do końca, Św. Mikołaja, Tadeusza Kościuszki, Toruńska , Ustronie, Warsztatowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Hermana, Wodna, Zamknięta, Zielna, Zielona, Zofiówka, Zygmunta Wilkońskiego, Żytnia. 821 135685
Nr 2Miasto Inowrocław - ulice: Adama Znanieckiego, Andrzeja, Andrzeja Dybalskiego, Bagienna, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cegielna, Chabrowa, Chemiczna, Czarna Droga, Czesława Janczarskiego, Daniela Rakowicza, Deszczowa, Długa od nr. 16 do końca, Dyngusowa, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Fabryczna, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Górnicza, Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kamienna, Kasztanowa, Kasztelańska od nr. 29 do końca, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Kolejowa, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, Krótka, ks. Bolesława Jaśkowskiego, ks. Dobromira Ziarniaka, Kujawska, Kurowa, Kwiatowa, Leona Czarlińskiego, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Marii Kownackiej, Marulewska, Mątewska, Miechowicka, Mieszka I, Mikorzyńska, Milenijna, Modrakowa, Morelowa, Mostowa, Niezapominajki, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Papuszy, Piękna, Podgórna, Pokojowa, Polna, Popowicka, Poznańska nr. 1 - 54, Poznańska od nr. 244 do końca (parzyste i nieparzyste), Przemysłowa, Rolna, Różana, Ruciana, Rumiankowa, Rybnicka, Rzeczna, Rzeźnicka, Skryta, Skwer Kombatantów, Słoneczna, Sodowa, Solna, Spokojna, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Sroczyńskiego, Staropoznańska, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Sylwestra Ranusa, Szeroka, Szymborska, Św. Ducha nr. 1 - 84, Świętokrzyska, Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Torowa, Tulipanowa, Wałowa, Wapienna, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiktora Spornego, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Zapadłe. 719 034775
Nr 3Miasto Inowrocław - ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości, al. 800-lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, gen. Franciszka Kleeberga, Genowefy Jaworskiej, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Henryka Arctowskiego, Iwana Alejnika, Jana Kochanowskiego, Jana Molla, Jana z Ludziska, Janusza Kusocińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Krzymińskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Justyny Wichlińskiej, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Władysława Demskiego, Leona Czaplickiego, Leona Kruczkowskiego, Ludwika Błażka, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Reja, Nowa, Pawła Cymsa, plac Bad Oeynhausen, 59 Pułku Piechoty, płk. Witolda Roszkowskiego, Pogodna, Poznańska nr. 55 - 243, ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Romana Dmowskiego, Skwer PCK, Spółdzielców, Stanisława Kiełbasiewicza, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Szarych Szeregów, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Transportowca, Wojska Polskiego, Wspólna, Zenona Kosidowskiego. 821 873684
Podsumowanie 2362 04219244
 
Zbiorcze informacje o listach kandydatów
Nr listyNazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr.Ogółem kandydatów
1 2 3
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ KOMITET WYBORCZY SLD 13 9 13 35
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 12 13 37
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 16 11 13 40
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 14 15 45
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLECHA KWW JACKA OLECHA 14 13 15 42
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 14 11 15 40
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKI KIERUNEK KWW POLSKI KIERUNEK   5   5
Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
uprawnionychkart wydanychgłosów oddanych
Nr 1 21 138 6 922 6 870 32.50%
6 401 93.17%
Tak
Nr 2 19 060 6 699 6 698 35.14%
6 249 93.30%
Tak
Nr 3 21 886 8 277 8 272 37.80%
7 719 93.31%
Tak
Podsumowanie62 08421 89821 84035.18%20 36993.26%
 
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 38583518,94%
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1572377,72%
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 49784024,44%
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 32964516,18%
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLECHA 23834211,70%
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 41734020,49%
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKI KIERUNEK 10950,54%
Podsumowanie20 369244100,00%
Rada Miejska Inowrocławia - wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
111 Kieraj Andrzej Ludwik63620 9.69%
112 Deskiewicz Filomena Kazimiera73194 3.03%
141 Zygora Zbigniew Stanisław50591 9.23%
142 Waloch Magdalena Danuta32212 3.31%
151 Nowicki Gustaw Krzysztof23265 4.14%
1211 Stachowiak Jerzy60167 2.61%
1221 Peta Halina55222 3.47%
1222 Kaczmarek Grzegorz54349 5.45%
211 Rosiński Ryszard61497 7.95%
241 Lewandowski Rafał Piotr36418 6.69%
242 Procek Henryk43396 6.34%
251 Stachowiak Ireneusz32518 8.29%
2212 Piński Grzegorz62172 2.75%
2221 Brejza Ryszard Franciszek52630 10.08%
2222 Dziubich Grażyna Małgorzata61275 4.40%
311 Błaszak Zdzisław Tomasz56419 5.43%
313 Skoczylas Stanisław54255 3.30%
341 Wąśniewski Waldemar Roman49456 5.91%
343 Łośko Magdalena26361 4.68%
351 Szota Maciej23455 5.89%
3211 Olech Jacek Andrzej53533 6.91%
3221 Marcinkowski Tomasz47409 5.30%
3222 Radzikowski Janusz47301 3.90%


Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnychUdział w podziale mandatów
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 385835518,94%
Tak
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1572377,72%
Tak
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 497840624,44%
Tak
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 329645316,18%
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLECHA 238342311,70%
Tak
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 417340620,49%
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKI KIERUNEK 10950,54%
-
Podsumowanie20 36924423100,00%
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieNazwa komitetuMiejsce zamieszkania, przynależność i poparcieTreść oświadczenia lustracyjnego*)
1Brejza Ryszard Franciszek 52wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWEInowrocław, nie należy do partii politycznej , popierany przez Platforma Obywatelska RP
2Figas Włodzimierz Michał 56wyższeKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJInowrocław, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej , popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Olech Jacek Andrzej 53wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLECHAInowrocław, nie należy do partii politycznej
4Słabiński Marek 51wyższeKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEInowrocław, nie należy do partii politycznej
5Stachowiak Ireneusz 32wyższeKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆInowrocław, członek Prawa i Sprawiedliwości
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Brejza Ryszard Franciszek 52wyższeInowrocław, nie należy do partii politycznej 1101651.27% Tak
2Figas Włodzimierz Michał 56wyższeInowrocław, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej , popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej236811.02% Nie
3Olech Jacek Andrzej 53wyższeInowrocław, nie należy do partii politycznej 438020.39% Nie
4Słabiński Marek 51wyższeInowrocław, nie należy do partii politycznej 16017.45% Nie
5Stachowiak Ireneusz 32wyższeInowrocław, członek Prawa i Sprawiedliwości 21209.87% Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja głosów ważnych % głosów ważnych
uprawnionych kart wydanych głosów oddanych
1PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O., ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33 Powszechny1878599599 31,90%
588 98,16%
2ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3, IM. FRANCISZKA ZUBRZYCKIEGO, UL. DWORCOWA 25 Powszechny1209240240 19,85%
233 97,08%
3ŚWIETLICA KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, AL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 Powszechny1359546541 39,81%
541 100,00%
4GIMNAZJUM NR 4 IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEO, UL. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Powszechny1679671671 39,96%
664 98,96%
5II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII KONOPNICKIEJ, UL. MARII KONOPNICKIEJ 15 Powszechny1066426426 39,96%
421 98,83%
6FILIA NR 1 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, UL. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 32 Powszechny1023302302 29,52%
295 97,68%
7III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI, UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 53 Powszechny899369369 41,05%
366 99,19%
8ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARKA KOTAŃSKIEGO, UL. SOLANKOWA 21 Powszechny832213213 25,60%
207 97,18%
9FILIA NR 4 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, UL. POPRZECZNA 29 Powszechny1038326326 31,41%
320 98,16%
10GIMNAZJUM NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, UL. TORUŃSKA 46 - 48 Powszechny2258855850 37,64%
835 98,24%
11GIMNAZJUM NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, UL. TORUŃSKA 46 - 48 Powszechny2098679679 32,36%
667 98,23%
12PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", UL. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41 Powszechny1444485478 33,10%
478 100,00%
13SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANA PAWŁA II, UL. JACEWSKA 93b Powszechny918266266 28,98%
266 100,00%
14I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, UL. 3 MAJA 11/13 Powszechny1683399399 23,71%
394 98,75%
15Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza, ul. Jana Kilińskiego 16 Powszechny848174173 20,40%
168 97,11%
16DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, UL. MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 49 Powszechny764949 64,47%
47 95,92%
17NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE "MODRZEW", UL. MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 50a Powszechny747300300 40,16%
299 99,67%
18INOWROCŁAWSKIE KOPALNIE SOLI "SOLINO" S.A., UL. ŚW. DUCHA 26a Powszechny1744428428 24,54%
416 97,20%
19TERENOWY KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA, UL.BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 15 Powszechny1621587586 36,15%
572 97,61%
20ADMINISTRACJA OSIEDLA PIASTOWSKIEGO KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, UL. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 23 Powszechny1855656656 35,36%
648 98,78%
21PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "POD TĘCZĄ", UL. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 2 Powszechny1048405405 38,65%
399 98,52%
22KLUB KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "PRZYDOMEK", UL. MARULEWSKA 7 Powszechny1556570570 36,63%
554 97,19%
23GIMNAZJUM NR 3 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, UL. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Powszechny1630625625 38,34%
608 97,28%
24PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", UL. ŚW. DUCHA 86 Powszechny1774662661 37,26%
654 98,94%
25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, UL. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Powszechny1277553553 43,30%
544 98,37%
26SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, UL. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Powszechny2057873873 42,44%
856 98,05%
27PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O., UL. KS. BOLESŁAWA JAŚKOWSKIEGO 14 Powszechny1157275275 23,77%
272 98,91%