gm. Warka, Obwód nr 5, Okręg wyborczy nr 5 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Grójeckiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Obwód głosowania | Obwód nr 5 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Warce |
Liczba wyborców | 1 743 |
Liczba kart wydanych | 930 |
Liczba kart oddanych | 930 |
Liczba głosów ważnych | 872 |
Liczba głosów nieważnych | 58 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:06 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Łukiewicz Tadeusz | 25 | 2,87% | 48,08% | |
2 | Kiliańska Agnieszka Marzena | 14 | 1,61% | 26,92% | |
3 | Rybarczyk Jan Wojciech | 13 | 1,49% | 25,00% | |
Ogółem | 52 | 5,96% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Dobrzyński Maciej Franciszek | 95 | 10,89% | 53,67% | |
2 | Bączek Piotr Ryszard | 11 | 1,26% | 6,21% | |
3 | Tomczyk Barbara Ewa | 16 | 1,83% | 9,04% | |
4 | Słupek Kazimierz Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Żurek Henryk Jerzy | 17 | 1,95% | 9,60% | |
6 | Rogoziński Szymon | 16 | 1,83% | 9,04% | |
7 | Lech Krzysztof | 18 | 2,06% | 10,17% | |
8 | Dąbrowski Daniel Jacek | 4 | 0,46% | 2,26% | |
Ogółem | 177 | 20,30% |
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Wiesław | 6 | 0,69% | 14,29% | |
2 | Gabler Szczepan | 19 | 2,18% | 45,24% | |
3 | Gościło Piotr | 2 | 0,23% | 4,76% | |
4 | Donica Janusz | 4 | 0,46% | 9,52% | |
5 | Machaj Mirosław | 6 | 0,69% | 14,29% | |
6 | Cybulski Leszek | 5 | 0,57% | 11,90% | |
Ogółem | 42 | 4,82% |
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kreczmański Radosław | 97 | 11,12% | 43,89% | |
2 | Bąk Tadeusz Jan | 31 | 3,56% | 14,03% | |
3 | Batte Artur | 6 | 0,69% | 2,71% | |
4 | Winek Krzysztof Antoni | 3 | 0,34% | 1,36% | |
5 | Żak Lech | 59 | 6,77% | 26,70% | |
6 | Kośla Sylwester Rafał | 5 | 0,57% | 2,26% | |
7 | Mitura Waldemar Lech | 13 | 1,49% | 5,88% | |
8 | Gmurczyk Marta Sylwia | 7 | 0,80% | 3,17% | |
Ogółem | 221 | 25,34% |
Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Knyzio Teresa | 76 | 8,72% | 20,00% | |
2 | Majewski Marek | 25 | 2,87% | 6,58% | |
3 | Górski Marian | 215 | 24,66% | 56,58% | |
4 | Traczyk Jan Stanisław | 26 | 2,98% | 6,84% | |
5 | Pawelec Zofia | 27 | 3,10% | 7,11% | |
6 | Morawski Rafał | 3 | 0,34% | 0,79% | |
7 | Kociszewski Marek | 6 | 0,69% | 1,58% | |
8 | Furmaniak Dorota | 2 | 0,23% | 0,53% | |
Ogółem | 380 | 43,58% |