Wybory Samorządowe 2010 - Geografia wyborcza - Województwo pomorskie - - m. Gdańsk

Miasto Liczba mieszkańcówLiczba wyborcówObwodów
m. Gdańsk434 319360 224216
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduPrzystosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3, (BRZEŹNO)PowszechnyNieBRZEŹNO , Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca , Łamana, Mazurska, Miła , Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
2"Projektornia" Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29 A, (BRZEŹNO)PowszechnyNieBRZEŹNO , Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza
3STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34, (BRZEŹNO)PowszechnyNieBRZEŹNO , Dworska, Korzeniowskiego
4STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34, (BRZEŹNO)PowszechnyNieBRZEŹNO , Aleja Hallera od nr 227 do końca [bez nr 227 A], Chodkiewicza
5Dom Pomocy Społecznej Integracyjny Dom Opieki "Za Sosnami", Al. Hallera 227 A, (BRZEŹNO)Zakład pomocy społecznejNieBRZEŹNO , Aleja Hallera nr 227 A
6Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1, ul. Krasickiego 10, (BRZEŹNO)PowszechnyTakBRZEŹNO , Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego , Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
7Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1, ul. Krasickiego 10, (BRZEŹNO)PowszechnyNieBRZEŹNO , Broniewskiego, Łozy, Portowców
8Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8, (NOWY PORT)PowszechnyNieNOWY PORT , Wyzwolenia od nr 1 do nr 31
9Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31 A, (NOWY PORT)PowszechnyNieNOWY PORT , Kasztanowa, Plac Gustkowicza, Wyzwolenia od nr 32 do nr 35 i od nr 48 do końca
10Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31 A, (NOWY PORT)PowszechnyNieNOWY PORT , Bliska, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43 A, B, C, D, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół , Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27, Blizowa (dawna Wysoka)
11Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6 A, (NOWY PORT)PowszechnyNieNOWY PORT , Góreckiego, Krzywa, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24 , Mylna, Spokojna, Strajku Dokerów, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca , Wyzwolenia nr 40 i nr 41
12Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6 A, (NOWY PORT)PowszechnyNieNOWY PORT , Długosza, Floriańska, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca , Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca , Solec, Starowiślna, Szkolna, Władysława IV, Zamknięta
13Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Sucha 29, (LETNICA)PowszechnyNieLETNICA , Chodackiego, Gwiazda Morza , Handlowa, Letnicka , Marynarki Polskiej od nr 59 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny , Narwicka, Niecała, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole , Wiślna, Załogowa, Żaglowa
14Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1, (MŁYNISKA)PowszechnyNieMŁYNISKA , Marynarki Polskiej od nr 132 do nr 150, Reja od nr 24 do końca, Zielony Trójkąt
15Stocznia Północna S.A., ul. Marynarki Polskiej 177, (MŁYNISKA)PowszechnyTakMŁYNISKA , Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 151 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Swojska, Twarda
16Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26, (PRZERÓBKA)PowszechnyTakSTOGI (z PRZERÓBKĄ), Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Kujawska, Ku Ujściu, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Sienna , Siennicka od nr 10 do nr 27 [bez nr 23]
17Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26, (PRZERÓBKA)PowszechnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Andersena , Bajki, Brzechwy, Budowniczych Portu Północnego, Dickensa, Kaczeńce, Kontenerowa, Lenartowicza, Poinca, Stara Twierdza, Sucharskiego
18Zakład Karny, ul. Siennicka 23, (PRZERÓBKA)Zakład karnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Zakład Karny ul. Siennicka 23
19Dom Pomocy Społecznej "Ostoja", ul. Hoża 4, (STOGI)Zakład pomocy społecznejNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Hoża nr 4
20Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25, (STOGI)PowszechnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Falck Polonusa, Hoża [bez nr 4], Pawia, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]
21Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25, (STOGI)PowszechnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Jastrzębia , Niska, Rozłogi , Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie
22Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28, (STOGI)PowszechnyTakSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Stryjewskiego od nr 1 do nr 30 , Ugory, Wosia Budzysza, Zimna
23Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28, (STOGI)PowszechnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
24Gimnazjum Nr 11, ul. Kłosowa 3, (STOGI)PowszechnyNieSTOGI (z PRZERÓBKĄ) , Kłosowa , Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca , Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]
25Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38, (KRAKOWIEC)PowszechnyNieKRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE , Górecka , Jodłowa, Kępna, Kutnowska , Łęczycka, Łowicka, Mewy , Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg , Zawiślańska, Żaków
26Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6, (WYSPA SOBIESZEWSKA)PowszechnyTakWYSPA SOBIESZEWSKA , Barwna , Czajki , Czyżyków , Falowa , Groszkowa , Gwiaździsta , Iłowa , Jachtowa , Jodowa , Kanałowa , Kapitańska , Kolonijna , Księżycowa , Lazurowa , Marynarska , Nadwiślańska , Ornitologów , Piesza , Pogodna , Promienista , Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna , Słowików , Sobieszewska , Szkutnicza , Tęczowa , Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i nr 71], Ukryta , Wieniecka , Wodna , Żonkilowa
27Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25, ul. Boguckiego 44, (WYSPA SOBIESZEWSKA)PowszechnyTakWYSPA SOBIESZEWSKA , Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego , Dulkowa, Frezjowa, Hiacyntowa, Herberta, Kempingowa , Klimatyczna , Krańcowa , Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko , Modrzejewskiej , Narcyzowa , Pohoreckiego , Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca , Rufowa , Świbnieńska , Trałowa , Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca , Urwista , Uzdrowiskowa , Węgorzowa , Wiosłowa
28Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Miałki Szlak 74, (RUDNIKI)PowszechnyTakRUDNIKI, Benzynowa , Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste] , Gdańskiego Kolejarza , Litewska , Miałki Szlak , Michałki , Naftowa , Opłotki , Osty , Płońska , Połęże , Prosta , Rzęsna , Sitowie , Sztutowska , Tama Pędzichowska , Tarcice , Tarniny , Zagroble
29Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyTakOLSZYNKA , Dworkowa , Łęgi , Maki , Osiedle , Słonecznikowa , Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31 [bez nr 28], Zielna , Żarnowiecka
30Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2, (OLSZYNKA)PowszechnyNieOLSZYNKA, Altanki, Bluszczowa , Błońska, Bratki , Dzwonki , Fiołkowa , Gęsia , Goździkowa, Jaśminowa , Jelinki , Kacza , Krótka , Letnia , Listki , Łanowa, Majowa, Miedza , Miodowa , Modra, Na Szańcach , Niezapominajek, Niwki, Olszyńska , Ostróżek , Pasieczna , Piwonii , Pusta , Sierpowa , Stokrotki , Szarotki, Ścieżki, Tulipanów , Wilgi , Wspólna, Zagony , Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów , Żurawia
31Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 A, (ORUNIA)PowszechnyTakORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Brzegi , Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste] , Cmentarna , Kolonia Anielinki, Madalińskiego nr 1 i nr 1A, Małomiejska , Nakielska, Podmiejska , Ptasia od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste] , Raduńska od nr 1 do nr 19 i od nr 45 do końca , Szkocka , Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste] , Zamiejska od nr 1 do nr 28
32Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 A, (ORUNIA)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Granitowa, Koralowa, Perłowa , Piaskowa
33Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 A, (ORUNIA)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Diamentowa, Raduńska od nr 27 do nr 44, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
34Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3, (ORUNIA)PowszechnyTakORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Daleka , Głucha , Kolonia Mysia , Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa , Przybrzeżna od nr 1 do nr 36 , Przy Torze
35Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3, (ORUNIA)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Rejtana, Równa , Sandomierska, Serbska, Smolna , Ubocze , Żabia
36Gimnazjum Nr 10, ul. Gościnna 17, (ORUNIA)PowszechnyTakORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Dworcowa , Gościnna, Nowiny od nr 1 do nr 50 , Plac Oruński , Poleska , Przybrzeżna nr 38 i nr 45 i nr 46 , Smętna , Starogardzka od nr 1 do nr 21 , Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 225 [nieparzyste] , Wołyńska , Wschodnia
37Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Smoleńska 5/7, (ORUNIA)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Grabowa, Junacka , Przyjemna, Radunicka, Ramułta , Smoleńska , Urocza , Związkowa
38Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Smoleńska 5/7, (ORUNIA)PowszechnyTakORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Boczna, Zawiejska od nr 1 do nr 78 , Żuławska
39Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320, (ORUNIA)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Lipce , Nad Starą Radunią , Niegowo , Niegowska , Nowiny od nr 51 do końca, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
40Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19, (ŚW. WOJCIECH)PowszechnyNieORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Aroniowa, Batalionów Chłopskich , Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa , Krokusowa, Po Schodkach , Rzeczna , Stroma , Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
41I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Doki , Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Jana z Kolna od nr 1 do nr 30 , Jaracza, Kupiecka , Lisia Grobla , Łagiewniki nr 64 A-E , Nowomiejska , Plac Solidarności , Podstoczna , Robotnicza , Rybaki Górne nr 1, 2 i 3 , Stępkarska , Wały Piastowskie , Wiosny Ludów
42Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia, ul. Gnilna 3, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Aksamitna , Brygidki, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14] , Igielnicka , Katarzynki , Łagiewniki od nr 6/8 do nr 56 , Mniszki , Profesorska , Rajska od nr 6 do nr 14 B , Refektarska , Rybaki Górne [bez nr 1, 2, 3] , Stolarska , Wałowa od nr 5 do nr 38 , Wodopój , Zaułek Św. Bartłomieja
43Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyTakŚRÓDMIEŚCIE , Bastion Św. Elżbiety , Bednarska, Bielańska, Elżbietańska , Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14 , Hucisko , Karmelicka , Korzenna , Kowalska , Młyńska , Na Piaskach , Podbielańska , Podmłyńska , Podwale Grodzkie , Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4 , Targ Drzewny , Wały Jagiellońskie , Wielkie Młyny , Zawrotna
44Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Browarna , Czopowa, Dylinki, Grodzka , Karpia, Krosienka, Krosna, Olejarna , Osiek , Panieńska , Plac Obrońców Poczty Polskiej , Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97 , Podzamcze , Rybaki Dolne , Rycerska , Sieroca , Stajenna , Stara Stocznia , Stare Domki , Sukiennicza , Tartaczna , Wałowa od nr 46/50 do nr 86 , Wapiennicza , Wartka , Więcierze , Zamkowa
45Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Bosmańska, Grobla I , Grobla II , Grobla III, Grobla IV, Latarniana, Lawendowa, Minogi , Pachołów , Pańska , Plac Dominikański , Plac Kobzdeja , Podmurze , Przędzalnicza , Różana , Rybackie Pobrzeże , Słomiana , Straganiarska , Szeroka , Szklary , Szpitalna , Świętojańska , Tandeta , Targ Rybny , Tobiasza , Tokarska , U Furty , Warzywnicza , Węglarska , Zaułek Zappio , Złotników
46Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Chlebnicka , Długie Pobrzeże, Dziana , Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska , Kozia , Kramarska , Krowia , Kuśnierska , Lektykarska, Mariacka , Mokra , Mydlarska , Piwna , Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska , Pończoszników , Szewska , Św. Ducha , Teatralna , Tkacka , Wełniarska
47Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 21/25B, C, D, Ławnicza , Mieszczańska , Ogarna , Okopowa od nr 1 do nr 9 , Plac Tadeusza Polaka , Pocztowa , Podgarbary , Powroźnicza , Słodowników , Targ Rakowy , Targ Sienny , Targ Węglowy , Za Murami , Zbytki
48Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Augustyńskiego 1, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyTakŚRÓDMIEŚCIE , Augustyńskiego , Dolna Brama, Grodza Kamienna, Kładki, Kocurki, Okopowa od nr 15 do nr 29 , Plac Wałowy , Podwale Przedmiejskie od nr 2/4 do nr 30 , Pod Zrębem , Rzeźnicka , Św. Trójcy , Toruńska od nr 2 do nr 8 , Wilcza , Zaułek Ormiański , Żabi Kruk nr 17
49Bursa Gdańska, ul. Lastadia 41, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Chmielna , Jaglana, Kotwiczników nr 10 A i nr 10 E , Lastadia, Motławska , Owsiana , Podwale Przedmiejskie od nr 32 do nr 36 , Pożarnicza , Pszenna , Spichrzowa , Stągiewna , Św. Piotra , Targ Maślany, Toruńska od nr 12 do nr 20 , Wspornikowa , Żabi Kruk od nr 1 do nr 13 , Żytnia
50Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Dobra , Fundacyjna, Jałmużnicza, Kurza, Polna, Przyokopowa , Radna , Reduta Wilk , Reduta Wyskok , Szczygla , Toruńska od nr 23 do nr 32 , Wierzbowa , Zielona
51Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Dolna , Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia , Łąkowa od nr 1/2 do nr 48, Przesmyk, Reduta Dzik , Reduta Miś , Śluza , Wróbla
52Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Chłodna , Łąkowa od nr 50 do końca , Reduta Żbik, Sadowa , Sempołowskiej , Szopy , Szuwary , Ułańska
53"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., ul. Św. Barbary 1, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Angielska Grobla , Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego , Na Stępce, Ołowianka , Szafarnia , Św. Barbary
54Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Długa Grobla , Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska , Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56 , Zawodników
55Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyTakŚRÓDMIEŚCIE , Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 D [nieparzyste], Głęboka, Mostek , Powalna , Sienna Grobla , Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30 , Stary Dwór , Ustronie , Wiesława , Wygon , Zabłotna
56Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Górka , Gradowa, Kurkowa [bez nr 12], 3 Maja , Nowe Ogrody [bez nr 1/6], Reduta Miejska , Rogaczewskiego , Strzelecka
57Pomorskie Centrum Traumatologii, ul. Nowe Ogrody 1/6, (ŚRÓDMIEŚCIE)SzpitalNieŚRÓDMIEŚCIE , Pomorskie Centrum Traumatologii ul. Nowe Ogrody 1/6
58Areszt Śledczy, ul. Kurkowa 12, (ŚRÓDMIEŚCIE)Areszt śledczyNieŚRÓDMIEŚCIE , Areszt Śledczy ul. Kurkowa 12
59Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43, (ŚRÓDMIEŚCIE)PowszechnyNieŚRÓDMIEŚCIE , Biskupia , Górna, Kaznodziejska , Menonitów, Na Stoku , Salwator, Spadzista, Zaroślak
60Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 20, (ŁOSTOWICE)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), 11 Listopada, I Brygady, II Brygady, Ametystowa, Augustowska, Bartnicza, Barzychowskiej, Baśniowa, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Borkowska, Chychły, Brylantowa, Czermińskiego, Czerska, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Elfów, Flisykowskiego, Grubby, Guderskiego, Górnowicza, Hokejowa, Jagatowska, Jagiełły, Jaworzniaków, Kampinoska, Karkonoska, Kazimierza Wielkiego, Kielasa
61Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 20, (ŁOSTOWICE)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Knyszyńska, Kolarska, Kolorowa, Kryształowa, Kureckiej, Legendy, Leskiego, Liliowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Muzyka, Narciarska, Niepołomicka, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Orląt Lwowskich, Pastelowa, Pienińska, Pienkowskiej, Piłkarska, Podleckiego, Świętokrzyska
62Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 20, (ŁOSTOWICE)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Przebiśniegowa, Przemian, Rosiczki, Saneczkarska, Sasankowa, Sendlerowej, Srebrna, Starogardzka od nr 22 do końca, Straszyńska, Szermiercza, Szmaragdowa, Szymbarska, Tenisowa, Topazowa, Wąsika, Wielkopolska, Złota
63Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6, (ŁOSTOWICE)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Borowskiego, Bramińskiego, Dąbka, D'ulina, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Porębskiego, Świrskiego, Unruga, Wieżycka, Zwierkowskiego
64Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6, (ŁOSTOWICE)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Jeleniogórska, Nowosądecka, Ostrołęcka, Wadowicka
65Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6, (ŁOSTOWICE)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Bergiela, Człuchowska, Częstochowska, Kołodzieja, Lubelska, Piotrkowska, Warszawska
66Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6, (ŁOSTOWICE)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Białostocka, Ciechanowska, Gorzowska, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Łódzka, Płocka, Przemyska, Radomska, Tarnowska, Zakoniczyńska, Zamojska
67Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Dragana 2, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Łańcucka, Rogalińska, Wilanowska
68Gimnazjum Nr 48, ul. Stolema 59, (JASIEŃ)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Gabrysiak, Hausbrandta, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jasieńska, Jaworowa, Jeziorowa, Kartuska od nr 246 do nr 434 C [parzyste] i od nr 253 do nr 395 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Miłosza, Myśliwska od nr 1 do nr 19B, Olchowa, Pagórkowa, Pólnicy, Świętego Huberta, Wiewiórcza, Wiśniowa
69Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59, (JASIEŃ)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Borsucza, Brzoskwiniowa, Cyprysowa, Damroki, Garczyńska, Goszyńska, Gronostajowa, Jasińskiego, Kraśnięta, Kuszników, Lubowidzka, Łosia, Łowców, Marzeń, Miłosna, Morelowa, Oliwkowa, Orzechowa, Ostrzycka, Pomyślna, Potęgowska, Przyjazna, Przytulna, Remusa
70Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59, (JASIEŃ)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Przywidzka , Rekowska , Rycerza Blizbora , Rysia , Serdeczna , Słoneczna Dolina , Stężycka , Stolema , Sympatyczna , Szczęśliwa , Szczytników , Szynszylowa , Taneczna , Turzycowa , Ujeścisko , Włóczników , Zielony Stok , Zwierzyniecka , Źródlana , Życzliwa
71Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6, (CHEŁM)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), 3 Brygady Szczerbca , Anny Jagiellonki , Antczaka, Bruskiego, Czirenberga, Dąbrówki, Dominika, Działyńskiego, Fieldorfa
72Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Dywizji Wołyńskiej, Hoene, Kadmowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Nad Potokiem, Nieborowska
73Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Krzemowa , Kurierów AK , Madalińskiego od nr 2 do końca , Marii Ludwiki , Okulickiego, Rozrażewskiego , Rumla , Sosnkowskiego
74Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Platynowa , Rzączyńskiego , Strzelców Karpackich , Świechockiego , Uranowa , Wawelska
75Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Biernackiego , Bitwy Pod Lenino , Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste] , Kolonia Postęp , Kolonia Przyszłość , Kolonia Studentów , Lotników Polskich , Łużycka , Pohulanka , Worcella
76Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Buczka, Dokerów, Hirszfelda, Lubuska, Odrzańska , Reformacka , Rydygiera , Stoczniowców, Wronki , Zielonogórska
77Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18
78Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Chałubińskiego [bez nr 18]
79Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13, (CHEŁM)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Grabowskiego, Jabłońskiego
80Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Cienista nr 30, Hebanowskiego , Ptasia nr 30 i nr 30A, Suchanka, Szopińskiego , Zamiejska od nr 32 do nr 50 [parzyste]
81Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 51 [nieparzyste]
82Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Lipowicza, Tilgnera , Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca
83Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2, (CHEŁM)PowszechnyTakCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11
84Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2, (CHEŁM)PowszechnyNieCHEŁM (z DZIELNICĄ GDAŃSK-POŁUDNIE), Cebertowicza , Kopeckiego , Milskiego , Szpora
85Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2, (CHEŁM)PowszechnyNieWZGÓRZE MICKIEWICZA, Asesora , Bartka , Dobrzyńskich , Domeyki, Filaretów , Filomatów, Gerwazego, Horeszków , Jacka Soplicy , Jankiela , Księdza Robaka , Macieja , Maryli , Nowogródzka , Pana Tadeusza , Podkomorzego , Protazego , Rejenta , Rusałki , Stolnika , Świtezianki , Telimeny , Wojskiego , Zosi
86Szkolne Schronisko Młodzieżowe Filia, ul. Kartuska 245 B, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE , Bądkowskiego , Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby , Łostowicka , Nowolipie , Skrajna , Starodworska , Struga , Zagórna
87Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126 A, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE, Drwęcka , Kartuska od nr 94 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna , Narewska , Na Zboczu , Ogińskiego , Pobiedzisko , Sanocka , Sołecka
88Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126 A, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE, Malczewskiego od nr 37 do nr 100 , Szara
89Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE , Brukowa , Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 61 do nr 71 [nieparzyste] , Skarpowa, Wieniawskiego , Wyczółkowskiego , Zakosy
90Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE , Kartuska od nr 39 do nr 103 [nieparzyste], Tarasy, Winnicka, Zagrodowa , Zakopiańska
91Gimnazjum Nr 2, ul. Kartuska 32/34, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE, Bystrzycka , Chryzostoma Paska , Ciasna , Grota-Roweckiego , Jasna, Kartuska od nr 8 do nr 92 [parzyste] i od nr 7 do nr 37 [nieparzyste] , Malczewskiego od nr 2 do nr 36 i od nr 101 do nr 150 , Nidzicka , Notecka , Popradzka , Sowia, Sowińskiego, Wesoła
92Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA, ul. Kartuska 4/6, (SIEDLCE)SzpitalNieSIEDLCE , Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul. Kartuska 4/6
93Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych, ul.Powstańców Warszawskich 25, (SIEDLCE)PowszechnyNieSIEDLCE, Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 3 do nr 41 [nieparzyste]
94Pomorskie Centrum Traumatologii, ul. Powstańców Warszawskich 1/2, (SIEDLCE)SzpitalNieSIEDLCE , Pomorskie Centrum Traumatologii ul. Powstańców Warszawskich 1/2
95Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Cygańska Góra 1, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Cygańska Góra, Taborowa
96Gimnazjum Nr 29, ul. Beethovena 20, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Bacha , Beethovena od nr 1 do nr 76 , Mozarta , Paganiniego, Powstańców Warszawskich nr 49, 51, 53, 66, 68 i 70 , Wagnera
97Gimnazjum Nr 29, ul. Beethovena 20, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Kamieńskiego , Noskowskiego
98Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Czajkowskiego, Liszta, Paderewskiego
99Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Kurpińskiego ,
100Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1, (SUCHANINO)PowszechnyNieSUCHANINO, Bacewicz , Beethovena od nr 77 do końca , Małcużyńskiego , Otwarta, Schuberta , Schumanna , Tylewskiego
101Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20, ul. Gojawiczyńskiej 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130 , Myczkowskiego , Raciborskiego , Wileńska od nr 37 do nr 63 [nieparzyste] i od nr 56 do nr 62 [parzyste]
102Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20, ul. Gojawiczyńskiej 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Nałkowskiej, Zabłockiego
103Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20, ul. Gojawiczyńskiej 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Edisona , Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Nobla , Pascala , Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Trzy Lipy, Volty
104XX Liceum Ogólnokształcące, ul. Dobrowolskiego 6, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyTakPIECKI-MIGOWO, Arctowskiego, Dobrowolskiego, Kruczkowskiego, Magellana, Piecewska od nr 25 do nr 34, Rakoczego
105Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Amundsena, Czecha, Kolumba, Myśliwska od nr 20 do końca, Szczodra, Widok, Wołkowyska, Zacna, Żylewicza
106Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Królewskie Wzgórze, Kusocińskiego, Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
107Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego , Powstania Styczniowego , Wyrobka , Związku Jaszczurczego
108Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyNiePIECKI-MIGOWO, Budapesztańska, Bulońska, Burgaska
109Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 105, (PIECKI-MIGOWO)PowszechnyTakPIECKI-MIGOWO, Belgradzka , Jaśkowa Dolina nr 105 , Orańska , Warneńska
110Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2, (BRĘTOWO)PowszechnyTakBRĘTOWO, Mazowiecka , Niedźwiednik , Ogrodowa , Podkarpacka , Potokowa od nr 1 do nr 15, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste]
111Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2, (BRĘTOWO)PowszechnyNieBRĘTOWO, Góralska
112Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2, (BRĘTOWO)PowszechnyNieBRĘTOWO, Leśna Góra
113Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego, ul. Matemblewska 42, (BRĘTOWO)PowszechnyTakBRĘTOWO, Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa od nr 16 do końca, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
114Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26, (MATARNIA)PowszechnyTakMATARNIA, Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste] , Dedala , Elewów , Ikara , Internetowa , Jesienna , Kadetów , Klukowska , Podchorążych , Radarowa , Radiowa , Satelitarna , Sąsiedzka , Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste] , Spadochroniarzy , Synów Pułku , Szybowcowa , Śmigłowa , Teleskopowa , Telewizyjna , Wiłkomirskiego , Wojnarskiego , Zenitowa
115Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23, ul. Słabego 6, (MATARNIA)PowszechnyNieMATARNIA, Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa , Słabego , Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste] i nr 157, 157AB , Wiolinowa , Złota Karczma
116Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1, (KOKOSZKI)PowszechnyNieKOKOSZKI, Azaliowa , Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska , Biologiczna , Borska , Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste] , Bysewska , Cementowa, Choczewska , Czaplewska , Dojazdowa , Fabryczna , Fundamentowa
117Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1, (KOKOSZKI)PowszechnyNieKOKOSZKI, Gostyńska od nr 1 do nr 24, Grzybowa , Instalatorów , Inżynierska, Irysowa , Jaśminowy Stok , Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Lubczykowa, Maciejkowa, Maszynowa , Metalowców , Miechucińska , Mirachowska , Montażystów , Nagietkowa , Nowatorów , Okólna , Osiedlowa, Przyrodników , Rakietowa, Rozwojowa, Różany Stok , Sianowska , Smęgorzyńska , Snycerzy , Stokłosy, Storczykowa, Swarzewska, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska , Zbieżna , Żukowska
118Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72, (KOKOSZKI)PowszechnyTakKOKOSZKI, Borówkowa, Chabrowa , Charzykowska , Czeremchowa , Czerwcowa , Egiertowska, Gołuńska , Goplańska , Gostyńska od nr 25 do końca , Kalinowa , Karlikowska , Karsińska , Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste] , Kiszewska , Kminkowa , Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa , Lipcowa , Lipuska , Lublewska , Łagowska , Łapińska , Macierzankowa , Malinowa , Marcowa , Niegocińska , Otomińska , Porzeczkowa , Poziomkowa , Rokitnikowa , Rumiankowa , Sierakowicka , Sierpniowa, Somińska , Sulmińska , Tuchomska , Tymiankowa , Wdzydzka , Węsierska , Widlińska , Wiecka , Wielewska , Wiosenna
119Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych, ul. Powstańców Warszawskich 25, (SIEDLCE)PowszechnyTakANIOŁKI, Dąbrowskiego, Dziekuć - Maleja, Focha , Giełguda , Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca , Kolonia Przybyszewskiego , Kozietulskiego , Płowce , Poniatowskiego , Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] , Świdnicka , Wrocławska , Żołnierska
120Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 11, (ANIOŁKI)PowszechnyNieANIOŁKI, Aleja Zwycięstwa od nr 46 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki [bez nr 7] , Dębowa , Kolejowa , Kopernika , Orzeszkowej , Plac Michalaka , Plac Zebrań Ludowych , Śniadeckich , Wronia
121Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13, (ANIOŁKI)PowszechnyNieANIOŁKI, Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] , Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 45, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego , Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego [bez nr 18] , Towarowa , Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste] , Trubadurów , Tuwima
122Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, ul. Smoluchowskiego 18, (ANIOŁKI)SzpitalNieANIOŁKI , Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy ul. Smoluchowskiego 18
123Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Dębinki 7, (ANIOŁKI)SzpitalNieANIOŁKI , Uniwersyteckie Centrum Kliniczne ul. Dębinki 7
124Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14 , Leśny Stok , Makuszyńskiego, Ostrowskiej , Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna , Srebrniki [bez nr 1], Trawki, Zubrzyckiego
125Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, ul. Srebrniki 1, (WRZESZCZ)SzpitalNieWRZESZCZ , Wojewódzki Szpital Psychiatryczny ul. Srebrniki 1
126Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste], Dekerta , Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kołłątaja , Małachowskiego , Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica
127Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste]
128III Liceum Ogólnokształcące, ul. Topolowa 7, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Barokowa , Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste] , Podleśna , Renesansowa , Romańska , Secesyjna , Topolowa , Współczesna , Zabytkowa
129Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Batorego od nr 1 do nr 27, Matki Polki, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste] , Sosnowa
130Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a , Jesionowa od nr 11 do końca , Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]
131Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 2, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste] , Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17 , Pniewskiego , Politechniczna od nr 5 do nr 14 , Sienkiewicza , Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
132Zakład Działalności Pomocniczej PAN, ul. Jaśkowa Dolina 31, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Akacjowa , Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 105 i nr 130], Kossaka, Migowska , Na Wzgórzu , Pawłowskiego , Romera , Sobótki od nr 5 do nr 20
133Gimnazjum Nr 26, ul. Traugutta 92, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Fiszera , Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca , Pileckiego , Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste] , Wassowskiego
134Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Grodzieńska , Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska , Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [ nieparzyste] , Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
135Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Dom Nauczyciela, ul. Uphagena 28, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32 [bez nr 30], Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka , Konarskiego , Łukasiewicza , Miszewskiego nr 17 i nr 18 , Narutowicza , Olszewskiego , Piramowicza , Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca , Puszkina , Uphagena , Własna Strzecha , Wróblewskiego
136Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych, Al. Zwycięstwa 30, (WRZESZCZ)SzpitalNieWRZESZCZ , Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych Al. Zwycięstwa 30
137Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego , Konopnickiej, Zator Przytockiego , Miszewskiego [bez nr 17 i nr 18], Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca
138Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., ul. Brzozowa 8, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 201 [nieparzyste], Brzozowa , Ceglana, Czarna, Dmowskiego , Gomulickiego, Klonowa , Kolejarzy , Lendziona , Miedziana , Syrokomli , Wincentego Pola
139Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego, Al. Hallera 16/18, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Leczkowa , Poprzeczna , Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10
140Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego, Al. Hallera 16/18, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Dzielna , Kliniczna [bez nr 1a], Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Lengnicha, Okrzei , Reja od nr 9 do nr 22
141Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Kliniczna 1a, (WRZESZCZ)SzpitalNieWRZESZCZ , Uniwersyteckie Centrum Kliniczne ul. Kliniczna 1a
142WINDA - Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego , Plac O' Rourke , Racławicka, Sochaczewska , Żywiecka
143Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Kościuszki od nr 107 do końca [nieparzyste] i od nr 116 do końca [parzyste] , Manifestu Połanieckiego , Ostroroga
144Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5 , Deotymy, Dźwigowa , Górnicza, Grudziądzka , Koksowa , Kopalniana, Kościuszki od nr 73 do nr 105 [nieparzyste] i od nr 80 do nr 114 [parzyste] , Lwowska , Pstrowskiego , Strakowskiego , Zygmunta Augusta
145Gimnazjum Nr 12, ul. Wrzeszczańska 29, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste] , Kolonia Uroda , Kolonia Żeńcy , Konwalii , Małoogrodowa , Modrzewiowa , Winogronowa , Wrzeszczańska , Zaścianek , Żniwna
146Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste] , Dubois , Lilli Wenedy , Zbyszka z Bogdańca
147Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca
148Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7, (WRZESZCZ)PowszechnyNieWRZESZCZ, Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela
149Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Aleja Legionów, Fredry , Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste] , Kraszewskiego , Krzemienieckiej , Niemcewicza , Plac Wybickiego, Prusa
150XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Gołębia , Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste] , Kunickiego , Nad Stawem , Pestalozziego
151II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9, (WRZESZCZ)PowszechnyTakWRZESZCZ, Biała, Danusi , Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego
152IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8, (STRZYŻA)PowszechnyNieSTRZYŻA, Arciszewskiego , Chrzanowskiego od nr 15 do nr 31 [nieparzyste], i od nr 16 do nr 38 [parzyste], Gomółki, Hubala od nr 1 do nr 53 , Kiepury , Kmieca , Kolberga , Lindego , Ludowa , Rolna , Różyckiego , Sygietyńskiego
153Rada Osiedla Strzyża, ul. Sychty 12/14, (STRZYŻA)PowszechnyNieSTRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego , Sychty , Szymanowskiego , Zamenhofa , Żeleńskiego
154Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238, (STRZYŻA)PowszechnyNieSTRZYŻA, Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34 , Moniuszki , Nowowiejskiego , Plac Maczka , Wita Stwosza nr 75 i nr 77
155Gimnazjum Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 6, (STRZYŻA)PowszechnyNieSTRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Chopina od nr 35 do końca , Chrzanowskiego od nr 33 do końca [nieparzyste], i od nr 40 do końca [parzyste], Fitelberga , Glinki , Hubala od nr 54 do końca, Wilka-Krzyżanowskiego , Wita Stwosza nr 81 i od nr 108 do nr 112 [parzyste], Żeglarska
156Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12, ul. Burzyńskiego 10, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyTakZASPA ROZSTAJE , Drzewieckiego, Leszczyńskich , Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
157Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12, ul. Burzyńskiego 10, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyNieZASPA ROZSTAJE , Burzyńskiego
158Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA" z Przedszkolem, ul. Ciołkowskiego 10, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyNieZASPA ROZSTAJE , Ciołkowskiego , Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
159Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyTakZASPA ROZSTAJE , Meissnera
160Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyNieZASPA ROZSTAJE , Aleja Jana Pawła II od nr 3 do nr 29 [nieparzyste], i od nr 20 do nr 48 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
161Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Al. Jana Pawła II Nr 50, (ZASPA ROZSTAJE)SzpitalNieZASPA ROZSTAJE , Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Al. Jana Pawła II Nr 50
162Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4, (ZASPA ROZSTAJE)PowszechnyTakZASPA ROZSTAJE , Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego , Kombatantów , Korczaka , Majewskich , Necla , Polonii Gdańskiej , Powstańców Wielkopolskich , Wieczorkiewicza
163"Plama" - Gdański Archipelag Kultury, ul. Pilotów 11, (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyTakZASPA MŁYNIEC, Braci Lewoniewskich, Hynka [bez nr 12], Pilotów od nr 13 do końca
164Stowarzyszenie Domu Opieki "ZŁOTA JESIEŃ", ul. Hynka 12, (ZASPA MŁYNIEC)Zakład pomocy społecznejNieZASPA MŁYNIEC , Hynka nr 12
165XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7, (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyTakZASPA MŁYNIEC, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste], Pilotów od nr 1 do nr 12
166XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyNieZASPA MŁYNIEC, Bajana nr 11 A-C, Dywizjonu 303
167Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9, (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyNieZASPA MŁYNIEC, Bajana [bez nr 11 A-C] , Nagórskiego, Skarżyńskiego
168Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9, (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyTakZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 17 do końca
169Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9, (ZASPA MŁYNIEC)PowszechnyNieZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 1 do nr 15
170Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9
171Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13, Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste] , Opolska
172Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]
173Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska nr 42 i nr 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
174Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska nr 67 , Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
175Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 69 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
176Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
177Zespół Szkół Zawodowych Nr 9, ul. Dąbrowszczaków 35, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Czarny Dwór, Dąbrowszczaków od nr 30 do końca, Jelitkowski Dwór, Wika - Czarnowskiego
178Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyTakPRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
179Gimnazjum Nr 19, ul. Jagiellońska 5, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Dąbrowszczaków od nr 1 do nr 6 , Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]
180Gimnazjum Nr 19, ul. Jagiellońska 5, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Dąbrowszczaków od nr 7 do nr 29, Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste] , Piastowska nr 100
181Szkoła Podstawowa Nr 76, ul. Jagiellońska 14, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyTakPRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
182Szkoła Podstawowa Nr 76, ul. Jagiellońska 14, (PRZYMORZE WIELKIE)PowszechnyNiePRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]
183Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór , Kętrzyńskiego
184Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste], Poznańska, Rzepichy
185Gimnazjum Nr 20, ul. Zgody II 6, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Beniowskiego od nr 19 do końca [nieparzyste] i od nr 32 do końca [parzyste], Bora-Komorowskiego od nr 1 do nr 84, Droszyńskiego , Kupały , Morawska , Mściwoja II od nr 22 do końca [parzyste] i od nr 25 do końca [nieparzyste] , Sambora , Słowiańska , Subisława od nr 1 do nr 18 , Świętopełka , Ziemowita
186Gimnazjum Nr 20, ul. Zgody II 6, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Beniowskiego od nr 1 do nr 17 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 30 [parzyste], Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Fromborska [bez nr 24] , Lęborska , Majdera, Mściwoja II od nr 1 do nr 23 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 20 [parzyste], Plac Najświętszej Maryi Panny, Tolkmicka , Władysławowska, Zgody I , Zgody II
187Caritas Archidiecezji Gdańskiej Centrum Pomocowe Caritas, ul. Fromborska 24, (PRZYMORZE MAŁE)Zakład pomocy społecznejNiePRZYMORZE MAŁE , Fromborska nr 24
188Gimnazjum Nr 20, ul. Zgody II 6, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Bora-Komorowskiego od nr 85 do końca, Śląska
189Osiedlowy Dom Kultury PSM "Kolejarz", ul. Kołobrzeska 25E, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka , Solikowskiego
190Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17, (PRZYMORZE MAŁE)PowszechnyNiePRZYMORZE MAŁE, Arkońska , Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska
191Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64, (JELITKOWO-TYSIĄCLECIA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 22 do nr 93
192Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64, (JELITKOWO-TYSIĄCLECIA)PowszechnyTakŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Bałtycka , Chłopska od nr 48 do nr 70 [parzyste], Jantarowa od nr 1 do nr 15 , Kapliczna , Lecha, Mieszka I , Morska , Nadmorska , Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia , Wypoczynkowa
193Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7, ul. Orłowska 13, (WEJHERA)PowszechnyTakŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Husytów , Jelitkowska, Orłowska od nr 1 do nr 7
194Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7, ul. Orłowska 13, (WEJHERA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Helska, Orłowska od nr 8 do końca , Wejhera
195Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22, (ŻABIANKA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pelplińska , Plac Wyszyńskiego , Pomorska od nr 8 do nr 13 , Subisława od nr 19 do końca
196Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22, (ŻABIANKA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
197Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8, ul. Szyprów 3, (ŻABIANKA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gospody od nr 2 do końca [parzyste] , Szyprów
198Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8, ul. Szyprów 3, (ŻABIANKA)PowszechnyNieŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gdyńska , Rybacka, Sztormowa
199Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste], i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa , Czyżewskiego od nr 20 do końca , Jelenia , Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza , Żubrowa
200KLUB KULTURY i SPORTU "AD-REM", ul. Czyżewskiego 12, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Czyżewskiego od nr 1 do nr 19 , Gdańca, Karpacka, Sarnia , Tatrzańska
201Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Górskiego 1, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] , i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej , Dickmana, Pomorska od nr 1 do nr 7 , Górskiego
202Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Bytowska, Karwieńska, Kościerska , Kwietna , Leśna , Liczmańskiego , Opacka , Podhalańska , Słoneczna , Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski , Świerkowa
203Gimnazjum Nr 23, ul. Cystersów 13, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste], i od nr 516 do nr 534 [parzyste] , Ceynowy , Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza , Majkowskiego, Nowickiego , Obrońców Westerplatte , Opata Rybińskiego , Piastowska od nr 1 do nr 18 , Plac Dworcowy , Plac Inwalidów Wojennych , Poczty Gdańskiej , Schopenhauera
204V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Asnyka , Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca , Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca , Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136 , Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] , i od nr 2 do nr 16A [parzyste] , Witkiewicza , Żeromskiego
205Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi, ul. Wąsowicza 30, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 469 do nr 503 [nieparzyste], i od nr 470 do nr 504 [parzyste] , Derdowskiego od nr 5 do nr 25 , Drzymały, Husa , Kaprów , Kaszubska , Kręckiego , Miraua , Wąsowicza
206Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana , Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124 , Tetmajera , Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze
207Dom Pomocy Społecznej, ul. Polanki 121, (OLIWA)Zakład pomocy społecznejNieOLIWA , Polanki nr 121
208Uniwersytet Gdański, ul. Bażyńskiego 1A, (OLIWA)PowszechnyNieOLIWA, Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 311 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka , Milewskiego , Polanki od nr 40 do nr 58 oraz nr 119, 120 i 121 A-C, Wita Stwosza nr 55 i nr 57 i od nr 46 do nr 62A [parzyste]
209Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi, ul. VII Dwór 6, (VII DWÓR)PowszechnyNieVII DWÓR, Abrahama od nr 18 do nr 42 , Bukowskiego , Chełmońskiego od nr 12 do końca [bez nr 13 i nr 15], Mehoffera , Michałowskiego , Norblina , Orłowskiego , Potyrały , Rodakowskiego , Rylkego , Sośnickiego
210Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi, ul. VII Dwór 6, (VII DWÓR)PowszechnyNieVII DWÓR, Abrahama od nr 11 do nr 17 i od nr 43 do nr 55, Bellinga, Chełmońskiego od nr 1 do nr 15 [bez nr 12 i nr 14], Czarnowskiego , Doroszewskiego , Drożyny , VII Dwór , Głogowska , Gryglewskiego , Krasnoludków , Kurzyńskiego , Macierzy Szkolnej , Ogryczaków , Paneckiego , Polanki od nr 59 do nr 118 [bez nr 117] , Siemiradzkiego , Wita Stwosza od nr 96 do nr 104 [parzyste]
2117 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117, (VII DWÓR)SzpitalNieVII DWÓR , 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ ul. Polanki 117
212Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14, (OSOWA)PowszechnyTakOSOWA, Afrodyty , Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa , Borchardta , Bukowa , Centaura , Cerery , Chełmińska , Chirona , Chojnicka , Cumowników, Daru Pomorza , Drawska , Gajowa , Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska , Gryfa Pomorskiego, Herosa , Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony , Juraty
213Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14, (OSOWA)PowszechnyNieOSOWA, Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca , Krajeńska , Kruszwicka , Kwiatkowskiego, Kwidzyńska , Ledy, Letniskowa , Maciejewicza, Merkurego, Minerwy , Myśliborska , Nawigatorów , Neptuna, Niedziałkowskiego , Nowa , Nowy Świat
214Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14, (OSOWA)PowszechnyNieOSOWA, Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sołdka, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Victorii, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska
215Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57, (OSOWA)PowszechnyTakOSOWA, Achillesa , Akteona , Ariadny , Artemidy , Astronomów , Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza , Delfina , Diany , Dionizosa , Eurydyki , Feniksa , Flory , Galaktyczna, Heleny , Herkulesa , Hermesa , Hery , Homera, Horacego , Jednorożca , Jutrzenki
216Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57, (OSOWA)PowszechnyNieOSOWA, Kasjopei , Keplera , Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna , Nike, Orfeusza , Osowski Zakątek , Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca , Syriusza , Tezeusza , Wegi , Wodnika , Wolarza
Zbiorcze informacje o okręgach
Okręg Granice Liczba
mandatówwyborcówzarejestrowanych listkandydatów ze wszystkich list
Nr 1Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Młyniska, Stogi (z Przeróbką), Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce 659 444761
Nr 2Śródmieście, Chełm (z dzielnicą Gdańsk Południe), Wzgórze Mickiewicza 883 526987
Nr 3Siedlce, Suchanino, Piecki – Migowo, Brętowo, Matarnia, Kokoszki557 376851
Nr 4Aniołki, Wrzeszcz, Strzyża552 176856
Nr 5Zaspa Rozstaje, Zaspa Młyniec, Przymorze Wielkie549 625958
Nr 6Przymorze Małe, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa558 0771069
Podsumowanie 34360 22451382
 
Zbiorcze informacje o listach kandydatów
Nr listyNazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr.Ogółem kandydatów
1 2 3 4 5 6
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ KOMITET WYBORCZY SLD 10 12 6 9 7 10 54
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 12 16 9 10 10 10 67
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 15 9 9 9 10 64
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA GDAŃSKA KWW PRZYSZŁOŚĆ DLA GDAŃSKA   5       5 10
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY NOWE SPOJRZENIE Z. GOSZ KWW BEZPARTYJNY NOWE SPOJRZENIE Z. GOSZ     5 5 5   15
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE FORUM SPOŁECZNE KWW BEZPARTYJNE FORUM SPOŁECZNE 7 8 5 6 5 7 38
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA DLA POLSKI KWW PRACA DLA POLSKI         5 5 10
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY GDAŃSK KWW SOLIDARNY GDAŃSK 8 10 7 7 7 7 46
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOBILNY GDAŃSK KWW MOBILNY GDAŃSK   5       5 10
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY GDAŃSK KWW NOWY GDAŃSK 6 8 5 5 5 5 34
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA CORY - CZAS NA ZMIANY KWW STANISŁAWA CORY - CZAS NA ZMIANY 6 8 5 5 5 5 34
Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
uprawnionychkart wydanychgłosów oddanych
Nr 1 59 406 19 019 18 974 31.94%
18 239 96.13%
Tak
Nr 2 83 455 32 843 32 765 39.26%
31 952 97.52%
Tak
Nr 3 57 329 24 057 24 034 41.92%
23 442 97.54%
Tak
Nr 4 52 071 20 556 20 501 39.37%
20 004 97.58%
Tak
Nr 5 49 562 21 076 21 014 42.40%
20 572 97.90%
Tak
Nr 6 58 025 25 797 25 719 44.32%
25 162 97.83%
Tak
Podsumowanie359 848143 348143 00739.74%139 37197.46%
 
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 142645410,23%
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 774556755,57%
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 326306423,41%
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA GDAŃSKA 511100,37%
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY NOWE SPOJRZENIE Z. GOSZ 842150,60%
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE FORUM SPOŁECZNE 5691384,08%
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA DLA POLSKI 285100,20%
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY GDAŃSK 2274461,63%
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOBILNY GDAŃSK 481100,35%
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY GDAŃSK 2732341,96%
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA CORY - CZAS NA ZMIANY 2206341,58%
Podsumowanie139 371382100,00%
Rada Miasta Gdańska - wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
141 Słodkowski Dariusz241538 8.43%
142 Dunajewska-Daszczyńska Beata Elżbieta441025 5.62%
143 Skwierawski Marcin Karol301907 10.46%
144 Kaźmierczyk Lech Artur411515 8.31%
151 Falandysz Jaromir Jerzy261389 7.62%
152 Wiecki Krzysztof Józef49744 4.08%
211 Banach Jolanta Maria512542 7.96%
241 Adamowicz Paweł Bogdan455328 16.68%
242 Oleszek Bogdan Marian612598 8.13%
243 Wierzba Beata Małgorzata372018 6.32%
244 Bumblis Marek551018 3.19%
245 Dulkiewicz Aleksandra Maria312534 7.93%
246 Grzelak Piotr Grzegorz281338 4.19%
251 Koralewski Kazimierz Marian542330 7.29%
341 Lisicki Maciej Antoni472838 12.11%
343 Dzik Piotr Adam522721 11.61%
344 Czerniewski Paweł Marcin331585 6.76%
347 Małkowska Maria Bożena631766 7.53%
352 Gierszewski Piotr442148 9.16%
441 Krupa Maciej Damian312508 12.54%
442 Zdanowicz Mirosław722059 10.29%
443 Leman Halina501841 9.20%
4410 Błaszkowski Wojciech Stanisław402324 11.62%
451 Kamiński Wiesław482252 11.26%
541 Owczarczak Agnieszka Maria314195 20.39%
542 Skiba Piotr Andrzej372270 11.03%
543 Moś Szymon Paweł231272 6.18%
544 Ryś Przemysław311129 5.49%
551 Strzelczyk Grzegorz Jan482209 10.74%
641 Chmiel Małgorzata576754 26.84%
642 Gorecki Jarosław Władysław522077 8.25%
643 Borawski Piotr27775 3.08%
648 Geryk Żaneta Beata402716 10.79%
651 Teodorczyk Jacek Włodzimierz632929 11.64%


Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnychUdział w podziale mandatów
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1426454110,23%
Tak
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 77455672655,57%
Tak
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3263064723,41%
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA GDAŃSKA 511100,37%
-
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY NOWE SPOJRZENIE Z. GOSZ 842150,60%
-
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE FORUM SPOŁECZNE 5691384,08%
-
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA DLA POLSKI 285100,20%
-
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY GDAŃSK 2274461,63%
-
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOBILNY GDAŃSK 481100,35%
-
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY GDAŃSK 2732341,96%
-
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA CORY - CZAS NA ZMIANY 2206341,58%
-
Podsumowanie139 37138234100,00%
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieNazwa komitetuMiejsce zamieszkania, przynależność i poparcieTreść oświadczenia lustracyjnego*)
1Adamowicz Dariusz 49wyższe-techniczneKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY GDAŃSKGdańsk, nie należy do partii politycznej
2Adamowicz Paweł Bogdan 45wyższeKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPGdańsk, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej
3Andruszkiewicz Krzysztof Włodzimierz 43wyższeKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJGdańsk, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej , popierany przez SLD
4Cora Stanisław Wincenty 62wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA CORY - CZAS NA ZMIANYGdańsk, członek Stronnictwa Demokratycznego
5Gosz Zofia 69wyższe ekonomiczneKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY NOWE SPOJRZENIE Z. GOSZGdańsk, nie należy do partii politycznej
6Jaworski Andrzej 39wyższeKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆGdańsk, członek Prawa i Sprawiedliwości
7Podjacki Wojciech Eugeniusz 40wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY GDAŃSKGdańsk, nie należy do partii politycznej
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Adamowicz Dariusz 49wyższe-techniczneGdańsk, nie należy do partii politycznej 110187.83% Nie
2Adamowicz Paweł Bogdan 45wyższeGdańsk, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 7571053.78% Tak
3Andruszkiewicz Krzysztof Włodzimierz 43wyższeGdańsk, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej 113688.07% Nie
4Cora Stanisław Wincenty 62wyższeGdańsk, członek Stronnictwa Demokratycznego 46753.32% Nie
5Gosz Zofia 69wyższe ekonomiczneGdańsk, nie należy do partii politycznej 35512.52% Nie
6Jaworski Andrzej 39wyższeGdańsk, członek Prawa i Sprawiedliwości 3074921.84% Nie
7Podjacki Wojciech Eugeniusz 40wyższeGdańsk, nie należy do partii politycznej 37122.64% Nie
Zbiorcze informacje o obwodach

Brak plików