Wybory samorządowe |
---|
Wyszukiwarka |
Geografia i Wyniki |
Organy Wyborcze |
Komitety |
Komunikaty |
Transmisje wideo |
Dane w arkuszach |
Frekwencja |
Dokumenty wyborcze |
Informacje ogólne | |||||
Nazwa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" | ||||
Skrót | KW "NASZA MAŁA OJCZYZNA" | ||||
Sygnatura | DSK-7502-1/10 | ||||
Adres | ul.Mickiewicza 28a/13, 96-230, Biała Rawska | ||||
Status | Zarejestrowany | ||||
Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" | ||||
Kandydatów ogółem | 26 | ||||
Najmłodszy kandydat | 24 | ||||
Najstarszy kandydat | 61 | ||||
Średni wiek kandydatów | 42 | ||||
Liczba kobiet / mężczyzn | 10 / 16 | ||||
Procent kobiet / mężczyzn | 38% / 62% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Chudy Bożena | 39 | Rawa Mazowiecka | 54 | 0.92% | Nie | |
2 | Krawczyk Halina | 54 | Rawa Mazowiecka | 25 | 0.43% | Nie | |
3 | Kitliński Sławomir | 39 | Rawa Mazowiecka | 15 | 0.26% | Nie | |
4 | Zarymbska Krystyna | 46 | Rawa Mazowiecka | 15 | 0.26% | Nie | |
5 | Dzbikowska Joanna Wiktoria | 24 | Rawa Mazowiecka | 37 | 0.63% | Nie | |
6 | Witczak Adam | 46 | Rawa Mazowiecka | 27 | 0.46% | Nie | |
7 | Smętkowski Mariusz | 30 | Rawa Mazowiecka | 17 | 0.29% | Nie | |
8 | Letkiewicz - Kosut Jadwiga | 61 | Rawa Mazowiecka | 16 | 0.27% | Nie | |
Podsumowanie | 206 | 3.51% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Pietrzak Bogdan Jan | 48 | Biała Rawska | 440 | 8.92% | Tak | |
2 | Libera Sylwester Tadeusz | 50 | Franopol | 118 | 2.39% | Nie | |
3 | Węgier Mariusz | 25 | Wola Chojnata | 150 | 3.04% | Nie | |
4 | Wójcicka Franciszka | 54 | Nowy Chodnów | 339 | 6.87% | Nie | |
5 | Adamczyk Zbigniew Mirosław | 40 | Dańków | 108 | 2.19% | Nie | |
6 | Paluchowska Bożena Krystyna | 37 | Julianów Lesiewski | 66 | 1.34% | Nie | |
7 | Chojecki Paweł | 27 | Babsk | 40 | 0.81% | Nie | |
8 | Karpiński Zbigniew Stanisław | 44 | Biała Rawska | 54 | 1.09% | Nie | |
Podsumowanie | 1 315 | 26.66% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Kacprzak Eugeniusz | 32 | Zawady | 37 | 1.54% | Nie | |
2 | Bartosik Lech Wincenty | 56 | Konopnica | 24 | 1.00% | Nie | |
3 | Kaczmarek Ewa Honorata | 33 | Ścieki | 18 | 0.75% | Nie | |
4 | Krzemiński Jerzy Paweł | 37 | Bogusławki Małe | 21 | 0.87% | Nie | |
5 | Bartkowicz Dariusz | 39 | Rogówiec | 39 | 1.62% | Nie | |
Podsumowanie | 139 | 5.77% |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA MAŁA OJCZYZNA" [Okręg nr 4] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
1 | Szcześniak Jan | 48 | Regnów | 126 | 3.05% | Nie | |
2 | Staszewska Agnieszka | 39 | Łaszczyn | 53 | 1.28% | Nie | |
3 | Jakubowski Sylwester Augustyn | 49 | Nowy Komorów | 81 | 1.96% | Nie | |
4 | Kowalczyk Małgorzata | 40 | Sadkowice | 47 | 1.14% | Nie | |
5 | Karmowski Józef | 61 | Sadkowice | 164 | 3.97% | Nie | |
Podsumowanie | 471 | 11.40% |
*) Treść oświadczeń lustracyjnych podano na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej |
Copyright © 2010 PKW | helpdesk@poczta.kbw.gov.pl | Wykonawca: Dituel Sp. z o.o. | Data ostatniej modyfikacji serwisu: 19-12-2010 08:00:00 |