Statystyka okręgu | |||||
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
wyborców | mandatów | komitetów które zarejestrowały listy | kandydatów ze wszystkich list | ||
3 | Rada Miasta Ostrów Mazowiecka | 5670 | 6 | 7 | 80 |
Wyniki głosowania dla okręgu | ||||||
Liczba | ||||||
uprawnionych | kart wydanych | głosów oddanych | Frekwencja | głosów ważnych | % głosów ważnych | |
5664 | 3281 | 3281 | 57.93% | 3138 | 95.64% |
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Przystosowany dla niepełnosprawnych | Granice obwodu | uprawnionych | kart wydanych | Frekwencja | głosów oddanych | głosów ważnych | % głosów ważnych | |
4 | Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Zwycięstwa, Ostrów Mazowiecka | Powszechny | Tak | 18 PAL, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Gen.Władysława Sikorskiego 1-55, Gen.Władysława Sikorskiego 4-48, Harcerska, Inwalidów, Jagiellońska, Janusza Korczaka, Jasna, Klonowa, Królowej Bony, Leona Wyczółkowskiego, Lubiejewska- bloki 2, 2a, 2b, 2c, 2d, Maksymiliana Gierymskiego, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Reja, Miodowa, Pocztowa, Pogodna, Przyjaźni, Robotnicza, Sielska, Słoneczna, Stanisława Noakowskiego, Wojciecha Kossaka, Złota, Zwycięstwa, Żurawia, Henryka Sucharskiego, Okrężna, Pusta, | 2123 | 1225 | 57,70% | 1225 | 1176 | 96,00% | |
5 | Zespół Szkół Publicznych Nr 1, ul. Stefana Grota Roweckiego, Ostrów Mazowiecka | Powszechny | Tak | 11 Listopada, Błotna, Borowa, Chabrowa, Cmentarna, Działkowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gołębia, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliana Fałata, Lubiejewska (bez bloków 2 2a 2b 2c 2d), Młyńska, Pasażerska, Północna, Ptasia, Sadowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Torowa, Wesoła, Wiosenna, Wodna, Złotych Kłosów, Żale, Jana Najmoły, Petroneli Pawłowskiej, | 2169 | 1258 | 58,00% | 1258 | 1206 | 95,87% | |
9 | Zespół Szkół Publicznych Nr 2, ul. Szkoły Podchorążych Piechoty, Ostrów Mazowiecka | Powszechny | Nie | Alibaby, Artyleryjska, Bagińska, Bajkowa, Biała, Ferdynanda Ruszczyca, Gen.Władysława Sikorskiego od 50 do 172, Gen.Władysława Sikorskiego od 57 do 153, Józefa Bema, Kameralna, Kolejowa, Legionowa, Łączna, Mjr Antoniego Miszewskiego, Oficerska, Płk Jana Rzepeckiego, Saperska, Spokojna, Stacyjna, Szkoły Podchorążych Piechoty, Ułanów, Wąska, Wronia, Żwirowa, Gen. Mariana Kukiela, Płk Mariana Raganowicza, Bażantowa, Płk Aleksandra Hertela, Strzelecka, Waleczna, Fiołkowa | 1372 | 798 | 58,16% | 798 | 756 | 94,74% | |
Podsumowanie | 5664 | 3281 | 57,93% | 3281 | 3138 | 95,64% |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Cudnoch Paweł Cezary | 26 | Ostrów Mazowiecka | 43 | 1.37% | Nie | |
2 | Żach Teresa | 43 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
3 | Jagielska Agnieszka | 33 | Ostrów Mazowiecka | 17 | 0.54% | Nie | |
4 | Mazur Dominik | 35 | Ostrów Mazowiecka | 12 | 0.38% | Nie | |
5 | Napiórkowski Zbigniew | 55 | Ostrów Mazowiecka , złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.) | 12 | 0.38% | Nie | |
6 | Szostak Małgorzata | 49 | Ostrów Mazowiecka | 19 | 0.61% | Nie | |
7 | Ostrowska Anna | 52 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
8 | Powierża Michał | 28 | Ostrów Mazowiecka | 13 | 0.41% | Nie | |
9 | Lipka Leszek Andrzej | 50 | Ostrów Mazowiecka , złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.) | 15 | 0.48% | Nie | |
Głosów na listę | 151 | 4.81% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Bołtryk Krzysztof Dariusz | 44 | Ostrów Mazowiecka | 109 | 3.47% | Nie | |
2 | Jaroszewski Kazimierz | 60 | Ostrów Mazowiecka | 41 | 1.31% | Nie | |
3 | Podolecki Piotr Mirosław | 26 | Ostrów Mazowiecka | 4 | 0.13% | Nie | |
4 | Jasiński Wiesław | 49 | Ostrów Mazowiecka | 17 | 0.54% | Nie | |
5 | Wilczyńska Edyta | 37 | Ostrów Mazowiecka | 52 | 1.66% | Nie | |
6 | Barzał Mirosław Paweł | 71 | Ostrów Mazowiecka | 8 | 0.25% | Nie | |
7 | Podleś Wiesław | 55 | Ostrów Mazowiecka | 14 | 0.45% | Nie | |
8 | Kuczyński Jerzy Piotr | 62 | Ostrów Mazowiecka | 14 | 0.45% | Nie | |
9 | Fidura Ryszard | 66 | Ostrów Mazowiecka | 15 | 0.48% | Nie | |
10 | Bieńkowski Stanisław | 57 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
11 | Szwaguliński Marek | 40 | Ostrów Mazowiecka | 16 | 0.51% | Nie | |
12 | Cieślak Michał | 25 | Ostrów Mazowiecka | 22 | 0.70% | Nie | |
Głosów na listę | 322 | 10.26% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Krych Zbigniew | 50 | Ostrów Mazowiecka | 134 | 4.27% | Tak | |
2 | Czerwonko-Potomska Ewa | 45 | Ostrów Mazowiecka | 74 | 2.36% | Nie | |
3 | Chrostowski Krzysztof Janusz | 48 | Ostrów Mazowiecka | 40 | 1.27% | Nie | |
4 | Parzych Arkadiusz | 38 | Ostrów Mazowiecka | 29 | 0.92% | Nie | |
5 | Gniazdowski Mariusz | 37 | Ostrów Mazowiecka | 46 | 1.47% | Nie | |
6 | Pachowska Aleksandra Anna | 42 | Ostrów Mazowiecka | 36 | 1.15% | Nie | |
7 | Pieńkowski Bartłomiej Tomasz | 29 | Ostrów Mazowiecka | 23 | 0.73% | Nie | |
8 | Kulesza Anna | 40 | Ostrów Mazowiecka | 51 | 1.63% | Nie | |
9 | Brzostek Dariusz | 27 | Ostrów Mazowiecka | 13 | 0.41% | Nie | |
10 | Gawkowski Daniel | 52 | Ostrów Mazowiecka | 22 | 0.70% | Nie | |
11 | Kruczyński Tadeusz | 46 | Ostrów Mazowiecka | 23 | 0.73% | Nie | |
12 | Więckiewicz Monika Magdalena | 24 | Ostrów Mazowiecka | 60 | 1.91% | Nie | |
Głosów na listę | 551 | 17.56% |
Lista nr 23 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE-RAZEM - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Zalewski Edward | 57 | Ostrów Mazowiecka | 153 | 4.88% | Tak | |
2 | Świedziński Roman Tadeusz | 63 | Ostrów Mazowiecka | 207 | 6.60% | Tak | |
3 | Gołąb Ewa | 45 | Ostrów Mazowiecka | 24 | 0.76% | Nie | |
4 | Gruszczyński Arkadiusz Zbigniew | 46 | Ostrów Mazowiecka | 47 | 1.50% | Nie | |
5 | Kowalewski Waldemar | 51 | Ostrów Mazowiecka | 25 | 0.80% | Nie | |
6 | Łojewski Arkadiusz Paweł | 38 | Ostrów Mazowiecka | 44 | 1.40% | Nie | |
7 | Michalik Grzegorz | 25 | Ostrów Mazowiecka | 16 | 0.51% | Nie | |
8 | Mroczyński Henryk Józef | 69 | Ostrów Mazowiecka | 45 | 1.43% | Nie | |
9 | Tymiński Zenon Jarosław | 38 | Ostrów Mazowiecka | 104 | 3.31% | Nie | |
10 | Tyszka Edyta | 38 | Ostrów Mazowiecka | 44 | 1.40% | Nie | |
11 | Wyszyński Eugeniusz | 53 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
12 | Zęgota Zygmunt | 56 | Ostrów Mazowiecka | 64 | 2.04% | Nie | |
Głosów na listę | 783 | 24.95% |
Lista nr 24 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO OSTRÓW - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Wilczyński Zdzisław | 55 | Ostrów Mazowiecka | 138 | 4.40% | Nie | |
2 | Basiński Andrzej Kazimierz | 55 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
3 | Smakosz Przemysław | 25 | Ostrów Mazowiecka | 39 | 1.24% | Nie | |
4 | Zaręba Danuta Elżbieta | 69 | Ostrów Mazowiecka | 33 | 1.05% | Nie | |
5 | Kalupa Paweł | 23 | Ostrów Mazowiecka | 41 | 1.31% | Nie | |
6 | Stawinoga Zbigniew Stanisław | 66 | Ostrów Mazowiecka | 5 | 0.16% | Nie | |
7 | Piórkowska Grażyna | 58 | Ostrów Mazowiecka | 11 | 0.35% | Nie | |
8 | Woźniak Włodzimierz | 55 | Ostrów Mazowiecka | 14 | 0.45% | Nie | |
9 | Budny Krzysztof | 49 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
10 | Wajszczyk Wiesław | 40 | Ostrów Mazowiecka | 16 | 0.51% | Nie | |
11 | Bączyk Krzysztof | 50 | Ostrów Mazowiecka | 1 | 0.03% | Nie | |
Głosów na listę | 318 | 10.13% |
Lista nr 25 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO" - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Wilczyński Jacek | 39 | Ostrów Mazowiecka | 304 | 9.69% | Tak | |
2 | Równy Mieczysław Stanisław | 54 | Ostrów Mazowiecka | 87 | 2.77% | Tak | |
3 | Toss Andrzej Rafał | 38 | Ostrów Mazowiecka | 72 | 2.29% | Nie | |
4 | Dmoch Henryk | 51 | Ostrów Mazowiecka | 9 | 0.29% | Nie | |
5 | Fidura Piotr | 21 | Ostrów Mazowiecka | 10 | 0.32% | Nie | |
6 | Gąglewski Sławomir | 37 | Ostrów Mazowiecka | 45 | 1.43% | Nie | |
7 | Michalczuk Kazimierz | 53 | Ostrów Mazowiecka | 24 | 0.76% | Nie | |
8 | Mildner Małgorzata Emilia | 41 | Ostrów Mazowiecka | 13 | 0.41% | Nie | |
9 | Swaczyna Krzysztof Janusz | 51 | Ostrów Mazowiecka | 34 | 1.08% | Nie | |
10 | Wardaszka Andrzej | 40 | Ostrów Mazowiecka | 17 | 0.54% | Nie | |
11 | Wilczewski Henryk | 50 | Ostrów Mazowiecka | 47 | 1.50% | Nie | |
12 | Bajorek Marta | 29 | Ostrów Mazowiecka | 27 | 0.86% | Nie | |
Głosów na listę | 689 | 21.96% |
Lista nr 26 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTROWSKIEGO - ZIEMIA OSTROWSKA" - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Podbielski Edward Witold | 62 | Ostrów Mazowiecka | 138 | 4.40% | Tak | |
2 | Ambroziak Małgorzata | 45 | Ostrów Mazowiecka | 21 | 0.67% | Nie | |
3 | Cholewski Krzysztof | 49 | Ostrów Mazowiecka | 13 | 0.41% | Nie | |
4 | Jodkowski Zdzisław | 62 | Ostrów Mazowiecka | 25 | 0.80% | Nie | |
5 | Kisielewski Mirosław Andrzej | 51 | Ostrów Mazowiecka | 6 | 0.19% | Nie | |
6 | Koszycka Bożenna | 55 | Ostrów Mazowiecka | 35 | 1.12% | Nie | |
7 | Mazur Agnieszka | 43 | Ostrów Mazowiecka | 8 | 0.25% | Nie | |
8 | Olszewska Ewa Maria | 65 | Ostrów Mazowiecka | 12 | 0.38% | Nie | |
9 | Pędzich Mirosław | 50 | Ostrów Mazowiecka | 38 | 1.21% | Nie | |
10 | Pryzwan Jerzy | 73 | Ostrów Mazowiecka | 5 | 0.16% | Nie | |
11 | Sikora Jan | 55 | Ostrów Mazowiecka | 9 | 0.29% | Nie | |
12 | Wróbel Michał | 29 | Ostrów Mazowiecka | 14 | 0.45% | Nie | |
Głosów na listę | 324 | 10.33% |
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej |