gm. Banie Mazurskie, Obwód nr 1, Okręg wyborczy nr 1 | |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Gołdapi |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Obwód głosowania | Obwód nr 1 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich, ul. Konopnickiej 12, Banie Mazurskie |
Liczba wyborców | 1 942 |
Liczba kart wydanych | 1 107 |
Liczba kart oddanych | 1 106 |
Liczba głosów ważnych | 994 |
Liczba głosów nieważnych | 112 |
Liczba kart wydanych pełnomocnikom | 9 |
Data protokołu | 22-11-2010 05:12 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Lewkowicz Stefan | 143 | 14,39% | 64,41% | |
2 | Oberszt Wojciech | 3 | 0,30% | 1,35% | |
3 | Kowalski Bogdan | 31 | 3,12% | 13,96% | |
4 | Staszkiewicz Marek | 2 | 0,20% | 0,90% | |
5 | Witczak Maciej | 43 | 4,33% | 19,37% | |
6 | Rakowska Ewelina Emilia | 0 | 0,00% | 0,00% | |
Ogółem | 222 | 22,33% |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Iwaniuk Alicja Anna | 4 | 0,40% | 2,70% | |
2 | Budka Marcin Tomasz | 47 | 4,73% | 31,76% | |
3 | Górniak Mieczysław | 42 | 4,23% | 28,38% | |
4 | Jankowska Paulina | 3 | 0,30% | 2,03% | |
5 | Biłas Maria | 51 | 5,13% | 34,46% | |
6 | Patejko Alojzy | 0 | 0,00% | 0,00% | |
7 | Wasilewska Irena | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Kilon Marianna | 1 | 0,10% | 0,68% | |
Ogółem | 148 | 14,89% |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Orłowska Łucja | 6 | 0,60% | 13,95% | |
2 | Lipiec Jarosław Ryszard | 3 | 0,30% | 6,98% | |
3 | Kozłowski Krzysztof | 33 | 3,32% | 76,74% | |
4 | Pawełko Stanisław | 1 | 0,10% | 2,33% | |
Ogółem | 43 | 4,33% |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP RAZEM | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Werchowicz Paweł | 21 | 2,11% | 14,69% | |
2 | Krajewski Jaromir Andrzej | 5 | 0,50% | 3,50% | |
3 | Bowszys Wojciech Karol | 71 | 7,14% | 49,65% | |
4 | Derewecka Jolanta | 17 | 1,71% | 11,89% | |
5 | Dyczewski Jarosław | 11 | 1,11% | 7,69% | |
6 | Goik Lucyna Krystyna | 1 | 0,10% | 0,70% | |
7 | Kuklewicz Arkadiusz Adam | 16 | 1,61% | 11,19% | |
8 | Zyborowicz Anna | 1 | 0,10% | 0,70% | |
Ogółem | 143 | 14,39% |
Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GOSPODARNE GMINY | |||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | |
1 | Bernatowicz Adam | 5 | 0,50% | 1,14% | |
2 | Bernatowicz Zdzisław Stanisław | 58 | 5,84% | 13,24% | |
3 | Gryniewicz Ireneusz | 1 | 0,10% | 0,23% | |
4 | Kudryk Genowefa | 65 | 6,54% | 14,84% | |
5 | Kuliś Małgorzata Marianna | 163 | 16,40% | 37,21% | |
6 | Kunio Halina | 144 | 14,49% | 32,88% | |
7 | Pojawis Mirosław Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | |
8 | Truchan Małgorzata | 2 | 0,20% | 0,46% | |
Ogółem | 438 | 44,06% |