gm. Główczyce, Obwód nr 3, Okręg wyborczy nr 2 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Słupskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Obwód głosowania | Obwód nr 3 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa, Żelkowo |
Liczba wyborców | 481 |
Liczba kart wydanych | 174 |
Liczba kart oddanych | 174 |
Liczba głosów ważnych | 167 |
Liczba głosów nieważnych | 7 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 21-11-2010 23:55 |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Walach Arkadiusz Janusz | 5 | 2,99% | 4,10% | |
2 | Oczachowska Krystyna | 6 | 3,59% | 4,92% | |
3 | Zawada Andrzej Robert | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Mańkowski Jerzy | 3 | 1,80% | 2,46% | |
5 | Głowacki Robert Andrzej | 10 | 5,99% | 8,20% | |
6 | Banasik Katarzyna Beata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Skarżyńska Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Kardaś Jadwiga | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Terefeńko Stefan | 98 | 58,68% | 80,33% | |
10 | Krasucki Wojciech Tomasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 122 | 73,05% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Gawęda Zbigniew Tadeusz | 4 | 2,40% | 80,00% | |
2 | Tur Kazimierz Seweryn | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Czernyhowska Barbara Elżbieta | 1 | 0,60% | 20,00% | |
Ogółem | 5 | 2,99% |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Lewkowicz Ewa | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Fudala Jadwiga | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Perka Barbara | 1 | 0,60% | 3,57% | |
4 | Basarab Zenon Michał | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Fleszer Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Gonera Paweł | 8 | 4,79% | 28,57% | |
7 | Jabłoński Adam Tomasz | 4 | 2,40% | 14,29% | |
8 | Nesterowicz Karol | 8 | 4,79% | 28,57% | |
9 | Ziomek Grażyna | 6 | 3,59% | 21,43% | |
10 | Grzybowska Ewa Joanna | 1 | 0,60% | 3,57% | |
Ogółem | 28 | 16,77% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Nosal Jan | 2 | 1,20% | 16,67% | |
2 | Sasko Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Jodłowski Artur Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Szczepański Witold Piotr | 2 | 1,20% | 16,67% | |
5 | Dudek Barbara Krystyna | 2 | 1,20% | 16,67% | |
6 | Flisikowski Stefan | 5 | 2,99% | 41,67% | |
7 | Flagowski Zbigniew | 1 | 0,60% | 8,33% | |
8 | Makowiecki Mirosław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Hływa Remigiusz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 12 | 7,19% |