gm. Głubczyce, Obwód nr 10, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Opolskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 10 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Środowiskowy Dom Samopomocy, Nowe Gołuszowice 18, Nowe Gołuszowice |
Liczba wyborców | 611 |
Liczba kart wydanych | 362 |
Liczba kart oddanych | 362 |
Liczba głosów ważnych | 307 |
Liczba głosów nieważnych | 55 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:09 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cybulka Edward Józef | 7 | 2,28% | 22,58% | |
2 | Bażyński Jan Hilary | 18 | 5,86% | 58,06% | |
3 | Nowak Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Sokołowski Roman | 2 | 0,65% | 6,45% | |
5 | Mełech Małgorzata | 3 | 0,98% | 9,68% | |
6 | Nadbrzeżny Jan Eugeniusz | 1 | 0,33% | 3,23% | |
7 | Brudkiewicz Urszula Zofia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Trzmielewski Andrzej Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Namysło Piotr Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Gregorczyk Sebastian Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 31 | 10,10% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pyziak Kazimierz | 126 | 41,04% | 94,74% | |
2 | Dżygiel Adam Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Repak Janusz Andrzej | 1 | 0,33% | 0,75% | |
4 | Krym Jerzy Kazimierz | 2 | 0,65% | 1,50% | |
5 | Salamon Jan Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Iluk Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Konarski Mariusz Andrzej | 1 | 0,33% | 0,75% | |
8 | Łopata Norbert Karol | 1 | 0,33% | 0,75% | |
9 | Hankus Mirosław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Zioła Bogdan | 2 | 0,65% | 1,50% | |
Ogółem | 133 | 43,32% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bednarska Ewelina | 3 | 0,98% | 37,50% | |
2 | Jankowska Joanna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Sałacki Henryk | 1 | 0,33% | 12,50% | |
4 | Jabłońska Maria Czesława | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Zaworski Przemysław Marek | 2 | 0,65% | 25,00% | |
6 | Lorenz Genowefa | 1 | 0,33% | 12,50% | |
7 | Brzozowski Przemysław Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Kulczycki Tadeusz | 1 | 0,33% | 12,50% | |
Ogółem | 8 | 2,61% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fejdych Franciszek | 5 | 1,63% | 6,10% | |
2 | Ziółko Zbigniew Józef | 51 | 16,61% | 62,20% | |
3 | Mrugała Rudolf Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Kusznier Rafał | 12 | 3,91% | 14,63% | |
5 | Marzec Ewa Krystyna | 1 | 0,33% | 1,22% | |
6 | Matela Józef Paweł | 4 | 1,30% | 4,88% | |
7 | Stochmiałek Artur | 1 | 0,33% | 1,22% | |
8 | Jaskółka Małgorzata Joanna | 2 | 0,65% | 2,44% | |
9 | Lachowicz Zbigniew Andrzej | 6 | 1,95% | 7,32% | |
10 | Mormul Jarosław Władysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 82 | 26,71% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Jerzy | 15 | 4,89% | 34,88% | |
2 | Szemberg-Przybylska Hanna Maria | 6 | 1,95% | 13,95% | |
3 | Piwowarczyk Stanisław Ryszard | 4 | 1,30% | 9,30% | |
4 | Pieczyrak Krzysztof Sławomir | 5 | 1,63% | 11,63% | |
5 | Stadnik Marzena | 4 | 1,30% | 9,30% | |
6 | Lichtorowicz Zdzisław | 1 | 0,33% | 2,33% | |
7 | Knapik Paweł Piotr | 4 | 1,30% | 9,30% | |
8 | Miałczygrosz Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Kuziel Eugeniusz | 1 | 0,33% | 2,33% | |
10 | Świtała Janusz Piotr | 3 | 0,98% | 6,98% | |
Ogółem | 43 | 14,01% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kasiura Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Donitza Ryszard Hubert | 1 | 0,33% | 16,67% | |
3 | Wilczek Józef Wincenty | 3 | 0,98% | 50,00% | |
4 | Dembczak Bernard Franciszek | 1 | 0,33% | 16,67% | |
5 | Stolarczyk Janusz Romuald | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Stosiek Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Żok Fabian Walenty | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Miczka Piotr Paweł | 1 | 0,33% | 16,67% | |
Ogółem | 6 | 1,95% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stroka Zygmunt Tadeusz | 2 | 0,65% | 50,00% | |
2 | Baran Kazimierz | 1 | 0,33% | 25,00% | |
3 | Lewandowski Dawid Zdzisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Jasińska Anna Dorota | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Biel Marek Andrzej | 1 | 0,33% | 25,00% | |
Ogółem | 4 | 1,30% |