gm. Gózd, Obwód nr 4, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Radomskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 4 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Publiczna Szkoła Podstawowa w Klwatce |
Liczba wyborców | 1 047 |
Liczba kart wydanych | 598 |
Liczba kart oddanych | 597 |
Liczba głosów ważnych | 549 |
Liczba głosów nieważnych | 48 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 1 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:25 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Szczerbatko Tomasz | 5 | 0,91% | 45,45% | |
2 | Michalski Tomasz | 4 | 0,73% | 36,36% | |
3 | Adamski Longin Hubert | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Przepiórzyński Stanisław Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Jaworska Agata Magdalena | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Molendowska Dominika Katarzyna | 2 | 0,36% | 18,18% | |
Ogółem | 11 | 2,00% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Siczek Adam | 111 | 20,22% | 88,10% | |
2 | Bartkiewicz Ignacy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Mosioł Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Malarczyk Zygmunt Waldemar | 1 | 0,18% | 0,79% | |
5 | Przybyś Stanisław | 14 | 2,55% | 11,11% | |
6 | Kępka Dorota | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Kończyk Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Wierzbicki Robert Hieronim | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 126 | 22,95% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Ćwil Włodzimierz | 18 | 3,28% | 6,02% | |
2 | Dziewit Paweł | 34 | 6,19% | 11,37% | |
3 | Zięba Jolanta | 5 | 0,91% | 1,67% | |
4 | Dygas Irena | 203 | 36,98% | 67,89% | |
5 | Rutka Iwona | 4 | 0,73% | 1,34% | |
6 | Stępień Grzegorz | 8 | 1,46% | 2,68% | |
7 | Czyż Sławomir | 27 | 4,92% | 9,03% | |
8 | Gogacz Tomasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 299 | 54,46% |
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Górak Krzysztof | 23 | 4,19% | 41,07% | |
2 | Drab Józef | 11 | 2,00% | 19,64% | |
3 | Tkaczyk Ewa Anna | 8 | 1,46% | 14,29% | |
4 | Siczek Tomasz Adam | 13 | 2,37% | 23,21% | |
5 | Korycki Andrzej Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Kołtun Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Prygiel Edyta | 1 | 0,18% | 1,79% | |
8 | Dziadura Wiesław Szczepan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 56 | 10,20% |
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH WSPÓLNY POWIAT | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Siczek Tomasz | 13 | 2,37% | 28,26% | |
2 | Linowski Tomasz Franciszek | 31 | 5,65% | 67,39% | |
3 | Sikorski Krystian | 1 | 0,18% | 2,17% | |
4 | Sobkowicz Karolina Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Wółkiewicz-Mielczarek Magdalena Paulina | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Alberski Ireneusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Nowak Artur | 1 | 0,18% | 2,17% | |
Ogółem | 46 | 8,38% |
Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Wyrzykowski Michał | 5 | 0,91% | 45,45% | |
2 | Wieczerzyński Józef Sylwester | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Broniewski Artur Czesław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Żaczek Grzegorz | 6 | 1,09% | 54,55% | |
5 | Żelewska Marta Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Chojnacka Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Warchoł Anna Bronisława | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Cieślik Tadeusz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 11 | 2,00% |