Gmina Liczba mieszkańcówLiczba wyborcówObwodów
Czechowice-Dziedzice43 17935 04422
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduPrzystosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1Zespół Szkół "SILESIA", ul. Nad Białką 1, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: AGRESTOWA, BOCZNA, GÓRNICZA od nr 31 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, JEŻYNOWA, KAROLINKI, MALINOWA, NAD BIAŁKĄ, NAD WISŁĄ, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, TRUSKAWKOWA, WĘGLOWA od nr 71 do końca nieparzyste i od nr 56 do końca parzyste.
2Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Węglowa 54, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: BAJECZNA, BRACI SOFKÓW, DZIAŁKOWA, GOŁĘBIA, HOŻA, JASNA, M.KASPRZAKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, LISZKI, J.MALCZEWSKIEGO, S.OKRZEI, W.ORKANA, RÓWNA, J.RUMANA, SŁONECZNA, SZKOLNA od nr 44 do końca parzyste, ŚWIĘTEJ BARBARY, TĘCZOWA, TOPOLOWA, R.TRAUGUTTA od nr 31 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, WĘGLOWA od nr 17 do nr 69 nieparzyste i od nr 52 do nr 54 parzyste, P.WYSOCKIEGO, ŻUŻLOWA.
3Gimnazjum Publiczne Nr 1, ul. Polna 33, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: K.K.BACZYŃSKIEGO, J.BRZECHWY, J.FAŁATA, K.I.GAŁCZYŃSKIEGO, GÓRNA, W.KOSSAKA, S.LIGONIA, J.LOMPY, ŁAGODNA, M.MICHAŁOWICZA, G.MORCINKA, POGODNA, POLNA od nr 7 do końca nieparzyste i od nr 6 do końca parzyste, L.STAFFA, SZKOLNA od nr 53 do końca nieparzyste, WĘGLOWA od nr 24 do nr 50a parzyste, S.I.WITKIEWICZA, J.WYBICKIEGO.
4Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, ul. R. Traugutta 11, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: BACHOREK, D.BADUSZKOWEJ, DOLNA, M.DRZYMAŁY, B.GŁOWACKIEGO, GÓRNICZA od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 12 parzyste, GRABOWICKA, KANIOWSKA, G.NARUTOWICZA od nr 61 do końca nieparzyste, PIONKOWA od nr 14 do końca parzyste, PRZEJŚCIOWA, SADOWA, R.TRAUGUTTA od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, WIEJSKA.
5Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. K.P. Tetmajera 18, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulica: K.P.TETMAJERA.
6Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Szkolna 6, Czechowice-DziedzicePowszechnyTakGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: A.ASNYKA, CMENTARNA, FRANCUSKA, A.FREDRY, HUTNICZA, J.KASPROWICZA, J.KOCHANOWSKIEGO, KRZANOWSKIEGO, T.LENARTOWICZA, K.MAKUSZYŃSKIEGO, J.MATEJKI, C.K.NORWIDA, POLNA od nr 1 do nr 5 nieparzyste i od nr 2 do nr 4 parzyste, RADOSNA, M.REJA, S.STASZICA, SZKOLNA od nr 1 do nr 51 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste, S.WYSPIAŃSKIEGO, ZACHODNIA.
7Strażnica OSP, ul. Strażacka 1, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: ASTRÓW, CZYSTA, GRABOWIEC, M.KARŁOWICZA, K.KLIMESZA, KOLISTA, KSIĘŻA GROBEL, LEGIONÓW od nr 1 do nr 81 nieparzyste i od nr 2 do nr 54 parzyste, LEŚNA, ŁĘŻNA, K.MIARKI, G.NARUTOWICZA od nr 1 do nr 59 nieparzyste i od nr 2 do końca parzyste, OCHODZKA, PIASTA, HR.RENARDA, P.STALMACHA, STRAŻACKA, L.WARYŃSKIEGO, WENECKA, WĘGLOWA od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, WIERZBOWA, WIŚLANA, ŹRÓDLANA.
8Liceum Ogólnokształcące im.M.Skłodowskiej-Curie, ul. M. Konopnickiej 9, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice i place: CHAŁUPNICZA, F.CHOPINA, DOJAZDOWA, KOLEJOWA, M.KONOPNICKIEJ, E.KOPCIA, J.KORCZAKA, Z.KRASIŃSKIEGO, LEGIONÓW od nr 83 do nr 91 nieparzyste i od nr 56 do nr 86 parzyste, A.MICKIEWICZA od nr 2 do końca parzyste, MŁYŃSKA, S.MONIUSZKI, NIEPODLEGŁOŚCI od nr 2 do nr 26 parzyste, J.PIŁSUDSKIEGO, PLAC TARGOWY, PLAC WOLNOŚCI, POCHYŁA, RONDO SOLIDARNOŚCI, J.SŁOWACKIEGO od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, SMOLNA, J.SOBIESKIEGO od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 34 parzyste, STAWOWA od nr 1 do nr 39 nieparzyste i od nr 2 do nr 68 parzyste, SZARYCH SZEREGÓW, TARGOWA, H.WIENIAWSKIEGO, WODNA od nr 1 do nr 33 nieparzyste i od nr 2 do nr 32 parzyste, ZACISZE, ZIELONA.
9Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Studencka 2, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice i place: B.CHROBREGO, H.KOŁŁĄTAJA, NIEPODLEGŁOŚCI od nr 1 do nr 23 nieparzyste, PARKOWA, PLAC JANA PAWłA II, S.REYMONTA, H.SIENKIEWICZA, J.SŁOWACKIEGO od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste, STUDENCKA, TOWAROWA, S.ŻEROMSKIEGO, ŻWIRKI I WIGURY.
10Strażnica OSP, ul. Barlickiego 24, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice i ronda: N.BARLICKIEGO, KSIĘDZA J.N.BARABASZA, KSIĘDZA P.SKARGI, LEGIONÓW od nr 115 do nr 121 nieparzyste, NIEPODLEGŁOŚCI od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste, B.PRUSA od nr 1 do nr 23 nieparzyste i od nr 2 do nr 30 parzyste, RONDO SYBIRAKÓW, RONDO ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ I NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH
11Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Klasztorna 21, Czechowice-DziedzicePowszechnyTakGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: ALEJA ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, BRACI KOŹBÓW, BRATERSKA, BRATNIA, DOŻYNKOWA, JAGIELLOŃSKA, KLASZTORNA, T.KOŚCIUSZKI, KRÓTKA, LEGIONÓW od nr 93 do nr 113 nieparzyste i nr 88, MARZANNY, A.MICKIEWICZA od nr 1 do końca nieparzyste, OGRODOWA, A.PUSZKINA, J.SOBIESKIEGO od nr 17 do końca nieparzyste i od nr 36 do końca parzyste, SOBÓTKI, SPOKOJNA, STAWOWA od nr 41 do nr 73 nieparzyste i od nr 70 do nr 100 parzyste, K.SZYMANOWSKIEGO, WESOŁA, WIANKOWA.
12Gimnazjum Publiczne Nr 3, ul. I. Łukasiewicza 37, Czechowice-DziedzicePowszechnyTakGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: BESTWIŃSKA od nr 1 do nr 5 nieparzyste i od nr 2 do nr 6 parzyste, CHŁODNA, DĘBOWA, FALISTA, I.KRASZEWSKIEGO, LEGIONÓW od nr 123 do nr 189 nieparzyste, I.ŁUKASIEWICZA, ŁUKOWA, MARIANKI, PIONKOWA od nr 2 do nr 12 parzyste, B.PRUSA od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 32 do końca parzyste, SZWAJCARSKA DOLINA, ŚLEPA, WĄSKA, ZABIELE.
13Przedszkole Publiczne Nr 3, ul. Junacka 2, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: BESTWIŃSKA od nr 7 do końca nieparzyste i od nr 8 do końca parzyste, BRZOZOWA, DWORCOWA, JASTRZĘBIA, JODŁOWA, JUNACKA, KASZTANOWA, KLONOWA, KOMOROWICKA, KRUPNICZA, KWIECISTA, LEGIONÓW od nr 191 do końca nieparzyste, NAD MŁYNÓWKĄ, OLSZYNA, E.ORZESZKOWEJ, PIĘKNA, POCZTOWA, PODWALE, PROSTA, ROBOTNICZA, ROLNA, RZECZNA, WŁÓKIENNICZA.
14Strażnica OSP, ul. Zamkowa 74, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: AGAWY, CHABROWA, CHMIELNA, FIOŁKOWA, HIACYNTÓW, JAŚMINOWA, KAMIONKA, KONWALII, KRĘTA, KROKUSÓW, KRZYWA, LAUROWA, LEGIONÓW od nr 190 do końca parzyste, LIPOWSKA od nr 1 do końca nieparzyste, K.NAPIERSKIEGO, ORCHIDEI, PODLARYSZ, PRZEBIŚNIEGÓW, RÓŻANA, STORCZYKÓW, ŚWIERKOWICKA, TERENOWA, TULIPANÓW, WILCZA, WRZOSOWA, ZAWIŁA.
15Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Lipowska 26, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: BAŻANTÓW, BUKOWA od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste, CICHA od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste, CICHY KĄCIK, CIENISTA, DROZDÓW, DZIĘCIOŁÓW, JASKÓŁCZA, KANARKÓW, KRUCZA, KUKUŁCZA, LEGIONÓW od nr 138 do nr 188 parzyste, LIPOWSKA od nr 2 do końca parzyste, NOWA, OLIWNA, PARTYZANTÓW, PASIEKI, PAWIA, PUSZCZYKÓW, SIKOREK, SŁOWICZA, SOKOLA, SOSNOWA, SPÓŁDZIELCZA, SZAFRANÓW, ZAMKOWA od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 16 do końca parzyste, ŻURAWIA.
16Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1, ul. Chłpska 70, Czechowice-DziedzicePowszechnyNieGranice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, ulice: AKACJOWA, BRZEZINY, BUKOWA od nr 1 do nr 19 nieparzyste, CHŁOPSKA, CICHA od nr 1 do nr 23 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste, CIERNISTA, DO GAJÓWKI, M.KOPERNIKA, KOŚCIELNA, HR.KOTULIŃSKIEGO, LEGIONÓW od nr 90 do nr 136 parzyste, LIGOCKA, LIPOWA, MAZAŃCOWICKA, MYŚLIWSKA, PŁASKA, PODKĘPIE, PODRAJSKA, POKREWNA, POTOCZNA, POTOK, PRZEŁĘCZNA, RAJSKA, SĄSIEDZKA, SMOCZA, STAROWIEJSKA, STAWOWA od nr 75 do końca nieparzyste i od nr 102 do końca parzyste, STROMA, SZUWARY, ŚWIĘTEGO HUBERTA, WAŁOWA, WIEWIÓRCZA, WODNA od nr 35 do końca nieparzyste i od nr 34 do końca parzyste, ZAJĘCZA, ZAMKOWA od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 14 parzyste, ZAPLECZE, ZBIJOWSKA, ŻBIKA.
17Strażnica OSP, ul. T. Gazdy 3, ZabrzegPowszechnyNieGranice obwodu: sołectwo Zabrzeg, ulice: ALEJA ŚW. ELŻBIETY, BRATKÓW, W.BRONIEWSKIEGO, BRZOSKWINIOWA, CZEREŚNIOWA, DO ZAPORY od nr 2 do końca parzyste, GILóW, IŁOWNICKA, JABŁONIOWA, K.KLIMESZA, KŁOSOWA, W.KORFANTEGO, KSIĘDZA K.JANOSZKA, KSIĘDZA J.LONDZINA, KWIATOWA, ŁĄKOWA, MAKOWA, MORWOWA, MOSTOWA, NADWIŚLAŃSKA, OBJAZDOWA, OBLASKA, OCHODZKA, ORZECHOWA, OWOCOWA, POD JAZEM, POŁUDNIOWA, PORANNA, SIENNA, W.SIKORSKIEGO od nr 1 do końca nieparzyste, ŚLIWKOWA, ŚWIERKLOCZ, L.WARYŃSKIEGO, WIECZORNA, WIŚNIOWA.
18Zespół Szkół, ul. K. Pytla 1, ZabrzegPowszechnyNieGranice obwodu: sołectwo Zabrzeg, ulice: D.BŁACHUTA, CZARNOLESKA, DO ZAPORY od nr 1 do końca nieparzyste, T.GAZDY, GMINNA, GRZYBOWA, JELENIA, JESIENNA, JUTRZENKI, KSIĘDZA L.WRZOŁA, LETNIA, LISIA, MACIEJOWICKA, MAJOWA, MILIARDOWICKA, MORELOWA, MOŚCISKA, J.OZAISTA, PASIECZNA, PIWNA, K.PYTLA, W.SIKORSKIEGO od nr 2 do końca parzyste, SKOWRONKÓW, SPACEROWA, STADIONOWA, A.STRUGA, WIDNA, WINOGRONOWA, WIOSENNA, ZAKOLE, ZIMOWA, ZIOŁOWA
19Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Miliardowicka 46, LigotaPowszechnyNieGranice obwodu: sołectwo Ligota, ulice: BARWNA, CISOWA, CYPRYSOWA, CZARNOLESKA, DŁUGA od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, GRABOWA, GRANICZNA, GWIEŹDZISTA, JAWOROWA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, T.KORZENIOWSKIEGO, MAŁA, MILIARDOWICKA, MODRZEWIOWA, NAD POTOKIEM, NOWY ŚWIAT, OGRODNIKÓW, POD LASEM, POLOWA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PRZEDSZKOLNA, PTASIA, SŁOWIKÓW, ŚREDNIA, ŚWIERKOWA, ZACISZNA, ZAKĄTEK, ZDROWA, ZŁOCISTA.
20Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bory 2, LigotaPowszechnyNieGranice obwodu: sołectwo Ligota, ulice: BORY, BURZEJ, CZECHOWICKA, KOŁO, KSIĘŻA GROBEL, LIGOCKA, NAD JASIENICĄ, OCHODZKA, RAKOWA, RĘBISKO, RYBACKA, SOKOŁY, TARTACZNA, WŁOŚCIAŃSKA, ZABRZESKA od nr 9 do końca nieparzyste, ŻABIA.
21Zespół Szkół, ul. Bielska 17, LigotaPowszechnyTakGranice obwodu: sołectwo Ligota, ulice: BIELSKA, BRONOWSKA, DŁUGA od nr 11 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste, DO KANAŁU, DWORSKA, GŁOGOWA, KSIĘDZA B.OLEJAKA, KSIĘŻYCOWA, LESZCZYNOWA, ŁABĘDZIA, MAZAŃCOWICKA, MIŁA, MŁYNARSKA, NADRZECZNA, NA ŁUKU, NA WALE, NISKA, ORLA, PAŃSKA, PODLASEK, PODWALE, ROLNIKÓW, SPADZISTA, STAWISKA, ŚRÓDRZECZNA, WAPIENICKA, WODOSPADOWA, WOLEŃSKA, WOLNA, WSPÓLNA, WYPOCZYNKOWA, ZABRZESKA od nr 1 do nr 7 nieparzyste, ZAJĘCZA, ZAWIŚCIE, ZAWODZIE.
22Strażnica OSP, ul. A. Czyża 12, Bronów,PowszechnyNieGranice obwodu: sołectwo Bronów, ulice: AZALIOWA, BŁAWATKÓW, BRONOWSKA, A.CZYŻA, GAJOWA, GRANICZNA, KAMIENIECKA, KOLOROWA, KOPANINY, KSIĘDZA J.KUNZA, ŁANOWA, MIĘDZYRZECKA, MIODOWA, NADBRZEŻNA, OLCHOWA, POD POLEM, POPRZECZNA, PSZCZELARSKA, RUDZICKA, SIEDLACKA, STAWOWE POLE, SZAFIROWA, WOŹNIACKA, ZALESIE, ZARZECZNA, ZBOŻOWA.
Zbiorcze informacje o okręgach
Okręg Granice Liczba
mandatówwyborcówzarejestrowanych listkandydatów ze wszystkich list
Nr 1Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Barbara”, Osiedle „Renardowice”, Osiedle „Północ” i Osiedle „Dziedzice”. Granice okręgu stanowią: granica północna biegnie północną granicą administracyjną miasta w kierunku wschodnim; granica wschodnia biegnie wschodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do szlaku kolejowego Oświęcim - Zebrzydowice; granicę południową stanowi ww. szlak kolejowy w kierunku zachodnim do przecięcia z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą do skrzyżowania z ul. Wodną, tą ulicą do ul. Księża Grobel, dalej tą ulicą do granicy administracyjnej pomiędzy miastem a gminą, a następnie dalej wzdłuż tej granicy w kierunku zachodnim przechodząc na wysokości ul. Ochodzkiej w granicę zachodnią i dalej w kierunku północnym do przecięcia z północną granicą administracyjną miasta.712 334449
Nr 2Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Centrum”, Osiedle „Lesisko”, Osiedle „Tomaszówka” i Osiedle „Południe”. Granice okręgu stanowią: granicę północną stanowi szlak kolejowy Oświęcim – Zebrzydowice od przecięcia z drogą krajową nr 1 do wschodniej granicy administracyjnej miasta; granica wschodnia biegnie wschodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do styku z południową granicą administracyjną miasta; granica południowa biegnie południową granicą administracyjną miasta w kierunku zachodnim do ul. Lipowskiej; granica zachodnia biegnie wzdłuż ul. Lipowskiej do przecięcia się z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą w kierunku północnym do przecięcia się z ul. Bukową i dalej przez południową część obszaru cmentarza i Pałacu Kotulińskich do skrzyżowania ul. Kruczej z ul. Kopernika i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Legionów i dalej ulicami: Mazańcowicką i Ligocką do granicy administracyjnej pomiędzy miastem a sołectwem Ligota i dalej tą granicą w kierunku północnym do ul. Księża Grobel i dalej ulicami: Księżą Groblą i Wodną ponownie do przecięcia się z drogą krajową nr 1 i tą drogą w kierunku północnym do przecięcia się ze szlakiem kolejowym Oświęcim – Zebrzydowice.813 567560
Nr 3Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Czechowice Górne”, Sołectwo Ligota, Sołectwo Zabrzeg i Sołectwo Bronów. Granice okręgu stanowią: granica północna biegnie północną granicą administracyjną gminy do styku z granicą administracyjną miasta; granica wschodnia biegnie zachodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do ul. Ligockiej, a następnie wzdłuż tej ulicy do skrzyżowania z ul. Mazańcowicką i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Legionów, a następnie tą ulicą do skrzyżowania z ul. Kopernika i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Kruczą i dalej przez południową część cmentarza i Pałacu Kotulińskich do skrzyżowania ul. Bukowej z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą w kierunku południowym do przecięcia z ul. Lipowską i dalej tą ulicą do południowej granicy administracyjnej miasta; granicę południową stanowi południowa granica administracyjna miasta od ul. Lipowskiej w kierunku zachodnim i dalej południowa granica administracyjna gminy w kierunku zachodnim do styku z zachodnią granicą administracyjną gminy; granicę zachodnią stanowi zachodnia granica administracyjna gminy w kierunku północnym do styku z północną granicą administracyjną gminy.69 143441
Podsumowanie 2135 04413150
 
Zbiorcze informacje o listach kandydatów
Nr listyNazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr.Ogółem kandydatów
1 2 3
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 14 15 12 41
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 9 7 23
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA KWW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 14 16 10 40
26 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA KW NOWA INICJATYWA 14 15 12 41
27 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY ROZWÓJ KWW INNOWACYJNY ROZWÓJ   5   5
Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
uprawnionychkart wydanychgłosów oddanych
Nr 1 12 336 5 830 5 809 47.09%
5 561 95.73%
Tak
Nr 2 13 570 5 953 5 943 43.80%
5 730 96.42%
Tak
Nr 3 9 144 4 710 4 714 51.55%
4 532 96.14%
Tak
Podsumowanie35 05016 49316 46646.98%15 82396.09%
 
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatów
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 37534123,72%
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1573239,94%
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 48634030,73%
26 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA 55484135,06%
27 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY ROZWÓJ 8650,54%
Podsumowanie15 823150100,00%
Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach - wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
141 Ogiegło Alicja49601 10.81%
142 Urbański Kazimierz Józef51194 3.49%
1252 Żelazny Damian Kazimierz47349 6.28%
1253 Dobucki Łukasz Paweł30272 4.89%
1261 Błachut Marian Tadeusz50596 10.72%
1262 Pindel Stanisław Andrzej54203 3.65%
1264 Maj Andrzej Jan60282 5.07%
241 Puchała Jacek Tadeusz51430 7.50%
242 Czader Fryderyk63327 5.71%
251 Mizera Zygmunt Antoni51338 5.90%
2251 Kopeć Stanisław Józef47270 4.71%
2252 Szczypka Krzysztof Piotr42450 7.85%
22515 Hudziec Radosław29196 3.42%
2261 Fajfer Bartłomiej Maksymilian38253 4.42%
22612 Durajczyk Jerzy Bohdan57271 4.73%
344 Bergel Krzysztof Józef55128 2.82%
3252 Jonkisz Bolesław Andrzej50261 5.76%
3253 Czyż Marek Karol28341 7.52%
3261 Kołoczek Maciej Jan31278 6.13%
3264 Kwaśniewski Jerzy57227 5.01%
3265 Derlich Marian Marek38406 8.96%


Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnychUdział w podziale mandatów
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 375341523,72%
Tak
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15732319,94%
Tak
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 486340730,73%
Tak
26 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA 554841835,06%
Tak
27 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY ROZWÓJ 8650,54%
-
Podsumowanie15 82315021100,00%
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieNazwa komitetuMiejsce zamieszkania, przynależność i poparcieTreść oświadczenia lustracyjnego*)
1Błachut Marian Tadeusz 50wyższeKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWACzechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej
2Kwaśny Marek Jerzy 51wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTACzechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej
3Mizera Zygmunt Antoni 51wyższeKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆCzechowice-Dziedzice, członek Prawa i Sprawiedliwości
4Ogiegło Alicja 49wyższeKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPCzechowice-Dziedzice, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej , popierana przez Platforma Obywatelska RP
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Błachut Marian Tadeusz 50wyższeCzechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej 1043464.06% Tak
2Kwaśny Marek Jerzy 51wyższeCzechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej 216413.29% Nie
3Mizera Zygmunt Antoni 51wyższeCzechowice-Dziedzice, członek Prawa i Sprawiedliwości 9305.71% Nie
4Ogiegło Alicja 49wyższeCzechowice-Dziedzice, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 276116.95% Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja głosów ważnych % głosów ważnych
uprawnionych kart wydanych głosów oddanych
1Zespół Szkół "SILESIA", ul. Nad Białką 1, Czechowice-Dziedzice Powszechny1618568567 35,04%
558 98,41%
2Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Węglowa 54, Czechowice-Dziedzice Powszechny205210171017 49,56%
1005 98,82%
3Gimnazjum Publiczne Nr 1, ul. Polna 33, Czechowice-Dziedzice Powszechny201710251025 50,82%
1020 99,51%
4Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, ul. R. Traugutta 11, Czechowice-Dziedzice Powszechny1977957956 48,36%
948 99,16%
5Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. K.P. Tetmajera 18, Czechowice-Dziedzice Powszechny929470470 50,59%
466 99,15%
6Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Szkolna 6, Czechowice-Dziedzice Powszechny243811641160 47,58%
1148 98,97%
7Strażnica OSP, ul. Strażacka 1, Czechowice-Dziedzice Powszechny1305629629 48,20%
621 98,73%
8Liceum Ogólnokształcące im.M.Skłodowskiej-Curie, ul. M. Konopnickiej 9, Czechowice-Dziedzice Powszechny2071895895 43,22%
879 98,21%
9Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Studencka 2, Czechowice-Dziedzice Powszechny1324522519 39,20%
509 98,07%
10Strażnica OSP, ul. Barlickiego 24, Czechowice-Dziedzice Powszechny2130823823 38,64%
817 99,27%
11Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Klasztorna 21, Czechowice-Dziedzice Powszechny228210721072 46,98%
1060 98,88%
12Gimnazjum Publiczne Nr 3, ul. I. Łukasiewicza 37, Czechowice-Dziedzice Powszechny1563650650 41,59%
644 99,08%
13Przedszkole Publiczne Nr 3, ul. Junacka 2, Czechowice-Dziedzice Powszechny1165524524 44,98%
520 99,24%
14Strażnica OSP, ul. Zamkowa 74, Czechowice-Dziedzice Powszechny1222534534 43,70%
525 98,31%
15Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Lipowska 26, Czechowice-Dziedzice Powszechny1813933933 51,46%
923 98,93%
16Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1, ul. Chłpska 70, Czechowice-Dziedzice Powszechny223911341134 50,65%
1119 98,68%
17Strażnica OSP, ul. T. Gazdy 3, Zabrzeg Powszechny1252643643 51,36%
632 98,29%
18Zespół Szkół, ul. K. Pytla 1, Zabrzeg Powszechny1264701701 55,46%
694 99,00%
19Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Miliardowicka 46, Ligota Powszechny1672738737 44,08%
722 97,96%
20Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bory 2, Ligota Powszechny789425425 53,87%
422 99,29%
21Zespół Szkół, ul. Bielska 17, Ligota Powszechny1126567567 50,36%
557 98,24%
22Strażnica OSP, ul. A. Czyża 12, Bronów, Powszechny802502503 62,72%
500 99,40%
Ogółem 35050 16493 16484 47,03%
16289 98,82%

Brak plików