Wybory samorządowe |
---|
Wyszukiwarka |
Geografia i Wyniki |
Organy Wyborcze |
Komitety |
Komunikaty |
Transmisje wideo |
Dane w arkuszach |
Frekwencja |
Dokumenty wyborcze |
Informacje ogólne | |||||
Nazwa | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | ||||
Skrót | KOMITET WYBORCZY MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA | ||||
Sygnatura | DOP1-7502-4/10 | ||||
Adres | ul. Marii Konopnickiej 6, 45-004 Opole | ||||
Status | Zarejestrowany | ||||
Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | ||||
Kandydatów ogółem | 15 | ||||
Najmłodszy kandydat | 33 | ||||
Najstarszy kandydat | 72 | ||||
Średni wiek kandydatów | 51 | ||||
Liczba kobiet / mężczyzn | 6 / 9 | ||||
Procent kobiet / mężczyzn | 40% / 60% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Wycisk Antoni Franciszek | 52 | Cisek | 79 | 18.72% | Nie | |
2 | Jakubczyk Beata Helena | 33 | Cisek | 69 | 16.35% | Nie | |
3 | Proksza Donata Maria | 46 | Cisek | 213 | 50.47% | Tak | |
Podsumowanie | 361 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Szafarczyk Rozwita Maria | 51 | Kobylice | 108 | 65.06% | Tak | |
Podsumowanie | 108 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Lewandowska Adelajda | 53 | Landzmierz | 93 | 49.47% | Nie | |
Podsumowanie | 93 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 4] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Basista Leonard Marcin | 70 | Nieznaszyn | 100 | 73.53% | Tak | |
Podsumowanie | 100 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 5] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Wurst Alojzy | 57 | Steblów | Brak głosowania (za mała liczba kandydatów) | |||
Podsumowanie | - | - |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 6] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Piegza Adalbert Józef | 72 | Sukowice | 57 | 64.77% | Tak | |
Podsumowanie | 57 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 7] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Kurfeld Alfred Józef | 42 | Błażejowice | 25 | 30.12% | Nie | |
Podsumowanie | 25 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 8] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Hałas Diter Franciszek | 53 | Dzielnica | 72 | 64.29% | Tak | |
Podsumowanie | 72 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 9] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Kaduk Jan Adrian | 41 | Dzielnica | 111 | 49.12% | Tak | |
2 | Wyżgoł Benedykta Anna | 44 | Łany | 115 | 50.88% | Tak | |
Podsumowanie | 226 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 10] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Kirchniawy Jerzy Henryk | 41 | Miejsce Odrzańskie | 51 | 28.65% | Nie | |
Podsumowanie | 51 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 11] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Ryborz Anna | 50 | Przewóz | 94 | 78.33% | Tak | |
Podsumowanie | 94 | 0.00% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM [Okręg nr 12] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Siodlaczek Józef Ewald | 57 | Roszowicki Las | 79 | 42.70% | Nie | |
Podsumowanie | 79 | 0.00% |
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej |
Copyright © 2010 PKW | helpdesk@poczta.kbw.gov.pl | Wykonawca: Dituel Sp. z o.o. | Data ostatniej modyfikacji serwisu: 19-12-2010 08:00:00 |