gm. Iłowa, Obwód nr 2, Okręg wyborczy nr 2 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu Żagańskiego |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Obwód głosowania | Obwód nr 2 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa, ul.Kolejowa 11, Iłowa |
Liczba wyborców | 1 235 |
Liczba kart wydanych | 625 |
Liczba kart oddanych | 625 |
Liczba głosów ważnych | 516 |
Liczba głosów nieważnych | 109 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 02:59 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Karwański Mieczysław | 14 | 2,71% | 38,89% | |
2 | Polus Andrzej | 14 | 2,71% | 38,89% | |
3 | Słocki Jan Stanisław | 2 | 0,39% | 5,56% | |
4 | Miziur Jerzy Czesław | 3 | 0,58% | 8,33% | |
5 | Żak Bernarda Helena | 3 | 0,58% | 8,33% | |
Ogółem | 36 | 6,98% |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Nowak Jacek Krzysztof | 1 | 0,19% | 2,50% | |
2 | Staszkowian Anita Agnieszka | 2 | 0,39% | 5,00% | |
3 | Kowalczyk Danuta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Goc Marek Zygmunt | 6 | 1,16% | 15,00% | |
5 | Gliniak Adam Mieczysław | 21 | 4,07% | 52,50% | |
6 | Biłyk Jan | 10 | 1,94% | 25,00% | |
Ogółem | 40 | 7,75% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Michalczuk Anna Joanna | 49 | 9,50% | 40,83% | |
2 | Żywień Zbigniew Jan | 21 | 4,07% | 17,50% | |
3 | Szubryt Emil | 5 | 0,97% | 4,17% | |
4 | Śmigiera Urszula Janina | 4 | 0,78% | 3,33% | |
5 | Duda Malwina Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Paczkowski Rafał Emil | 41 | 7,95% | 34,17% | |
Ogółem | 120 | 23,26% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Wojnar Jerzy Jan | 37 | 7,17% | 77,08% | |
2 | Siwak Henryka Anna | 3 | 0,58% | 6,25% | |
3 | Mytnik Iwona Anna | 6 | 1,16% | 12,50% | |
4 | Mazurkiewicz Jacek | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Żyworonek Adam | 2 | 0,39% | 4,17% | |
Ogółem | 48 | 9,30% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY NASZE MIASTO - NASZ POWIAT | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Marculewicz Andrzej Czesław | 63 | 12,21% | 79,75% | |
2 | Bryś Anna Dorota | 1 | 0,19% | 1,27% | |
3 | Rodak Anna Katarzyna | 13 | 2,52% | 16,46% | |
4 | Wiśniewski Marcin Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Gaweł Ewa | 2 | 0,39% | 2,53% | |
6 | Wesoły Wojciech Maciej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 79 | 15,31% |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Jarosz Krzysztof | 25 | 4,84% | 18,80% | |
2 | Roszak Fryderyk Przemysław | 21 | 4,07% | 15,79% | |
3 | Galik Grzegorz | 27 | 5,23% | 20,30% | |
4 | Zołotucha Henryk | 2 | 0,39% | 1,50% | |
5 | Łasocha Aleksandra | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Lichtański Paweł Tomasz | 58 | 11,24% | 43,61% | |
Ogółem | 133 | 25,78% |
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIATU ŻAGAŃSKIEGO | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Wróblewski Bolesław | 26 | 5,04% | 45,61% | |
2 | Zarzeczny Zygmunt Józef | 24 | 4,65% | 42,11% | |
3 | Duchnowska Mirosława | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Bąk Jan | 3 | 0,58% | 5,26% | |
5 | Rakowska Adriana Magdalena | 4 | 0,78% | 7,02% | |
6 | Raszewska Lucyna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 57 | 11,05% |
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Korczowska Wanda | 1 | 0,19% | 33,33% | |
2 | Lipińska Rajmunda Alicja | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Furman Małgorzata | 1 | 0,19% | 33,33% | |
4 | Ignasiak Anna Maria | 1 | 0,19% | 33,33% | |
5 | Mroczek Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 3 | 0,58% |