Miasto Liczba mieszkańcówLiczba wyborcówObwodów
m. Lublin333 982274 320211
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduPrzystosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1"ADE-EM" CENTRUM Sp. z o.o., ul. Lubartowska 27-29, LublinPowszechnyNieULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.
2Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Grodzka 12, LublinPowszechnyNieULICE: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości.
3Zespół Szkół Nr 1 im. Wł. Grabskiego, ul. Podwale 11, LublinPowszechnyNieULICE: Archidiakońska str. nieparzysta nr 1 do 5 oraz od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Królewska str. parzysta w całości, Plac Łokietka nr 3 i nr 4, Podwale w całości, Prymasa Wyszyńskiego nr 2, Złota w całości.
4Dom Pomocy Społecznej im. W. Michelisowej, ul. Archidiakońska 7, LublinPowszechnyTakULICA: Archidiakońska 7
5VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, ul. Farbiarska 8, LublinPowszechnyNieULICE: Boczna Przemysłowej w całości, Farbiarska w całości, Kąpielowa w całości, Kołodziejska w całości, Mała w całości, Misjonarska w całości, Prymasa Wyszyńskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Przemysłowa w całości, Stolarska w całości, al. Unii Lubelskiej w całości, Zamojska str. parzysta w całości.
6Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów, ul. Bernardyńska 14, LublinPowszechnyNieULICE: Bernardyńska str. parzysta w całości i nieparzysta od nr 1 do nr 3, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Łokietka nr 5, Plac Wolności nr 1 i nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Wróblewskiego w całości, Żmigród w całości.
7III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Plac Wolności 4, LublinPowszechnyNieULICE: Bernardyńska str. nieparzysta od nr 5 do końca, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowa w całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności nr 3 i nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.
8Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3, LublinPowszechnyNieULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 36, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.
9Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego, ul. Narutowicza 32A, LublinPowszechnyNieULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 38 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 do nr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.
10Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Plażowa 9, LublinPowszechnyNieULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str. parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.
11PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Lublinie, ul. Okopowa 5, LublinPowszechnyTakULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Hempla w całości, Kapucyńska str. nieparzysta w całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 61, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości.
12Gimnazjum Nr 9, ul. Lipowa 25, LublinPowszechnyNieULICE: Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka w całości, Krucza w całości, Lipowa str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 63 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Solna w całości, Sztajna w całości.
13V Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej - Curie, ul. Lipowa 7, LublinPowszechnyNieULICE: Biała w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.
14Filia Ośrodka Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP, ul. Akademicka 4, LublinPowszechnyNieULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, Obrońców Pokoju str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 7 do końca, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. parzysta od nr 2 do nr 8 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
15Urząd Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14, LublinPowszechnyTakULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, al. Długosza str. nieparzysta w całości, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Al. Racławickie nr 1 i nr 3.
16Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta, ul. Spokojna 10, LublinPowszechnyTakULICE: Bieczyńskiego w całości, Czechowska str. nieparzysta nr 15 i nr 17 oraz str. parzysta nr 12, Czysta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Karskiego w całościKrakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Spokojna str. parzysta w całości, de Tramecourta w całości, Wieniawska w całości.
17II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego, ul. Ogrodowa 16, LublinPowszechnyTakULICE: I Armii WP str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Chmielna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, 3 Maja nr 2 i nr 4, Ogrodowa str. parzysta w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.
18Zespół Pieśni i Tańca"LUBLIN" im.W. Kaniorowej, ul.I Armii Wojska Polskiego 3, LublinPowszechnyNieULICE: I Armii WP str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Chmielna str. parzysta od nr 2 do nr 6, Cicha w całości, 3 Maja str. parzysta od nr 6 do końca, Ogrodowa str. nieparzysta w całości.
19Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Niecała 1, LublinPowszechnyNieULICE: Dolna 3 Maja str. nieparzysta w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 27 do nr 35, 3 Maja str. nieparzysta w całości, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Radziwiłłowska w całości, Staszica str. parzysta od nr 2 do nr 14.
20Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego, ul. Karmelicka 7, LublinPowszechnyNieULICE: Bajkowskiego w całości, Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Lubartowska str. parzysta od nr 2 do nr 20, Plac Władysława Łokietka nr 1, Staszica str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 16 do końca, Szewska w całości, Świętoduska w całości, Wodopojna w całości, Zielona w całości.
21Gimnazjum Nr 19, ul. Szkolna 6, LublinPowszechnyNieULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Słowikowskiego w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.
22IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej, ul. Szkolna 4, LublinPowszechnyNieULICE: Czwartek str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 21 do końca, Lubartowska str. nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8 do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unicka str. nieparzysta w całości.
23Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Podzamcze 9, LublinPowszechnyNieULICE: al. Andersa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Budrysów w całości, Dolińskiego w całości, Dymowskiego w całości, PCK w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 21, Unicka str. parzysta w całości, Walecznych str. parzysta od nr 2 do nr 8.
24Medyczne Studium Zawodowe im. prof. St. Liebharta, ul. Jaczewskiego 5, LublinPowszechnyNieULICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Obywatelska w całości, Połaniecka w całości, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 do nr 12, Szeligowskiego w całości, Szwedzka w całości.
25Polski Związek Motorowy, ul. Prusa 8, LublinPowszechnyTakULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 43 i str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.
26Gimnazjum Nr 18, al. Długosza 8, LublinPowszechnyTakULICE: Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. parzysta od nr 10 do końca, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.
27Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Głowackiego 26, LublinPowszechnyTakULICA: Głowackiego 26
28Spółdzielnia Niewidomych im. M. Sękowskiego, ul. Głowackiego 35, LublinPowszechnyTakULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.
29Przedszkole Nr 10, ul. Zuchów 4, LublinPowszechnyNieULICE: Popiełuszki str. parzysta od nr 30 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do 22, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.
30Bursa Szkolna Nr 1, ul. Popiełuszki 7, LublinPowszechnyNieULICE: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 24 i od nr 28 do końca, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa w całości, Lelka-Sowy w całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 5 do nr 23, Rayskiego w całości.
31Przedszkole Nr 65, ul. Langiewicza 3 A, LublinPowszechnyNieULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego nr 1, al. Kraśnicka nr 2 i nr 4, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.
32Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Czwartaków 11, LublinPowszechnyTakULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.
33I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica, Al. Racławickie 26, LublinPowszechnyNieULICE: Godebskiego nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Weteranów str. nieparzysta nr 1 i od nr 5 do nr 13.
34Bursa Szkolna Nr 3, ul. Weteranów 3, LublinPowszechnyNieULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów nr 3 oraz str. parzysta od nr 2 do nr 28.
35Filia Nr 3 MOPR, ul. Głęboka 11, LublinPowszechnyNieULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.
36POLITECHNIKA LUBELSKA Wydział Mechaniczny, ul. Nadbystrzycka 36, LublinPowszechnyNieULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 10 do nr 120 i str. nieparzysta od nr 47 do nr 63, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapienna w całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.
37Spółdzielnia Mieszkaniowa "SPÓŁDZIELCA", ul. Nadbystrzycka 25, LublinPowszechnyNieULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
38Przedszkole Nr 53, ul. Zachodnia 7, LublinPowszechnyNieULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 50, Głęboka str. parzysta od nr 10 do nr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 19 do końca.
39Dom Studenta Zaocznego UMCS, ul. Sowińskiego 17, LublinPowszechnyNieULICE: Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do nr 41 i str. parzysta od nr 52 do końca, Jaworowskiego w całości, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Wyczółkowskiego w całości.
40Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Bolesława Chrobrego 18, LublinPowszechnyNieULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 43 do końca, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5.
41Przedszkole Nr 47, ul. Mieszka I Nr 3, LublinPowszechnyNieULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.
42Przedszkole Nr 33, ul. Grażyny 10, LublinPowszechnyNieULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzka w całości, Pana Tadeusza w całości.
43LSM "DOM KULTURY", ul. K. Wallenroda 4A, LublinPowszechnyNieULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.
44Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Wajdeloty 1, LublinPowszechnyTakULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. parzysta od nr 2 do nr 8 oraz nr 1, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.
45Gimnazjum Nr 10, ul. Wajdeloty 12, LublinPowszechnyTakULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.
46Przedszkole Nr 39, ul. Balladyny 14, LublinPowszechnyTakULICE: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 15.
47Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Balladyny 22, LublinPowszechnyTakULICA: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca.
48Administracja Osiedla im. J.Słowackiego, ul. Skierki 10, LublinPowszechnyNieULICE: Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.
49Przedszkole Nr 48, ul. Leonarda 15, LublinPowszechnyNieULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości.
50Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Pana Wołodyjowskiego 13, LublinPowszechnyNieULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Wołodyjowskiego w całości.
51Przedszkole Nr 46, ul. Pana Wołodyjowskiego 1, LublinPowszechnyTakULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do końca.
52Administracja Osiedla im. M.Konopnickiej, ul. Jana Sawy 3, LublinPowszechnyNieULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.
53Przedszkole Nr 49, ul. Pana Balcera 11, LublinPowszechnyNieULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.
54Przedszkole Nr 57, ul. Rzeckiego 12, LublinPowszechnyNieULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.
55Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Rzeckiego 10, LublinPowszechnyTakULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13.
56Przedszkole Nr 77, ul. Radości 8, LublinPowszechnyNieULICE: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.
57Przedszkole Nr 73, ul. Uśmiechu 5, LublinPowszechnyTakULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.
58Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Radości 13, LublinPowszechnyTakULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.
59Spółdzielnia Mieszkaniowa "CZUBY", ul. Watykańska 6, LublinPowszechnyNieULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, Matki Teresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.
60Klub Osiedlowy "Ruta", ul. Różana 8, LublinPowszechnyTakULICE: Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.
61Przedszkole Nr 72, ul. Różana 9, LublinPowszechnyNieULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str. nieparzysta w całości.
62Przedszkole Nr 69, ul. Dziewanny 19, LublinPowszechnyNieULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości.
63Administracja Osiedla "BŁONIE", ul. Dragonów 2, LublinPowszechnyNieULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska w całości.
64Klub Osiedlowy "BŁONIE", ul. Dragonów 2, LublinPowszechnyNieULICE: Dragonów w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.
65Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Biedronki 13, LublinPowszechnyNieULICE: Biedronki str. nieparzysta w całości, Kaczeńcowa w całości, Orkana w całości.
66Zespół Szkół Nr 10 w Lublinie, ul. Biedronki 13, LublinPowszechnyNieULICE: Biedronki str. parzysta w całości, Kawaleryjska w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Wiklinowa w całości.
67Przedszkole Nr 31, ul. Tymiankowa 60, LublinPowszechnyNieULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 10 do końca, Tymiankowa w całości.
68Administracja Osiedla "PORĘBA", ul. Perłowa 8/70, LublinPowszechnyNieULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości.
69Szkoła Podstawowa Nr 51, ul. Bursztynowa 22, LublinPowszechnyTakULICE: Agatowa w całości, Berylowa w całości, Granitowa w całości, Jantarowa w całości, Onyksowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.
70Niepubliczne Przedszkole Językowe "BURSZTYNEK", ul. Bursztynowa 3A, LublinPowszechnyNieULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości.
71Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "RZEMIEŚLNIK-BIS", ul. Ametystowa 18, LublinPowszechnyNieULICE: Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.
72Przedszkole Nr 63, ul. Szmaragdowa 22, LublinPowszechnyNieULICA: Szmaragdowa w całości.
73Szkoła Podstawowa Nr 51, ul. Bursztynowa 22, LublinPowszechnyTakULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 5 do końca, Topazowa w całości.
74Centrum Językowe BEST, ul. Bursztynowa 15, LublinPowszechnyTakULICE: Bursztynowa str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości.
75Przedszkole Nr 81, ul. Wyżynna 10, LublinPowszechnyTakULICE: Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.
76Ośrodek Szkolenia Kierowców "SOKÓŁ", ul. Szczytowa 10, Lublin PowszechnyNieULICE: Na Przełęczy w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do końca i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9.
77ADM SM "WĘGLINEK", ul. Wyżynna 19/1, LublinPowszechnyNieULICE: Turniowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 11 do nr 43.
78Zespół Szkół Nr 7, ul. Roztocze 14, LublinPowszechnyTakULICE: Bełżycka w całości, Bydgoska w całości, Cyrkoniowa w całości, Czapla w całości, Folwarczna w całości, Gawronia w całości, Gęsia w całości, Gołębia w całości, Granatowa w całości, Jaspisowa w całości, Jemiołuszki w całości, Kacza w całości, Kielecka w całości, Kogucia w całości, Koralowa w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do końca, Kwarcowa w całości, Lisia w całości, Łanowa w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Orna w całości, Owcza w całości, Pasterska w całości, Perlicza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Rysia w całości, Sandomierska w całości, Sielska w całości, Sołecka w całości, Sójki w całości, Strusia w całości, Szczecińska w całości, Szpacza w całości, Śląska w całości, Uprawna w całości, Warmińska w całości, Węglinek w całości, Wielkopolska str, nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca, Wróbla w całości.
79Zespół Szkół Nr 7, ul. Roztocze 14, LublinPowszechnyTakULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości.
80Dom Pomocy Społecznej "Betania", al. Kraśnicka 223, LublinPowszechnyTakULICA: al. Kraśnicka nr 223.
81Wojewódzki Szpital Specjalistyczny SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, al. Kraśnicka 100, LublinPowszechnyTakULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarek w całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
82Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Rycerska 9, LublinPowszechnyTakULICA: Herbowa w całości.
83Gimnazjum Nr 7, ul. Krasińskiego 7, LublinPowszechnyTakULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 6 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 19.
84Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Techniki Dentystycznej, ul. Rzemieślnicza 1, LublinPowszechnyTakULICE: Abelarda w całości, Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Judyma str. parzysta od nr 2 do nr 14, Klepackiego w całości, Kmicica w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 217 do nr 221 i od nr 225 do końca, Krwawicza w całości, Laskowa w całości, Lazurowa w całości, Liszkowskiego w całości, Parysa str. parzysta od nr 2 do nr 32, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiego w całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wokulskiego w całości, Wośki w całości, Zagłoby w całości.
85Budynek parafii rzymsko-katolickiej p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej, ul. Roztocze 1, LublinPowszechnyTakULICE: Filona w całości, Hamleta w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Judyma str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 16 do końca, Julii w całości, Juliusza Cezara w całości, Kleopatry w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 215, Laury w całości, Lipniak w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tatiany w całości, Tristana w całości, Wertera w całości.
86Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, LublinPowszechnyTakULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca, Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 57 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowego str. parzysta od nr 16 do końca, Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.
87Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, LublinPowszechnyTakULICE:Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 31 do nr 55, Magierskiego w całości, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Śnieżyńskiego w całości, Wojciechowska w całości, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
88Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. "Małego Księcia", ul. Lędzian 49 - 51, LublinPowszechnyTakULICE: Biskupińska w całości, Dąbrówki w całości, Deszczowa w całości, Główna w całości, Gnieźnieńska w całości, Kmieca w całości, Leszka w całości, Łużyczan w całości, Mgielna w całości, Milczan w całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 93 do końca i str. parzysta w całości, Polan w całości, Przejrzysta w całości, Przyjacielska w całości, Pszowian w całości, Skromna w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Stroma w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Urodzajna w całości, Wandy w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 121 do końca i str. parzysta od nr 106 do końca, Wiślan w całości, Wygon w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.
89Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Szerokie, ul. Nałęczowska 94, LublinPowszechnyTakULICE: Agronomiczna w całości, Bażantowa w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Goplan w całości, Jaśminowa w całości, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Morawian w całości, Opolan w całości, Połabian w całości, Siewierzan w całości, Sławin w całości, Sobótki w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 107 do nr 119 i str. parzysta od nr 80 do nr 104, Wądolna w całości, Wodna w całości, Wołynian w całości, Zagonowa w całości.
90Spółdzielnia Mieszkaniowa "Transportowiec", ul. Kolorowa 3, LublinPowszechnyTakULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.
91Przedszkole Nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7, LublinPowszechnyNieULICE: Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str. nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 91, Podhorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 79 i str. parzysta od nr 28 do nr 78. Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.
92FUNDACJA DOM DZIECI BENJAMIN Ośrodek Wsparcia, ul. Zbożowa 22A, LublinPowszechnyTakULICE: Araszkiewicza w całości, Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbenin w całości, Fiołkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Świerkowa str. nieparzysta w całości, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Ziółkowskiego w całości.
93Szkoła Językowa AVALON JUNIOR, ul. Kaskadowa 11, LublinPowszechnyNieULICE: Chiary Lubich w całości, Ducha w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa w całości, Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Sendlerowej w całości, Sławinek w całości, Szymańskiego w całości, Willowa w całości, Zdrojowa w całości.
94Przedszkole Prywatne "CHATKA PUCHATKA", ul. Kaskadowa 11, LublinPowszechnyTakULICE: Altanowa w całości, Relaksowa w całości, Tarasowa w całości.
95Szkoła Podstawowa Nr 14, al. Warszawska 94, LublinPowszechnyTakULICE: Bartnicza w całości, Bogdanówka w całości, Gajowa w całości, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kasztelańska w całości, Liliowa w całości, Limbowa w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Tulipanowa w całości, Urocza w całości, Wiosenna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 81 do nr 105.
96Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego, al. Warszawska 31, LublinPowszechnyNieULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.
97Dzielnicowy Dom Kultury SM "CZECHÓW", ul. Kiepury 5A, LublinPowszechnyNieULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej nr 1 i nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.
98Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica, ul. Kurantowa 5, LublinPowszechnyNieULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.
99Przedszkole Nr 58, ul. Radzyńska 16, LublinPowszechnyNieULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 45 do nr 81 i str. parzysta od nr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.
100Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Radzyńska 5, LublinPowszechnyTakULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.
101Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 XIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Radzyńska 5, LublinPowszechnyTakULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
102NZOZ SPECJALISTYKA CZECHÓW Sp. z o.o., al. Kompozytorów Polskich 8, LublinPowszechnyTakULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości.
103Filia Nr 4 MOPR, al. Kompozytorów Polskich 8, LublinPowszechnyTakULICE: Milenijna w całości, Organowa w całości.
104Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kosmowskiej 3, LublinPowszechnyNieULICE: Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Partyzantów str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Skołuby w całości, Solarza str. parzysta w całości.
105Przedszkole Nr 70, ul. Smyczkowa 2, LublinPowszechnyNieULICE: Braci Wieniawskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 1A, Kaprysowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta w całości, Smyczkowa str. parzysta w całości.
106Gimnazjum Nr 5, ul. Smyczkowa 3, LublinPowszechnyNieULICE: Kaprysowa str. nieparzysta od nr 7 do końca, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości, Smyczkowa str. nieparzysta w całości.
107Żłobek Nr 7, ul. Braci Wieniawskich 10, LublinPowszechnyTakULICE: Arnsztajnowej w całości, Braci Wieniawskich str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Solarza str. nieparzysta w całości, Wójtowicza w całości.
108Przedszkole Nr 75, ul. Żelazowej Woli 24, LublinPowszechnyNieULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
109Administracja Osiedla im. K. Szymanowskiego, ul. Harnasie 11, LublinPowszechnyNieULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Bołbotta w całości, Gołębiewskiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta w całości, Króla Rogera w całości, Noskowskiego w całości, Raginisa w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.
110Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "CHOINY", ul. Gorczańska 2, LublinPowszechnyNieULICE: Beskidzka w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 51 do końca i str. parzysta w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Pienińska w całości, Sądecka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyska w całości, Żywiecka w całości.
111Przedszkole Nr 37, ul. Zakopiańska 3, LublinPowszechnyNieULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Zakopiańska w całości.
112Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. J. Śliwińskiego 5, LublinPowszechnyNieULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.
113Przedszkole Nr 76, ul. J.I. Paderewskiego 12, LublinPowszechnyNieULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 49, Paderewskiego w całości.
114Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. J. Śliwińskiego 5, LublinPowszechnyNieULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.
115Gimnazjum Nr 16, ul. Poturzyńska 2, LublinPowszechnyTakULICE: Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
116Przedszkole Nr 2, ul. Lawinowa 7, LublinPowszechnyTakULICE: Chodźki str. parzysta od nr 8 do końca, Górska w całości, Młodej Polski str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca.
117Przedszkole Specjalne Nr 11, ul. Młodej Polski 30, LublinPowszechnyTakULICE: Kameralna w całości, Lawinowa w całości, Młodej Polski str. parzysta od nr 2 do nr 24.
118Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ, ul. Bursaki 17, LublinPowszechnyTakULICE: Bursaki w całości, Ceramiczna w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 19 do końca, Czapskiego w całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Fieldorfa w całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Nasutowska w całości, Pileckiego w całości, Rapackiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 14 do końca, Stefczyka w całości, Techniczna w całości, Transportowa w całości, Związkowa w całości.
119Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65, LublinPowszechnyTakULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa w całości, Cynamonowa w całości, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Jamrożka w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Malwowa w całości, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, Sekutowicza w całości, Słomkowskiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 67 do końca, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości, Szewczyka w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.
120Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Magnoliowa 8, LublinPowszechnyNieULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 65.
121Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Hiacyntowa 69, LublinPowszechnyNieULICE: Agrestowa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 17 do nr 61 i str. parzysta od nr 24 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Cedrowa w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa w całości, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 23 do nr 43, Storczykowa w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Walecznych str. parzysta od nr 10 do końca, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.
122Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy PONIKWODA, ul. Owocowa 6, LublinPowszechnyNieULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Daliowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 8 do końca i str. nieparzysta od nr 5 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Majerankowa w całości, Migdałowa w całości, Nagietkowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości. Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 13 do końca, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Malinowa w całości, Przejazd w całości, Jaworowa w całości, Zakręt w całości.
123Budynek parafii rzymsko-katolickiej p.w. św. Antoniego Padewskiego, ul. Kasztanowa 1, LublinPowszechnyNieULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Modrzewiowa w całości, Narcyzowa w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str.parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.
124Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wólce, ul. Turystyczna 132, LublinPowszechnyNieULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa w całości, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.
125NZOZ "MELISA", ul. Niepodległości 9, LublinPowszechnyTakULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str. nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości.
126Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. K. Tumidajskiego 6A, LublinPowszechnyNieULICA: Daszyńskiego w całości.
127Administracja Osiedla "NIEPODLEGŁOŚCI", ul. Tumidajskiego 24, LublinPowszechnyTakULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. parzysta od nr 18 do końca i str. nieparzysta w całości.
128Przedszkole Nr 59, ul. Niepodległości 12A, LublinPowszechnyNieULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.
129Klub Osiedlowy "Niepodległości", ul. Tumidajskiego 2, LublinPowszechnyTakULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.
130Zakład Obsługi Nieruchomości "ADMINA" Sp. z o.o., ul. Koryznowej 2C, LublinPowszechnyTakULICE: Fałata w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza w całości, Szymanowskiego w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 7 do nr 11, Wiejska str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.
131Zespół Ośrodków Wsparcia, ul. Lwowska 28, LublinPowszechnyTakULICE: Jacka Kuronia w całości, Lwowska str. parzysta od nr 12 do końca, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 5.
132Przedszkole Nr 13, ul. Okrzei 9, LublinPowszechnyNieULICA: Okrzei w całości.
133Gimnazjum Nr 2, ul. Lwowska 11, LublinPowszechnyTakULICE: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta w całości.
134Przedszkole Nr 50, ul. Podzamcze 7A, LublinPowszechnyNieULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 42, Lwowska str. parzysta od nr 2 do nr 10, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.
135Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Kalinowszczyzna 70, LublinPowszechnyNieULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 44 do nr 82, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.
136Przedszkole Nr 52, ul. Kustronia 10, LublinPowszechnyNieULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.
137Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA, ul. Kleeberga 12A, LublinPowszechnyNieULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Orlika Ruckemana w całości, Wołyńska w całości.
138Dom Pomocy Społecznej "Kalina", ul. Kalinowszczyzna 84, LublinPowszechnyTakULICA: Kalinowszczyzna 84.
139Zespół Szkół Nr 4 im. J. Korczaka, ul. Bronowicka 21, LublinPowszechnyTakULICE: Biłgorajska w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do nr 22, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. parzysta od nr 2 do nr 42, Parkowa w całości, Podlaska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Zgodna w całości.
140Przedszkole Nr 42, ul. Przyjaźni 3, LublinPowszechnyNieULICE: Boczna Łęczyńskiej w całości, Ceglana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 24 do końca, Krzemionki str. nieparzysta w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 49 oraz str. parzysta od nr 44 do nr 58, Mieszczańska w całości, Placowa w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Szklana w całości, Żytnia w całości.
141Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Przyjaźni 12, LublinPowszechnyNieULICE: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.
142Klub Osiedlowy "PRZYJAŹNI", ul. Przyjaźni 13, LublinPowszechnyNieULICA: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
143Filia DDK "Bronowice", ul. Hutnicza 28A, LublinPowszechnyNieULICE: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki str. parzysta w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 51 do nr 55.
144Przedszkole Nr 44, ul. Maszynowa 6, LublinPowszechnyNieULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61, Maszynowa nr 1.
145Gimnazjum Nr 17, ul. Maszynowa 2, LublinPowszechnyNieULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości.
146Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Kresowa 1, LublinPowszechnyNieULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.
147Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Kresowa 1, LublinPowszechnyNieULICE: Kresowa str. nieparzysta od nr 5 do nr 7 i str. parzysta od nr 6 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca, Mełgiewska nr 1, Montażowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza nr 2.
148Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY, ul. Gospodarcza 32, LublinPowszechnyTakULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
149Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 40, ul. Gospodarcza 18, LublinPowszechnyTakULICA: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.
150REFLEKS Sp. k. Oddział Lublin, ul. Turystyczna 32, LublinPowszechnyNieULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Hajdowska str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jakubowicka w całości, Jarmarczna w całości, Kijańska w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Łagiewnicka w całości, Łęczyńska str. parzysta od nr 76 do końca, Łuszczowska w całości, Mełgiewska str. parzysta od nr 2 do nr 8, Turystyczna w całości, Zawieprzycka w całości, Zimna w całości.
151Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o., ul. Mełgiewska 7-9, LublinPowszechnyTakULICE: Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9, Tokarska w całości.
152AGRAM S. A., ul. Mełgiewska 104, LublinPowszechnyTakULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Hajdowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kasprowicza w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości.
153Przedszkole nr 84, ul. Władysława Jagiełły 11, LublinPowszechnyTakULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Krępiecka w całości, Królowej Jadwigi w całości, Władysława Jagiełły str. parzysta od nr 18 do końca.
154Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wł. Jagiełły 11, LublinPowszechnyTakULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Droga Męczenników Majdanka od nr 96 do końca, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Władysława Jagiełły str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Wylotowa w całości, Zygmunta Augusta w całości.
155MOPR Centrum Aktywności Środowiskowej, ul. Grygowej 4B, LublinPowszechnyTakULICE: Banacha w całości, Dobrzańskiego w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 76 do nr 94, Moritza w całości, Felin w całości, Grygowej w całości, Rataja w całości, Vetterów w całości.
156VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej, ul. Słowicza 5, LublinPowszechnyTakULICE:Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 74, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Grenadierów w całości, Jaskółcza w całości, Lucyny Herc w całości, Pancerniaków w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości.
157Gimnazjum Nr 14, ul. Pogodna 19, LublinPowszechnyNieULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 32 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Łabędzia w całości.
158Gimnazjum Nr 14, ul. Pogodna 19, LublinPowszechnyNieULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 8, Krańcowa nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.
159Administracja Osiedla "POGODNA", ul. Zimowa 5, LublinPowszechnyNieULICE:Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 10 do końca, Jesienna w całości, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.
160Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Lotnicza 1, LublinPowszechnyNieULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gromadzka w całości, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.
161Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Lotnicza 1, LublinPowszechnyNieULICE: Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.
162Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106, LublinPowszechnyNieULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 10 do nr 30, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.
163PGE Dystrybucja LUBZEL Sp. z o.o., ul. Garbarska 21A, LublinPowszechnyTakULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. parzysta od nr 2 do nr 60 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 11, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str. nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. parzysta od nr 6 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawia str. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.
164Przedszkole Nr 7, ul. Elektryczna 12, LublinPowszechnyNieULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajna str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.
165Gimnazjum Nr 15, ul. Elektryczna 51, LublinPowszechnyTakULICE: Bukowa str. parzysta od nr 18 do końca i str. nieparzysta od nr 13 do końca, Długa str. parzysta od nr 62 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca, Rozstajna str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
166Gimnazjum Nr 15, ul. Elektryczna 51, LublinPowszechnyTakULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 27 do nr 45, Elektryczna str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.
167Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie, ul. Kosmonautów 78, LublinPowszechnyTakULICA: Kosmonautów nr 78.
168Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. K. Przerwy-Tetmajera 2, LublinPowszechnyTakULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końca i str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Ignacego Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 76 i od nr 80 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.
169Rodzinny Ogród Działkowy "MAKI", ul. Wyzwolenia 22, LublinPowszechnyTakULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Maczka w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. parzysta od nr 26 do końca i str. nieparzysta w całości, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Wyzwolenia w całości.
170Kolegium Pracowników Służb Społecznych, ul. Sulisławicka 7, LublinPowszechnyNieULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Skalskiego w całości, Sulisławicka w całości, Tetmajera str. parzysta w całości, Urbanowicza w całości, Wilcza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.
171Zespół Szkół Nr 9, ul. Zdrowa 1, LublinPowszechnyNieULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowa w całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojanowskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.
172Wojewódzki Ośrodek Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień, ul. Abramowicka 4B, LublinPowszechnyTakULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Brezy w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Kwiecińskiego w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Porazińskiej w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 50 do końca, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szelburg-Zarembiny w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do nr 128, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.
173Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE, ul. Abramowicka 122, LublinPowszechnyNieULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Barwna w całości, Klonowica w całości, Makowa w całości, Odległa w całości, Podleśna w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 130 do końca, Wólczańska w całości.
174Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych, ul. Zemborzycka 82, LublinPowszechnyNieULICE: Brodowskiego w całości, Budowlana str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Ciepłownicza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Czartoryskiej w całości, Daniłowskiego w całości, Glińskiego w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Łobodowskiego w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 57 i str. parzysta od nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca.
175Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Róży Wiatrów 9, LublinPowszechnyNieULICE: Błękitna w całości, Kruczkowskiego str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości.
176Żłobek Nr 6, ul. Kruczkowskiego 12, LublinPowszechnyNieULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str. parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.
177POCZTA POLSKA CENTRUM LOGISTYKI Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Sierpińskiego 26, LublinPowszechnyNieULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 181 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 61 do końca i str. parzysta od nr 56 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. parzysta od nr 28 do końca i str. nieparzysta od nr 31 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.
178Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Mickiewicza 24, LublinPowszechnyNieULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Kunickiego str. parzysta od nr 156 do końca, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 do nr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczki w całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Stwosza w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Zegadłowicza w całości.
179Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Mickiewicza 24, LublinPowszechnyNieULICE: Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 179, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 59 i str. parzysta od nr 2 do nr 54, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.
180VI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja, ul. Mickiewicza 36, LublinPowszechnyNieULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str.nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.
181Gimnazjum Nr 1, ul. Kunickiego 116, LublinPowszechnyNieULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str. nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.
182Zespół Szkół Nr 3, ul. Wyścigowa 31, LublinPowszechnyTakULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.
183DOM KULTURY KOLEJARZA, ul. Kunickiego 35, LublinPowszechnyNieULICE: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Krańcowa str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta od nr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Szańcowa w całości, Śliska w całości, Wojenna nr 2, Zaciszna w całości.
184PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, ul. Nowy Świat 31A, LublinPowszechnyNieULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
185Szkoła Podstawowa Nr 20, al. J. Piłsudskiego 26, LublinPowszechnyNieULICE: Boczna Żabiej w całości, Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 do nr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, al. Zygmuntowskie w całości, Żabia w całości.
186"AD-BUD" Sp. z o.o., ul. Gazowa 7/9, LublinPowszechnyNieULICE: Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Pocztowa w całości, Widok w całości.
187Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Krochmalna 29, LublinPowszechnyNieULICE:Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
188Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Krochmalna 29, LublinPowszechnyNieULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.
189Żłobek Nr 8, ul. Nałkowskich 102, LublinPowszechnyNieULICE: Ciepłownicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Diamentowa str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 91 i str. parzysta od nr 2 do nr 84, Przy Bocznicy w całości, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.
190Przedszkole Nr 78, ul. Samsonowicza 9, LublinPowszechnyNieULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 93 do nr 101 i str. parzysta od nr 86 do nr 100, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 22, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 21.
191Gimnazjum Nr 3, ul. Nałkowskich 110, LublinPowszechnyTakULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 103 do nr 117 i str. parzysta od nr 102 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 24 do nr 28, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 57 do końca.
192Przedszkole Nr 66, ul. Samsonowicza 33A, LublinPowszechnyNieULICA: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 23 do nr 55 i str. parzysta w całości.
193Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Nałkowskich 110, LublinPowszechnyTakULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do końca, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 30 do końca.
194Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Nałkowskich 110, LublinPowszechnyTakULICE: Budowlana str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeyki w całości, Energetyków w całości, Fulmana w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Woronieckiego w całości, Zalewskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 59 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 14.
195Rodzinny Ogród Działkowy "Słonecznik", ul. Rąblowska 13, LublinPowszechnyNieULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska str. nieparzysta w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości.
196Zespół Szkół Nr 8, ul. Krężnicka 156, LublinPowszechnyTakULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Lipska str. parzysta w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
197Areszt śledczy, ul. Południowa 5, LublinAreszt śledczyNieULICA: ul. Południowa nr 5
198Klinika Okulistyki, ul. Chmielna 1, LublinSzpitalTakULICA: Chmielna nr 1
199SP Szpital Kliniczny Nr 1, ul. Staszica 16, LublinSzpitalTakULICA: Staszica nr 16.
200Klinika Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej, ul. Radziwiłłowska 13, LublinSzpitalTakULICA: Radziwiłłowska nr 13.
201Klinika Psychiatrii, ul. Głuska 1, LublinSzpitalTakULICA: Głuska nr 1
202SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego, ul. Biernackiego 9, LublinSzpitalTakULICA: Biernackiego nr 9
203Oddział Ginekologiczno-Położniczy, ul. Lubartowska 81, LublinSzpitalTakULICA: Lubartowska nr 81
204SP Szpital Kliniczny Nr 4, ul. Jaczewskiego 8, LublinSzpitalTakULICA: Jaczewskiego nr 8
205Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, ul. Jaczewskiego 7, LublinSzpitalTakULICA: Jaczewskiego nr 7
206Instytut Medycyny Wsi, ul. Jaczewskiego 2, LublinSzpitalTakULICA: Jaczewskiego nr 2
2071 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ, Al. Racławickie 23, LublinSzpitalTakULICA: Al. Racławickie nr 23
208Wojewódzki Szpital Specjalistyczny SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, al. Kraśnicka 100, LublinSzpitalTakULICA: al. Kraśnicka nr 100
209Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ, ul. Kruczkowskiego 21, LublinSzpitalTakULICA: Kruczkowskiego nr 21
210Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA, ul. Grenadierów 3, LublinSzpitalTakULICA: Grenadierów nr 3
211Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. M. Kaczyńskiego, ul. Abramowicka 2, LublinSzpitalTakULICA: Abramowicka nr 2
Zbiorcze informacje o okręgach
Okręg Granice Liczba
mandatówwyborcówzarejestrowanych listkandydatów ze wszystkich list
Nr 1od zachodu: od ul. Głębokiej ul. Spadochroniarzy do ul. Weteranów – ul. Weteranów do ul. Godebskiego – ul. Godebskiego do al. Racławickich – al. Racławickimi do al. Sikorskiego – al. Sikorskiego do al. Solidarności; od północy: al. Solidarności do ul. Lubartowskiej – ul. Lubartowską do ul. Unickiej; od wschodu: ul. Unicką do ul. Podzamcze – ul. Podzamcze poprzez al. Unii Lubelskiej do rz. Czechówki – rz. Czechówką poprzez rz. Bystrzycę do ul. Krzemionki – ul. Krzemionki do torów PKP - torami PKP do ul. Grabskiego – ul. Grabskiego do ul. Jesiennej – ul. Jesienną do ul. Krańcowej - ul. Krańcową do Drogi Męczenników Majdanka – Drogą Męczenników Majdanka do ul. Lotniczej – do ul. Długiej – ul. Długą do ul. Krańcowej – ul. Krańcową do rz. Czerniejówki; od południa: rz. Czerniejówką do torów PKP – torami PKP do ul. Kunickiego – ul. Kunickiego poprzez Plac Bychawski do al. Piłsudskiego – al. Piłsudskiego do ul. Narutowicza – ul. Narutowicza do ul. Rowerowej – ul. Rowerową do ul. Wiercieńskiego – ul. Wiercieńskiego do ul. Głębokiej – ul. Głęboką do ul. Spadochroniarzy.538 7281083
Nr 2od zachodu: ul. Szwoleżerów poprzez al. Kraśnicką do ul. Paśnikowskiego – ul. Paśnikowskiego - od ul. Paśnikowskiego w kierunku zachodniej granicy miasta – zachodnią granicą miasta do ul. Wojciechowskiej – ul. Wojciechowską do al. Kraśnickiej – al. Kraśnicką do Al. Racławickich - Al. Racławickimi do ul. Godebskiego; od północy: ul. Godebskiego do ul. Weteranów – ul. Weteranów do ul. Spadochroniarzy – ul. Spadochroniarzy do ul. Głębokiej – ul. Głęboką do ul. Wiercieńskiego – ul. Wiercieńskiego do ul. Rowerowej - ul Rowerową do ul. Narutowicza – ul. Narutowicza do al. Piłsudskiego; od wschodu: al. Piłsudskiego poprzez Plac Bychawski do torów PKP – torami PKP do ul. Kawiej – ul. Kawią do rz. Bystrzycy; od południa: rz. Bystrzycą do ul. Nadbystrzyckiej – ul. Nadbystrzycką do wąwozu pomiędzy osiedlem LSM a osiedlem Czuby – wąwozem pomiędzy osiedlem LSM a osiedlem Czuby do ul. Armii Krajowej – ul. Armii Krajowej poprzez ul. Ułanów do ul. Szwoleżerów.539 988766
Nr 3od zachodu: zachodnia granica miasta od torów PKP; od północy: równolegle do ul. Wojciechowskiej w kierunku ul. Paśnikowskiego – ul. Paśnikowskiego poprzez al. Kraśnicką do ul. Szwoleżerów - ul. Szwoleżerów poprzez ul. Ułanów do ul. Armii Krajowej – ul. Armii Krajowej do wąwozu pomiędzy osiedlem LSM a osiedlem Czuby – wąwozem pomiędzy osiedlem LSM a osiedlem Czuby do ul. Nadbystrzyckiej; od wschodu: ul. Nadbystrzycką do torów PKP; od południa: torami PKP do zachodniej granicy miasta.544 711977
Nr 4od zachodu: zachodnia granica miasta od ul. Wojciechowskiej; od północy: północne granice miasta do al. Spółdzielczości Pracy; od wschodu: al. Spółdzielczości Pracy do ul. Lubartowskiej – ul. Lubartowską do al. Solidarności; od południa: al. Solidarności do al. Sikorskiego – al. Sikorskiego do al. Kraśnickiej – al. Kraśnicka do ul. Wojciechowskiej – ul. Wojciechowską do zachodniej granicy miasta.655 1921199
Nr 5od zachodu: od rz. Czechówki poprzez al. Unii Lubelskiej do ul. Podzamcze – ul. Podzamcze do ul. Unickiej – ul. Unicką do ul. Lubartowskiej – ul. Lubartowską do al. Spółdzielczości Pracy – al. Spółdzielczości Pracy do północnej granicy miasta; od północy: północna granica miasta; od wschodu: wschodnia granica miasta do Drogi Męczenników Majdanka; od południa: Droga Męczenników Majdanka do ul. Grabskiego – ul. Grabskiego do torów PKP – torami PKP do ul. Krzemionki – ul. Krzemionki poprzez rz. Bystrzycę do rz. Czechówki – rz. Czechówką.547 6051085
Nr 6od zachodu: zachodnia granica miasta do torów PKP; od północy: torami PKP do ul. Nadbystrzyckiej – ul. Nadbystrzycką do rz. Bystrzycy – rz. Bystrzycą w kierunku ul. Kawiej – ul. Kawią do torów PKP – torami PKP do rz. Czerniejówki – rz. Czerniejówką do ul. Krańcowej – ul. Krańcową do ul. Długiej – ul. Długą do ul. Pawiej – ul. Pawią do ul. Lotniczej – ul. Lotniczą poprzez Drogę Męczenników Majdanka do ul. Krańcowej – ul. Krańcową do ul. Jesiennej – ul. Jesienną do ul. Grabskiego – ul. Grabskiego do Drogi Męczenników Majdanka – Drogą Męczenników Majdanka do wschodniej granicy miasta; od wschodu: wschodnią granicą miasta do ul. Wygodnej; od południa: południowa granica miasta.548 096980
Podsumowanie 31274 32056490
 
Zbiorcze informacje o listach kandydatów
Nr listyNazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr.Ogółem kandydatów
1 2 3 4 5 6
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ KOMITET WYBORCZY SLD 10 10 10 12 10 10 62
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 10 9 11 9 10 58
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 10 10 10 12 10 10 62
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 10 10 12 10 10 62
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY PREZYDENT-DLA-OBYWATELA KWW BEZPARTYJNY PREZYDENT-DLA-OBYWATELA 6     6 5   17
18 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST" KW "PIAST" 8   7   10 8 33
19 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LISTA SIERAKOWSKIEJ - LEWICA KKW LISTA SIERAKOWSKIEJ - LEWICA 10 10 10 12 10 10 62
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY LUBLIN KWW NOWOCZESNY LUBLIN 5   5 6     16
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJCIECHOWSKIEGO KWW ZBIGNIEWA WOJCIECHOWSKIEGO 10 10 10 12 10 10 62
22 KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW KW KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW   6 6 6 6 7 31
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMOPOMOCY TERYTORIALNEJ KW ST. SAMOPOMOCY TERYTORIALNEJ 5     5 5 5 20
24 KOMITET WYBORCZY IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE KW RZEMIOSŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI       5     5
Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
uprawnionychkart wydanychgłosów oddanych
Nr 1 38 766 13 663 13 653 35.22%
13 254 97.08%
Tak
Nr 2 40 097 18 189 18 170 45.32%
17 794 97.93%
Tak
Nr 3 44 742 18 949 18 928 42.30%
18 488 97.68%
Tak
Nr 4 55 239 22 859 22 827 41.32%
22 301 97.70%
Tak
Nr 5 47 644 18 066 18 061 37.91%
17 636 97.65%
Tak
Nr 6 48 121 17 806 17 795 36.98%
17 393 97.74%
Tak
Podsumowanie274 609109 532109 43439.85%106 86697.65%
 
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 112116210,49%
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2421582,27%
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 360316233,72%
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 405576237,95%
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY PREZYDENT-DLA-OBYWATELA 541170,51%
18 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST" 593330,55%
19 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LISTA SIERAKOWSKIEJ - LEWICA 7641627,15%
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY LUBLIN 567160,53%
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJCIECHOWSKIEGO 5773625,40%
22 KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW 1150311,08%
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMOPOMOCY TERYTORIALNEJ 255200,24%
24 KOMITET WYBORCZY IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE 12650,12%
Podsumowanie106 866490100,00%
Rada Miasta Lublin - wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Nazwisko i imiona Wiek Liczba % (w skali okręgu wyborczego)
141 Dreher Piotr Leon351512 11.41%
142 Jurkowski Zbigniew Wiktor53956 7.21%
151 Targoński Zbigniew Piotr552142 16.16%
153 Nowak Marcin Andrzej35850 6.41%
154 Pogorzałek Marcin Maciej32707 5.33%
211 Gąbka Jan641894 10.64%
241 Bednarczyk Jacek Krzysztof421648 9.26%
242 Zaczyński Mateusz Adam241022 5.74%
251 Drozd Zdzisław561307 7.35%
255 Kuty Piotr Krzysztof471519 8.54%
341 Pakuła Jarosław Andrzej512233 12.08%
342 Madejek Jan60948 5.13%
344 Ławniczak Zbigniew Ryszard491084 5.86%
351 Jakubowski Marek Wacław601878 10.16%
352 Jezior Dariusz Andrzej491578 8.54%
441 Mroczkowska Elżbieta Katarzyna453215 14.42%
442 Krakowski Wojciech Andrzej561165 5.22%
444 Krawczyk Michał Mateusz32749 3.36%
451 Tułajew Sylwester Karol283741 16.78%
452 Banach Mariusz Janusz411331 5.97%
453 Mach Jadwiga60898 4.03%
541 Wcisło Marta Anna411591 9.02%
542 Podgórski Stanisław461766 10.01%
551 Kowalczyk Piotr Zbigniew322044 11.59%
552 Siczek Krzysztof Jacek461100 6.24%
553 Suchanowska Małgorzata Teresa48998 5.66%
641 Stepaniuk Beata Elżbieta221857 10.68%
642 Daniewski Leszek Kazimierz581623 9.33%
652 Dados Elżbieta Jolanta671521 8.74%
653 Ryba Mieczysław Stanisław411493 8.58%
654 Pitucha Tomasz Zbigniew421539 8.85%


Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnychUdział w podziale mandatów
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
1 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1121162110,49%
Tak
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2421582,27%
-
4 KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 36031621433,72%
Tak
5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 40557621637,95%
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY PREZYDENT-DLA-OBYWATELA 541170,51%
-
18 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST" 593330,55%
-
19 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LISTA SIERAKOWSKIEJ - LEWICA 7641627,15%
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY LUBLIN 567160,53%
-
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJCIECHOWSKIEGO 5773625,40%
Tak
22 KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW 1150311,08%
-
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMOPOMOCY TERYTORIALNEJ 255200,24%
-
24 KOMITET WYBORCZY IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE 12650,12%
-
Podsumowanie106 86649031100,00%
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieNazwa komitetuMiejsce zamieszkania, przynależność i poparcieTreść oświadczenia lustracyjnego*)
1Bieńko Andrzej 53wyższeKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWELublin, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
2Gryz Jerzy Zygmunt 61wyższeKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJLublin, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
3Podkański Zdzisław Zbigniew 61wyższeKOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST"Lublin, członek Stronnictwa "Piast"
4Rozwadowski Henryk Piotr 65wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY PREZYDENT-DLA-OBYWATELALublin, nie należy do partii politycznej
5Sierakowska Izabella Antonina 64wyższeKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LISTA SIERAKOWSKIEJ - LEWICARadawiec Duży, członek "Socjaldemokracji Polskiej"
6Sprawka Lech Stanisław 55wyższeKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆMotycz, członek Prawa i Sprawiedliwości
7Wojciechowski Zbigniew Czesław 48wyższeKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJCIECHOWSKIEGOLublin, nie należy do partii politycznej
8Żuk Krzysztof Jan 53wyższeKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPŚwidnik, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Bieńko Andrzej 53wyższeLublin, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego 14821.37% Nie
2Gryz Jerzy Zygmunt 61wyższeLublin, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej 22482.07% Nie
3Podkański Zdzisław Zbigniew 61wyższeLublin, członek Stronnictwa "Piast" 8310.77% Nie
4Rozwadowski Henryk Piotr 65wyższeLublin, nie należy do partii politycznej 7830.72% Nie
5Sierakowska Izabella Antonina 64wyższeRadawiec Duży, członek "Socjaldemokracji Polskiej" 1943717.92% Nie
6Sprawka Lech Stanisław 55wyższeMotycz, członek Prawa i Sprawiedliwości 3456431.87% Uczestniczy w ponownym głosowaniu
7Wojciechowski Zbigniew Czesław 48wyższeLublin, nie należy do partii politycznej 1531914.13% Nie
8Żuk Krzysztof Jan 53wyższeŚwidnik, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 3377331.15% Uczestniczy w ponownym głosowaniu
Zbiorcze informacje o obwodach
Głosowanie ponowne w dn. 05-12-2010
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1Sprawka Lech Stanisław 55wyższeMotycz, członek Prawa i Sprawiedliwości 3962645,35% Nie
2Żuk Krzysztof Jan 53wyższeŚwidnik, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 4774854,65% Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodachZwiń/Rozwiń
Zbiorcze informacje o obwodachZwiń/Rozwiń

Brak plików