gm. Krapkowice, Obwód nr 11, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Opolskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 11 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Chrobrego 15, Rogów Opolski |
Liczba wyborców | 929 |
Liczba kart wydanych | 431 |
Liczba kart oddanych | 431 |
Liczba głosów ważnych | 393 |
Liczba głosów nieważnych | 38 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 00:25 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cybulka Edward Józef | 3 | 0,76% | 12,50% | |
2 | Bażyński Jan Hilary | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Nowak Stanisław | 1 | 0,25% | 4,17% | |
4 | Sokołowski Roman | 2 | 0,51% | 8,33% | |
5 | Mełech Małgorzata | 1 | 0,25% | 4,17% | |
6 | Nadbrzeżny Jan Eugeniusz | 12 | 3,05% | 50,00% | |
7 | Brudkiewicz Urszula Zofia | 3 | 0,76% | 12,50% | |
8 | Trzmielewski Andrzej Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Namysło Piotr Krzysztof | 2 | 0,51% | 8,33% | |
10 | Gregorczyk Sebastian Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 24 | 6,11% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pyziak Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Dżygiel Adam Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Repak Janusz Andrzej | 1 | 0,25% | 16,67% | |
4 | Krym Jerzy Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Salamon Jan Zbigniew | 2 | 0,51% | 33,33% | |
6 | Iluk Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Konarski Mariusz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Łopata Norbert Karol | 2 | 0,51% | 33,33% | |
9 | Hankus Mirosław | 1 | 0,25% | 16,67% | |
10 | Zioła Bogdan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 6 | 1,53% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bednarska Ewelina | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Jankowska Joanna | 1 | 0,25% | 25,00% | |
3 | Sałacki Henryk | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Jabłońska Maria Czesława | 1 | 0,25% | 25,00% | |
5 | Zaworski Przemysław Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Lorenz Genowefa | 1 | 0,25% | 25,00% | |
7 | Brzozowski Przemysław Marcin | 1 | 0,25% | 25,00% | |
8 | Kulczycki Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 4 | 1,02% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fejdych Franciszek | 8 | 2,04% | 11,59% | |
2 | Ziółko Zbigniew Józef | 2 | 0,51% | 2,90% | |
3 | Mrugała Rudolf Paweł | 8 | 2,04% | 11,59% | |
4 | Kusznier Rafał | 4 | 1,02% | 5,80% | |
5 | Marzec Ewa Krystyna | 45 | 11,45% | 65,22% | |
6 | Matela Józef Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Stochmiałek Artur | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Jaskółka Małgorzata Joanna | 1 | 0,25% | 1,45% | |
9 | Lachowicz Zbigniew Andrzej | 1 | 0,25% | 1,45% | |
10 | Mormul Jarosław Władysław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 69 | 17,56% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Jerzy | 2 | 0,51% | 28,57% | |
2 | Szemberg-Przybylska Hanna Maria | 2 | 0,51% | 28,57% | |
3 | Piwowarczyk Stanisław Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Pieczyrak Krzysztof Sławomir | 1 | 0,25% | 14,29% | |
5 | Stadnik Marzena | 2 | 0,51% | 28,57% | |
6 | Lichtorowicz Zdzisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Knapik Paweł Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Miałczygrosz Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Kuziel Eugeniusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Świtała Janusz Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 7 | 1,78% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kasiura Andrzej | 177 | 45,04% | 62,99% | |
2 | Donitza Ryszard Hubert | 93 | 23,66% | 33,10% | |
3 | Wilczek Józef Wincenty | 4 | 1,02% | 1,42% | |
4 | Dembczak Bernard Franciszek | 1 | 0,25% | 0,36% | |
5 | Stolarczyk Janusz Romuald | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Stosiek Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Żok Fabian Walenty | 3 | 0,76% | 1,07% | |
8 | Miczka Piotr Paweł | 3 | 0,76% | 1,07% | |
Ogółem | 281 | 71,50% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stroka Zygmunt Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Baran Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Lewandowski Dawid Zdzisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Jasińska Anna Dorota | 1 | 0,25% | 50,00% | |
5 | Biel Marek Andrzej | 1 | 0,25% | 50,00% | |
Ogółem | 2 | 0,51% |