gm. Głubczyce, Obwód nr 11, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Opolskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 11 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa, ul.Opawska 15, Zopowy |
Liczba wyborców | 750 |
Liczba kart wydanych | 451 |
Liczba kart oddanych | 449 |
Liczba głosów ważnych | 352 |
Liczba głosów nieważnych | 97 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 6 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:38 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cybulka Edward Józef | 2 | 0,57% | 5,71% | |
2 | Bażyński Jan Hilary | 19 | 5,40% | 54,29% | |
3 | Nowak Stanisław | 1 | 0,28% | 2,86% | |
4 | Sokołowski Roman | 3 | 0,85% | 8,57% | |
5 | Mełech Małgorzata | 1 | 0,28% | 2,86% | |
6 | Nadbrzeżny Jan Eugeniusz | 2 | 0,57% | 5,71% | |
7 | Brudkiewicz Urszula Zofia | 2 | 0,57% | 5,71% | |
8 | Trzmielewski Andrzej Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Namysło Piotr Krzysztof | 2 | 0,57% | 5,71% | |
10 | Gregorczyk Sebastian Marcin | 3 | 0,85% | 8,57% | |
Ogółem | 35 | 9,94% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pyziak Kazimierz | 111 | 31,53% | 84,09% | |
2 | Dżygiel Adam Tadeusz | 1 | 0,28% | 0,76% | |
3 | Repak Janusz Andrzej | 5 | 1,42% | 3,79% | |
4 | Krym Jerzy Kazimierz | 6 | 1,70% | 4,55% | |
5 | Salamon Jan Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Iluk Józef | 7 | 1,99% | 5,30% | |
7 | Konarski Mariusz Andrzej | 1 | 0,28% | 0,76% | |
8 | Łopata Norbert Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Hankus Mirosław | 1 | 0,28% | 0,76% | |
10 | Zioła Bogdan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 132 | 37,50% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bednarska Ewelina | 7 | 1,99% | 50,00% | |
2 | Jankowska Joanna | 1 | 0,28% | 7,14% | |
3 | Sałacki Henryk | 1 | 0,28% | 7,14% | |
4 | Jabłońska Maria Czesława | 1 | 0,28% | 7,14% | |
5 | Zaworski Przemysław Marek | 1 | 0,28% | 7,14% | |
6 | Lorenz Genowefa | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Brzozowski Przemysław Marcin | 3 | 0,85% | 21,43% | |
8 | Kulczycki Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 14 | 3,98% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fejdych Franciszek | 9 | 2,56% | 8,65% | |
2 | Ziółko Zbigniew Józef | 73 | 20,74% | 70,19% | |
3 | Mrugała Rudolf Paweł | 1 | 0,28% | 0,96% | |
4 | Kusznier Rafał | 11 | 3,13% | 10,58% | |
5 | Marzec Ewa Krystyna | 1 | 0,28% | 0,96% | |
6 | Matela Józef Paweł | 3 | 0,85% | 2,88% | |
7 | Stochmiałek Artur | 3 | 0,85% | 2,88% | |
8 | Jaskółka Małgorzata Joanna | 2 | 0,57% | 1,92% | |
9 | Lachowicz Zbigniew Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Mormul Jarosław Władysław | 1 | 0,28% | 0,96% | |
Ogółem | 104 | 29,55% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Jerzy | 3 | 0,85% | 6,38% | |
2 | Szemberg-Przybylska Hanna Maria | 18 | 5,11% | 38,30% | |
3 | Piwowarczyk Stanisław Ryszard | 4 | 1,14% | 8,51% | |
4 | Pieczyrak Krzysztof Sławomir | 8 | 2,27% | 17,02% | |
5 | Stadnik Marzena | 5 | 1,42% | 10,64% | |
6 | Lichtorowicz Zdzisław | 4 | 1,14% | 8,51% | |
7 | Knapik Paweł Piotr | 2 | 0,57% | 4,26% | |
8 | Miałczygrosz Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Kuziel Eugeniusz | 1 | 0,28% | 2,13% | |
10 | Świtała Janusz Piotr | 2 | 0,57% | 4,26% | |
Ogółem | 47 | 13,35% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kasiura Andrzej | 1 | 0,28% | 9,09% | |
2 | Donitza Ryszard Hubert | 1 | 0,28% | 9,09% | |
3 | Wilczek Józef Wincenty | 1 | 0,28% | 9,09% | |
4 | Dembczak Bernard Franciszek | 2 | 0,57% | 18,18% | |
5 | Stolarczyk Janusz Romuald | 2 | 0,57% | 18,18% | |
6 | Stosiek Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Żok Fabian Walenty | 2 | 0,57% | 18,18% | |
8 | Miczka Piotr Paweł | 2 | 0,57% | 18,18% | |
Ogółem | 11 | 3,12% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stroka Zygmunt Tadeusz | 3 | 0,85% | 33,33% | |
2 | Baran Kazimierz | 1 | 0,28% | 11,11% | |
3 | Lewandowski Dawid Zdzisław | 3 | 0,85% | 33,33% | |
4 | Jasińska Anna Dorota | 2 | 0,57% | 22,22% | |
5 | Biel Marek Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 9 | 2,56% |