gm. Głogówek, Obwód nr 2, Okręg wyborczy nr 4 | |
Nazwa rady | Sejmik Województwa Opolskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Obwód głosowania | Obwód nr 2 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Dom Kultury, ul. Batorego 10, Głogówek |
Liczba wyborców | 1 372 |
Liczba kart wydanych | 613 |
Liczba kart oddanych | 612 |
Liczba głosów ważnych | 556 |
Liczba głosów nieważnych | 56 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:42 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Cybulka Edward Józef | 26 | 4,68% | 39,39% | |
2 | Bażyński Jan Hilary | 4 | 0,72% | 6,06% | |
3 | Nowak Stanisław | 8 | 1,44% | 12,12% | |
4 | Sokołowski Roman | 2 | 0,36% | 3,03% | |
5 | Mełech Małgorzata | 8 | 1,44% | 12,12% | |
6 | Nadbrzeżny Jan Eugeniusz | 1 | 0,18% | 1,52% | |
7 | Brudkiewicz Urszula Zofia | 2 | 0,36% | 3,03% | |
8 | Trzmielewski Andrzej Zbigniew | 1 | 0,18% | 1,52% | |
9 | Namysło Piotr Krzysztof | 7 | 1,26% | 10,61% | |
10 | Gregorczyk Sebastian Marcin | 7 | 1,26% | 10,61% | |
Ogółem | 66 | 11,87% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Pyziak Kazimierz | 2 | 0,36% | 7,14% | |
2 | Dżygiel Adam Tadeusz | 4 | 0,72% | 14,29% | |
3 | Repak Janusz Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Krym Jerzy Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Salamon Jan Zbigniew | 4 | 0,72% | 14,29% | |
6 | Iluk Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Konarski Mariusz Andrzej | 16 | 2,88% | 57,14% | |
8 | Łopata Norbert Karol | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Hankus Mirosław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Zioła Bogdan | 2 | 0,36% | 7,14% | |
Ogółem | 28 | 5,04% |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80 | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bednarska Ewelina | 1 | 0,18% | 11,11% | |
2 | Jankowska Joanna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Sałacki Henryk | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Jabłońska Maria Czesława | 1 | 0,18% | 11,11% | |
5 | Zaworski Przemysław Marek | 3 | 0,54% | 33,33% | |
6 | Lorenz Genowefa | 1 | 0,18% | 11,11% | |
7 | Brzozowski Przemysław Marcin | 2 | 0,36% | 22,22% | |
8 | Kulczycki Tadeusz | 1 | 0,18% | 11,11% | |
Ogółem | 9 | 1,62% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Fejdych Franciszek | 17 | 3,06% | 7,39% | |
2 | Ziółko Zbigniew Józef | 10 | 1,80% | 4,35% | |
3 | Mrugała Rudolf Paweł | 5 | 0,90% | 2,17% | |
4 | Kusznier Rafał | 3 | 0,54% | 1,30% | |
5 | Marzec Ewa Krystyna | 9 | 1,62% | 3,91% | |
6 | Matela Józef Paweł | 1 | 0,18% | 0,43% | |
7 | Stochmiałek Artur | 165 | 29,68% | 71,74% | |
8 | Jaskółka Małgorzata Joanna | 9 | 1,62% | 3,91% | |
9 | Lachowicz Zbigniew Andrzej | 7 | 1,26% | 3,04% | |
10 | Mormul Jarosław Władysław | 4 | 0,72% | 1,74% | |
Ogółem | 230 | 41,37% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Czerwiński Jerzy | 51 | 9,17% | 66,23% | |
2 | Szemberg-Przybylska Hanna Maria | 9 | 1,62% | 11,69% | |
3 | Piwowarczyk Stanisław Ryszard | 1 | 0,18% | 1,30% | |
4 | Pieczyrak Krzysztof Sławomir | 1 | 0,18% | 1,30% | |
5 | Stadnik Marzena | 8 | 1,44% | 10,39% | |
6 | Lichtorowicz Zdzisław | 3 | 0,54% | 3,90% | |
7 | Knapik Paweł Piotr | 3 | 0,54% | 3,90% | |
8 | Miałczygrosz Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Kuziel Eugeniusz | 1 | 0,18% | 1,30% | |
10 | Świtała Janusz Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 77 | 13,85% |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Kasiura Andrzej | 22 | 3,96% | 15,49% | |
2 | Donitza Ryszard Hubert | 16 | 2,88% | 11,27% | |
3 | Wilczek Józef Wincenty | 15 | 2,70% | 10,56% | |
4 | Dembczak Bernard Franciszek | 50 | 8,99% | 35,21% | |
5 | Stolarczyk Janusz Romuald | 6 | 1,08% | 4,23% | |
6 | Stosiek Karol | 7 | 1,26% | 4,93% | |
7 | Żok Fabian Walenty | 1 | 0,18% | 0,70% | |
8 | Miczka Piotr Paweł | 25 | 4,50% | 17,61% | |
Ogółem | 142 | 25,54% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Stroka Zygmunt Tadeusz | 3 | 0,54% | 75,00% | |
2 | Baran Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Lewandowski Dawid Zdzisław | 1 | 0,18% | 25,00% | |
4 | Jasińska Anna Dorota | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Biel Marek Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 4 | 0,72% |