gm. Biała, Obwód nr 5, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Opolskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 5 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Publiczne Gimnazjum, ul. Świerczewskiego 79 d, Łącznik |
Liczba wyborców | 1 255 |
Liczba kart wydanych | 337 |
Liczba kart oddanych | 337 |
Liczba głosów ważnych | 317 |
Liczba głosów nieważnych | 20 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 21-11-2010 23:27 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cybulka Edward Józef | 13 | 4,10% | 61,90% | |
2 | Bażyński Jan Hilary | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Nowak Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Sokołowski Roman | 2 | 0,63% | 9,52% | |
5 | Mełech Małgorzata | 1 | 0,32% | 4,76% | |
6 | Nadbrzeżny Jan Eugeniusz | 1 | 0,32% | 4,76% | |
7 | Brudkiewicz Urszula Zofia | 1 | 0,32% | 4,76% | |
8 | Trzmielewski Andrzej Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Namysło Piotr Krzysztof | 3 | 0,95% | 14,29% | |
10 | Gregorczyk Sebastian Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 21 | 6,62% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pyziak Kazimierz | 1 | 0,32% | 5,26% | |
2 | Dżygiel Adam Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Repak Janusz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Krym Jerzy Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Salamon Jan Zbigniew | 6 | 1,89% | 31,58% | |
6 | Iluk Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Konarski Mariusz Andrzej | 3 | 0,95% | 15,79% | |
8 | Łopata Norbert Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Hankus Mirosław | 1 | 0,32% | 5,26% | |
10 | Zioła Bogdan | 8 | 2,52% | 42,11% | |
Ogółem | 19 | 5,99% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bednarska Ewelina | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Jankowska Joanna | 1 | 0,32% | 100,00% | |
3 | Sałacki Henryk | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Jabłońska Maria Czesława | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Zaworski Przemysław Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Lorenz Genowefa | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Brzozowski Przemysław Marcin | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Kulczycki Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 1 | 0,32% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fejdych Franciszek | 25 | 7,89% | 41,67% | |
2 | Ziółko Zbigniew Józef | 1 | 0,32% | 1,67% | |
3 | Mrugała Rudolf Paweł | 13 | 4,10% | 21,67% | |
4 | Kusznier Rafał | 1 | 0,32% | 1,67% | |
5 | Marzec Ewa Krystyna | 3 | 0,95% | 5,00% | |
6 | Matela Józef Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Stochmiałek Artur | 1 | 0,32% | 1,67% | |
8 | Jaskółka Małgorzata Joanna | 1 | 0,32% | 1,67% | |
9 | Lachowicz Zbigniew Andrzej | 14 | 4,42% | 23,33% | |
10 | Mormul Jarosław Władysław | 1 | 0,32% | 1,67% | |
Ogółem | 60 | 18,93% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Jerzy | 29 | 9,15% | 74,36% | |
2 | Szemberg-Przybylska Hanna Maria | 3 | 0,95% | 7,69% | |
3 | Piwowarczyk Stanisław Ryszard | 5 | 1,58% | 12,82% | |
4 | Pieczyrak Krzysztof Sławomir | 1 | 0,32% | 2,56% | |
5 | Stadnik Marzena | 1 | 0,32% | 2,56% | |
6 | Lichtorowicz Zdzisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Knapik Paweł Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Miałczygrosz Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Kuziel Eugeniusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Świtała Janusz Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 39 | 12,30% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kasiura Andrzej | 71 | 22,40% | 41,04% | |
2 | Donitza Ryszard Hubert | 28 | 8,83% | 16,18% | |
3 | Wilczek Józef Wincenty | 4 | 1,26% | 2,31% | |
4 | Dembczak Bernard Franciszek | 8 | 2,52% | 4,62% | |
5 | Stolarczyk Janusz Romuald | 39 | 12,30% | 22,54% | |
6 | Stosiek Karol | 4 | 1,26% | 2,31% | |
7 | Żok Fabian Walenty | 2 | 0,63% | 1,16% | |
8 | Miczka Piotr Paweł | 17 | 5,36% | 9,83% | |
Ogółem | 173 | 54,57% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stroka Zygmunt Tadeusz | 2 | 0,63% | 50,00% | |
2 | Baran Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Lewandowski Dawid Zdzisław | 1 | 0,32% | 25,00% | |
4 | Jasińska Anna Dorota | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Biel Marek Andrzej | 1 | 0,32% | 25,00% | |
Ogółem | 4 | 1,26% |