gm. Nysa, Obwód nr 9, Okręg wyborczy nr 1 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Nysie |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Obwód głosowania | Obwód nr 9 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Polski Komitet Pomocy Społecznej, ul.Sudecka 8, Nysa |
Liczba wyborców | 1 501 |
Liczba kart wydanych | 543 |
Liczba kart oddanych | 543 |
Liczba głosów ważnych | 521 |
Liczba głosów nieważnych | 22 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 1 |
Data protokołu | 22-11-2010 06:39 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Połosak Stanisław | 28 | 5,37% | 34,15% | |
2 | Janik Janina | 26 | 4,99% | 31,71% | |
3 | Godyń Katarzyna Bernadeta | 3 | 0,58% | 3,66% | |
4 | Skirewski Dariusz Jacek | 1 | 0,19% | 1,22% | |
5 | Chodyniecka Jadwiga | 3 | 0,58% | 3,66% | |
6 | Olesiak Zbigniew Stanisław | 3 | 0,58% | 3,66% | |
7 | Kalinowski Marian Lesław | 1 | 0,19% | 1,22% | |
8 | Czarnecki Stefan Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Cyganowska Jolanta Renata | 2 | 0,38% | 2,44% | |
10 | Hetmańczyk Jolanta Wanda | 3 | 0,58% | 3,66% | |
11 | Zieliński Roman Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Galla Bogusław Tadeusz | 12 | 2,30% | 14,63% | |
Ogółem | 82 | 15,74% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Korzekwa Zbigniew Roman | 7 | 1,34% | 18,92% | |
2 | Foks Czesław Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Ziemnik Józefa Halina | 4 | 0,77% | 10,81% | |
4 | Kocurek Bogusław Stanisław | 4 | 0,77% | 10,81% | |
5 | Sienkiewicz Wiesław Stanisław | 1 | 0,19% | 2,70% | |
6 | Pleśniak Henryk | 1 | 0,19% | 2,70% | |
7 | Śliwiński Ryszard | 6 | 1,15% | 16,22% | |
8 | Politański Piotr Tomasz | 5 | 0,96% | 13,51% | |
9 | Radziejewski Mirosław Franciszek | 5 | 0,96% | 13,51% | |
10 | Poślednik Urszula | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Karol Teresa Jadwiga | 2 | 0,38% | 5,41% | |
12 | Korzekwa Janina | 2 | 0,38% | 5,41% | |
Ogółem | 37 | 7,10% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Suski Jacek Antoni | 32 | 6,14% | 19,39% | |
2 | Aranowicz Mirosław Tomasz | 33 | 6,33% | 20,00% | |
3 | Burska Joanna Małgorzata | 25 | 4,80% | 15,15% | |
4 | Szafraniec Ireneusz Jan | 12 | 2,30% | 7,27% | |
5 | Konik Zdzisław | 9 | 1,73% | 5,45% | |
6 | Adamów Józef Michał | 7 | 1,34% | 4,24% | |
7 | Ledwina Andrzej Jan | 15 | 2,88% | 9,09% | |
8 | Pięch Dariusz Stanisław | 7 | 1,34% | 4,24% | |
9 | Komoda Daniel Jerzy | 1 | 0,19% | 0,61% | |
10 | Nessel Marek Ryszard | 3 | 0,58% | 1,82% | |
11 | Palimąka Mateusz | 5 | 0,96% | 3,03% | |
12 | Dykta Andrzej Piotr | 16 | 3,07% | 9,70% | |
Ogółem | 165 | 31,67% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Chwalenia Jacek Krzysztof | 29 | 5,57% | 42,65% | |
2 | Toczek Janusz Piotr | 14 | 2,69% | 20,59% | |
3 | Ruszel Stanisław Ryszard | 3 | 0,58% | 4,41% | |
4 | Stępniowski Grzegorz Ignacy | 3 | 0,58% | 4,41% | |
5 | Pudliszak Elżbieta Bożena | 13 | 2,50% | 19,12% | |
6 | Groszkowski Marian | 1 | 0,19% | 1,47% | |
7 | Nakonieczny Martyna Barbara | 5 | 0,96% | 7,35% | |
Ogółem | 68 | 13,05% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002" | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fujarczuk Adam | 51 | 9,79% | 72,86% | |
2 | Szylar Henryk | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Klimas Piotr Andrzej | 3 | 0,58% | 4,29% | |
4 | Chabińska Elżbieta Sylwia | 3 | 0,58% | 4,29% | |
5 | Kamiński Krzysztof Jakub | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Schütterly Małgorzata Krystyna | 3 | 0,58% | 4,29% | |
7 | Herman Barbara | 4 | 0,77% | 5,71% | |
8 | Kurczak Bogusław Marek | 1 | 0,19% | 1,43% | |
9 | Goleniowski Ryszard August | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Gawlik Włodzimierz Wojciech | 2 | 0,38% | 2,86% | |
11 | Kleczewski Józef Wojciech | 1 | 0,19% | 1,43% | |
12 | Zalewski Zygmunt Albin | 2 | 0,38% | 2,86% | |
Ogółem | 70 | 13,44% |
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY LIGA POWIATU NYSKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Jamiński Ryszard Tadeusz | 40 | 7,68% | 55,56% | |
2 | Cichewicz Beata Maria | 6 | 1,15% | 8,33% | |
3 | Centner Krzysztof | 10 | 1,92% | 13,89% | |
4 | Raba Aleksander Janusz | 1 | 0,19% | 1,39% | |
5 | Podolak Renata Maria | 7 | 1,34% | 9,72% | |
6 | Pietuszko Kazimierz | 4 | 0,77% | 5,56% | |
7 | Łojko Wiesław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Potoczak Dariusz | 2 | 0,38% | 2,78% | |
9 | Bobrowska Dorota Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Szubert Michał Rafał | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Michalska-Szczygieł Maria | 1 | 0,19% | 1,39% | |
12 | Zawór Jerzy Jan | 1 | 0,19% | 1,39% | |
Ogółem | 72 | 13,82% |
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Sarzyński Tadeusz Szczepan | 6 | 1,15% | 22,22% | |
2 | Zenowicz Piotr | 6 | 1,15% | 22,22% | |
3 | Klonowski Dariusz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Makuch Iwona Dorota | 3 | 0,58% | 11,11% | |
5 | Ochrymczuk Ewa Janina | 5 | 0,96% | 18,52% | |
6 | Sawko Izabela Teresa | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Bułka Stanisław Zygmunt | 1 | 0,19% | 3,70% | |
8 | Mucha Krzysztof Wojciech | 3 | 0,58% | 11,11% | |
9 | Balcerek Wiesław Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Tuszyńska Agnieszka Marzena | 1 | 0,19% | 3,70% | |
11 | Czabanowska Marta Krystyna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Pawelec Zygmunt Andrzej | 2 | 0,38% | 7,41% | |
Ogółem | 27 | 5,18% |