gm. Koluszki, Obwód nr 16, Okręg wyborczy nr 3 | |
Nazwa rady | Rada Miejska w Koluszkach |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Obwód głosowania | Obwód nr 16 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | PKP Energetyka Zakład Robót Energetycznych w Słotwinach, Słotwiny |
Liczba wyborców | 839 |
Liczba kart wydanych | 428 |
Liczba kart oddanych | 428 |
Liczba głosów ważnych | 422 |
Liczba głosów nieważnych | 6 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 0 |
Data protokołu | 22-11-2010 00:41 |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Loba Arkadiusz Paweł | 134 | 31,75% | 77,46% | |
2 | Ścieszko Marek | 1 | 0,24% | 0,58% | |
3 | Masłocha Jan | 4 | 0,95% | 2,31% | |
4 | Rembowski Łukasz | 30 | 7,11% | 17,34% | |
5 | Delewska Teresa | 1 | 0,24% | 0,58% | |
6 | Ciamarzewski Krzysztof Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Dobruchowska Lidia | 2 | 0,47% | 1,16% | |
8 | Stasio Paweł Jarosław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Ścibiorek Tomasz | 1 | 0,24% | 0,58% | |
10 | Cieplucha Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Oleszczyk Marta | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 173 | 41,00% |
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA KOLUSZKI | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Ambrozik Sławomir | 33 | 7,82% | 37,93% | |
2 | Kaźmierczak Rafał | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Klimczak Zdzisława Halina | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Kruś Bogusław Michał | 0 | 0,00% | 0,00% | |
5 | Lech Zbigniew Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Łapka Jan | 1 | 0,24% | 1,15% | |
7 | Majchrzak Iwona | 10 | 2,37% | 11,49% | |
8 | Malec Wacława Małgorzata | 37 | 8,77% | 42,53% | |
9 | Pecyna Zbigniew | 4 | 0,95% | 4,60% | |
10 | Petrykowska Teresa | 2 | 0,47% | 2,30% | |
11 | Skoczylas Agnieszka | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Soska Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
13 | Wolak Włodzimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 87 | 20,62% |
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LUDOWCY + PLATFORMA" | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Ścieszko Wiesław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
2 | Hejchman Ryszard | 3 | 0,71% | 13,04% | |
3 | Bruszewski Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Cywińska Katarzyna | 9 | 2,13% | 39,13% | |
5 | Kwiatkowska Magdalena Renata | 4 | 0,95% | 17,39% | |
6 | Olesik Krzysztof Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Bocian Grażyna Aleksandra | 1 | 0,24% | 4,35% | |
8 | Pakuła Małgorzata Krystyna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Doryń Sylwester Szczepan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Tarnowska Joanna Krystyna | 6 | 1,42% | 26,09% | |
11 | Dąbrowski Bronisław Wacław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Szlacheta Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | |
13 | Pasiecznik Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 23 | 5,45% |
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA GMINY" | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Książek Krystyna | 35 | 8,29% | 56,45% | |
2 | Szczegielniak Tomasz Marek | 10 | 2,37% | 16,13% | |
3 | Supera Mirosław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
4 | Hartwig Jacek | 9 | 2,13% | 14,52% | |
5 | Jurczyński Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | |
6 | Ołubek Emilia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Chojnacka-Szklarek Malwina Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Adamus Grzegorz | 1 | 0,24% | 1,61% | |
9 | Kłosiński Łukasz | 0 | 0,00% | 0,00% | |
10 | Szklarek Paweł Wojciech | 0 | 0,00% | 0,00% | |
11 | Borowiecki Henryk Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Banaszkiewicz Bogdan Marcin | 1 | 0,24% | 1,61% | |
13 | Kawecki Hubert Damian | 6 | 1,42% | 9,68% | |
14 | Górczyńska Urszula Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 62 | 14,69% |
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA OPALI | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bomba Mariola Dorota | 1 | 0,24% | 1,30% | |
2 | Czapnik Wojciech Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
3 | Jażdżewski Maciej Łukasz | 25 | 5,92% | 32,47% | |
4 | Kapczyński Henryk | 1 | 0,24% | 1,30% | |
5 | Klimek Sławomir Wojciech | 1 | 0,24% | 1,30% | |
6 | Kłąb Arkadiusz | 5 | 1,18% | 6,49% | |
7 | Krawczyk Marzena Katarzyna | 1 | 0,24% | 1,30% | |
8 | Kubasiewicz Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | |
9 | Mastalerz Krzysztof Włodzimierz | 8 | 1,90% | 10,39% | |
10 | Walczak Ewa | 1 | 0,24% | 1,30% | |
11 | Zaczkiewicz Radosław Witold | 0 | 0,00% | 0,00% | |
12 | Zapart Bronisław | 0 | 0,00% | 0,00% | |
13 | Zawada Mieczysława Czesława | 33 | 7,82% | 42,86% | |
14 | Zieliński Łukasz Marcin | 1 | 0,24% | 1,30% | |
Ogółem | 77 | 18,25% |